Editör Seçimi Ücretsiz Program İndir Web Tarayıcı

Mozilla Firefox Türkçe Quantum (62.0.2) 64 Bit ve 32 Bit İndirin

Yazar admin

Mozilla Firefox Türkçe‘ yi kendi kullanım şekillerinize uygun değiştirebilirsiniz. Mozilla’nın geçtiğimiz aylarda, varsayılan arama motorunun Yandex olacağı duyurulmuştu. Şimdilerde ise Mozilla Firefox, Quantum teknolojisi ile uçuşa hazır.

Mozilla Firefox Türkçe 62 (Quantum) Yeni ve Gelişmiş Özellikler

Mozilla Firefox Quantum ile Tanışmaya Hazırmısnız?

Firefox’un açılışında çökmeler, ağırlaşmalar ve çeşitli problemler yaşıyorsanız, Mozilla Quantum 62 sürümüyle tüm bunlar ortandan kalkmış olacak.

Mozilla Firefox Quantum gizliliğinizi sağlama alacak yeniliklerle donatıldı. Yer imlerinize, geçmişinize, parolalarınıza ve daha fazlasına tüm cihazlardan erişerek her yerde kendi Mozilla Firefox’unuzu kullanın. Beni İzleme, özelliği ile kişisel bilgilerinizin internette nasıl toplanacağı ve kullanılacağı konusunda tercihinizi belirtmenize imkân verir. Tarama geçmişinizin başkaları tarafından görünmemesi için bu özelliği kullanmanızı tavsiye ederiz.

Mozilla Firefox 62, https://www.mozilla.org/tr/firefox/desktop/ girdiğiniz siteler hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar ve sizi internet ortamında güvende içinde tutar. En güncel versiyona sahip olan Mozilla Firefox Türkçe, Bir sitenin güvenli olup olmadığını, kontrol etmek için Website ID’yi kullanın. E-tuzak ve zararlı yazılımdan koruma özelliği ile sizi korur, sahtekârlık olan sitelerine karşı uyarır. Sync bulut özelliği sayesinde tüm verilerinize, yer imlerinize, şifre ve parolalarınıza ve sekmelerinize Firefox’u eşitleyerek erişebilirsiniz. Belirlediğiniz cihazlardan, hangi kısımları eşitlemek istiyorsanız onları seçebilirsiniz.

Firefox otomatik olarak güncellenir. En çok kullandığınız özelliklere yeni menü ile daha hızlı ve kolay erişme kolaylığı sağlar. İstediğiniz düğmeyi eklemek, taşımak veya silmek için “Özelleştir” panelini açın. Sevdiğiniz (eklentiler, gizli tarama, Sync ve dahası) bir tık kadar yakınınızda. Mozilla Firefox’u tarzınıza uydurun. Binlerce temadan istediğinizi seçerekten tıklamayla kişiselleştirin.

Etkimiz

İnternetin daha sıhhatli, saydam ve herkesçe erişilebilir olması imkânını vermek için kullanıcılara web okuryazarlığını öğretmekteyiz, çeşitli araçlar geliştirerek, internete, insanların değer verdiği bir kaynak olarak bakan herkes için bu görüşü savunmaktayız.

Şifreleme ve koruma

İnterneti öğretin

Temiz Veri Araç Kiti

İnternet Sağlığı Raporu

Keşiflerimiz

İnterneti bir platform gibi kullanarak, geliştiricilerin kapalı ve kurumsal ekosistemlere bağlı kalmadan, maksimum hızda ve yüksek güvenlikli web deneyim geliştirmelerini sunan, kişilere açık ve güncel teknolojiler hedefliyoruz.

Web’de oyun

Sanal gerçeklik platformu

Servo

Rust

Mozilla Firefox Türkçe’nin Temel Seçeneklerine Bir Göz Atalım!

 • Giriş sayfası ayarlama
 • Eşitleme
 • Çok sayıdaki Eklentilerle Mozilla ihtiyaçlarınızı karşılar
 • Firefox araç çubuğu ile aradıklarınıza çabuk ulaşın
 • Gizli gezinme ayarı
 • Menüyü ve araç çubuğunu kişiselleştir
 • Videolar üzerinden görüşme, mesajlaşma
 • Sevdiğiniz, beğendiğiniz siteleri yer imlerinize (sık kullanılan) menülere ekleyin
 • Web’de gezinme
 • Yardım menüsü

Firefox Giriş Sayfasını, diğer bir deyişle açılış sayfasını ayarlayabilirsiniz. Bu ister beğendiğiniz bir sayfa olsun, isterseniz de yeni bir sekme veya arama motoru sayfası olsun hiç farketmez.

 1. Sevdiğiniz sayfayı ana giriş olarak ayarlamak için açın.
 2. Üst taraftaki açmış olduğunuz sayfa sekmesini “Giriş Sayfası” simgesinin üzerine sürükleyin.
 3. “Ana sayfa – Win Daha sonra kutudaki Evet’e tık yaparak onay verin”

*Web’de arama yapın

Yer imi (sık kullanılan) oluşturmak için Mozilla’nın araç çubuğu içindeki yıldız simgesine tıklamanız yeterli. Yıldız’ın maviye döndüğünü görecek ve hangi sayfaydı, nasıl bir siteydi, nereleri ziyaret etsem diye düşünmeden, dilediğiniz sayfalara rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Bir sekmeyi, direk yer imleri çubuğunun üzerine çekerek te ekleyebilirsiniz.

*Şahane Çubuk ile her şeyi bulun

Firefox’un adres satırına, daha öncesinde girmiş olduğunuz siteleri “Şahane Çubuk” diye adlandırılan bu çubuk ile yazmaya başlar başlamaz kolay bir şekilde bulursunuz.

Adres çubuğuna bir şey yazmaya başladığınızda, tarama geçmişinizden ve yer imlerinizden oluşan bir liste görürsünüz. Beğendiğiniz siteyi görünce tıklamanız yeterli olacaktır.

*Gizli gezinti

Firefox’un gizli gezinti özelliği, ziyaret ettiğiniz Web site bilgilerinin sisteminizde kayıt altında tutulmadan Web’de tur atmanızı sağlar.

*Menüyü ve araç çubuğunu kişiselleştirin

Mozilla Firefox’un Menü ve araç çubuğunuzdaki simgeleri değiştirebilirsiniz. “Menü düğmesine New Fx Menu ve Özelleştir butonuna tıklayın.
Sürükle bırak metoduyla ekleyip çıkarabileceğiniz özel bir sekme açılacak. Customize Fx 29 Win8″ son olarak yeşil “Özelleştirmeyi Bitir” düğmesine tıklayın”

*Mozilla Firefox’a başkalaştırın

Eklentiler, Firefox’un kişisel isteklerinize göre çalışmasını sağlayan, vazgeçilmezlerindendir “Menü New Fx Menu düğmesine tıklayın ve Eklentileri seçin. Eklenti Yöneticisi sekmesinden Get Add-ons panelini tıklayın. Yeşil “Add to Firefox” düğmesine tıklayarak eklentiyi Firefox’unuza kurabilirsiniz”
Arama kutusunu kullanarak çeşitli eklentileri bulabilir ve eklentileri Install düğmesine tıklayarak yükleyebilirsiniz.

*Firefox’unuzu eşitleyin

Yer imlerinize, geçmişinize, parolalarınıza ve pek çoğuna bütün cihazlardan erişim. Firefox Hesabı oluşturup “Menü düğmesine New Fx Menu ve Sync oturumu aç butonuna tıklayın “Hesabınızı oluşturmak için yönergeleri izleyin”

*Sevdiklerinizle videolu görüşmeler yapın

Firefox Hello ile ücretsiz görüntülü görüşme keyfi.
Firefox’un sağ üst köşesinde duran “Hello hello” button düğmesine tıklamanız yeterli.

Arkadaşlar hazırmısınız? İşte Firefox Quantum kesinlikle indirin ve deneyin.

Mozilla Firefox 64 bit ve Mozilla Firefox 32 bit Windows

İNDİR

Mozilla Firefox Android

İNDİR

Mozilla Firefox İOS

İNDİR

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak