Mobil Oyun İndir

FİFA 14 PS4 Oyunu İncele İndir ve Oyna

blank
Yazar admin

FİFA 14 PS4 Yapımcılığını EA Games ‘in üstlendiği inanılmaz bir futbol oyunu serisi olan Fifa ‘nın 2014 yılında çıkartmış olduğu FİFA 14 oyunu günümüzde de oyun severler tarafından tercih edilmektedir ve oynanmaktadır.  Fifa ‘nın yeni oyunlarına nazaran biraz daha eski olan fakat buna rağmen popülaritesinden hiçbir zaman ödün vermemiş nadir oyunlardan birisi olan Fifa 14 hala aktif olarak oynanmaktadır ve PlayStation 4 oyun konsoluna sahip oyun severler tarafından oyun konsollarında günümüzde de oynanmaya devam etmektedir. PlayStation 4 oyun konsoluna sahip olan ve Fifa 14 ‘ü satın alıp oyun konsollarında oynamak isteyen oyun severlerin en çok araştırdığı konulardan birisi olan FİFA 14 PS4 konusudur. Fifa 14 oyununu satın almak isteyen PlayStation 4 oyun konsoluna sahip olan oyun severler Fifa 14 ‘ü PS4 oyun konsolu için şimdilik 81 TL ücret karşılığında satın alabilirler.

FİFA 14,fifa 14 PS4

FİFA 14 Teknolojisi

Güncellik ve detay bakımından son derece verimli bir performans sunmayı başaran Fifa 14, her türlü detayı düşünülen ve oyunculara gerçek bir futbol deneyimi sunmayı başaran nadir oyunlardan birisidir. Fizik kurallarının ve futbolcu tepkilerinin son derece düşünülerek tasarlandığı Fifa 14, animasyonlar, yapay zeka ve futbolcu kontrolünü en verimli bir şekilde sağlayarak ve buna göre tasarlanarak yapılmış nadir oyunlardan birisidir ve bu faktörler sebebiyle oyun severlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Günümüzde de hala çok aktif bir şekilde oynanmaya devam eden Fifa 14 PlayStation 4 oyun konsolunda son derece verimli bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Güncel bir oyun motoru kullanılarak tasarlanmış olan Fifa 14, tribünlerin ve taraftarların hareket ve tepkileri de dahil bir çok detaya değinmiştir. Stadyumların canlı atmosferine kadar değinilmiş detaylara sahip olan Fifa 14 ‘de görkemli animasyonlar, heyecanlı taraftarlar ve çıldırmış spikerlere kadar mükemmel ve inanılmaz detaylar bulunmaktadır. Fifa 14 ‘de bulunan ileri gelen teknoloji sayesinde gerçek bir futbol deneyimi yaşıyormuşçasına kendinizi kaptıracaksınız. Lisanslı futbolcuların verdiği tepkiler, gösterecekleri gerçek futbolcu hareketleri ve gösterecekleri doğal hareketler gerçek bir futbol deneyimi yaşamasına sebep olacaktır.

FİFA 14 Özellikleri

Kendi futbol takımınızı oluşturmanıza yarayan yeni ve güncel bir sistemin kullanılmış olduğu Fifa 14 ‘de, kendinize özel ve kendi keyfinize göre oluşturabileceğiniz yepyeni takımlar sayesinde oyundan alacağınız keyif kat kat artacaktır. Fifa 14 ‘de bulunan bir başka özellik ise futbolcuların şut kapasitesidir.  Futbolcular şut çekerken gerçek bir futbol maçında olduğu gibi pozisyonlar alacak ve gerçek insan tepkileri vereceklerdir. Kaleyi bulan topların son derece gerçekçi olduğu ve gerçek bir futbol maçı deneyimi yaşatmayı başaran Fifa 14, fizik kurallarının ve futbol gerçekçiliğinin birleşmesi ile oluşan mükemmel bir Fifa oyunudur. Günümüzde hala aktif bir şekilde oynanmakta olan Fifa 14, PlayStation 4 platformunda da tercih edilmektedir.

FİFA ANDROİD İNDİR

YÜKLE

FİFA İNDİR PC

YÜKLE

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak