Oyun İndir

Allison Road Çıkış Tarihi ve İnceleme

blank
Yazar admin

Allison Road, yapımcılığını Lilith Ltd. firmasının üstlendiği, korku oyunu kategorisine giren ve bu kategoriyi sonuna kadar hak eden inanılmaz bir oyun olan Allison’ın çıkış tarihi tüm oyun severler tarafından merakla bekleniyordu.

Allison Road Ne Zaman Çıkıyor?

Bu soruya cevap verecek olursak; Lilith Ltd. ‘den henüz resmi bir açıklama gelmiş olmasada 2016 yılının sonlarında çıkması ve oyun severlere sunulması bekleniyor. Oynarken korkuyu ve gerilimi iliklerimize kadar hissedeceğimiz oyunu heyecanla bekliyoruz.

Allison Road Korku Oyunu İncelemesi

Yapımcılığını Lilith Ltd. firmasının üstlendiği bu hikayesi ve oynanışı tüm oyun severler tarafından merak ediliyor. Çıkış tarihine yukarıda değinmiş olduğumuz Allison Road korku oyunu hikayesine ve oynanışına kısaca değinmek gerekirse; Kendi evinde hafızasını kaybetmiş bir şekilde uyanan birisini oynamaktayız. Uyandığımız bu ürkütücü ve korkunç evin içinde gezerek bulduğumuz ipuçları ve mektuplar sayesinde ailemizin korkunç bir cinayete kurban gittiğini öğreniyoruz. Bu korkunç cinayetin sebebini ve katilini öğrenmek için araştırmalara başlıyoruz. Ancak bize engel olmak isteyen ve her an karşımıza çıkabilecek olan korkunç bir varlık bulunuyor ve bize her an saldırabiliyor. Hikaye ve oynanış bakımından inanılmaz korkunç ve inanılmaz uzun soluklu bir oyun olan Allison Road ‘ı sabırsızlıkla bekliyoruz. Grafik kalitesi son derece tatmin edici. Ses kalitesi ise aynı şekilde kaliteli ve son derece gerçekçi.

Allison Road Hangi Platformlar İçin Çıkacak?

Yazılımın üreticisi olan Lilith Ltd. ‘nin yaptığı resmi açıklamalara göre öncelikle PC yani bilgisayar platformu için çıkacak. Fakat yapımcı firma olan Lilith Ltd. Xbox One ve PlayStation 4 içinde çalışmalar yapıyorlar. Yani oyunun bu iki konsol platformuna da çıkma ihtimali bulunuyor. Lilith Ltd, tüm platformlar için çeşitli çalışmalar yaparak gayet güzel işler başarıyorlar. Oyunu tüm oyun severler olarak merakla bekliyoruz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak