Web Tarayıcı

Opera Tarayıcı ile Web te Sörf Yap (54.0.2952.41) Ücretsiz

Yazar admin

Opera tarayıcı, yenilenmiş sürümünde, çeşitli değişikler yaparak karşımıza çıkamakta ve artık diğer rakip tarayıcılara meydan okumaktadır. Opera tüm popüler browserlar arasındaki yerini korurken, alt yapısını Chromium ve Blink ile güçlendirip Chrome, Firefox ve Safariyle yarışabilecek güç ve kapasiteye sahip olmuştur.

*Opera’nın yeni sürümünün Firefox Quantum’dan 2 kat daha hızlı olduğu yapımcıları tarafından söyleniyor.

Opera gibi hızlı bir tarayıcı ile sörfün tadını çıkarın

Sisteminize veya cihazlarınıza kurup, çalıştırdığınızda hızını ve esnekliğini doğrudan farkedebilirsiniz. Hızlı Erişim, Pano ve Keşfet sekmeleri, kullanıcıları deneyimini geliştirmek amacıyla oluşturulmuştur. Yeni arama motoru ve kullanıcı odaklı arayüzü ile gelişmiş bir web deneyimi sunarken, sayfa açılış hızıylada dikkatleri üzerine çekiyor. Yerleşik video açma desteği sayesinde videolar çok daha hızlı açılıyor. Turbo özelliği sayesinde sayfaları her durumda sıkıştırarak hızlı açılmalarını sağlıyor. Opera Türkçe dil desteklidir.

Opera indir

Opera ile sık kullanılan menulerinize (Yer İmleri) tüm verilerinize ve ayarlarınıza, bu bilgisayarınız olur, tabletiniz, akıllı telofonunuz olur hiç farketmez. Hızlı Erişim menüsü ile sıkça ziyaret ettiğiniz sayfalara hesabınızda oturum açarak tek tıklamayla erişebilirsiniz. Çok sayıda güvenlik sağlayıcı eklentisi ve uzantıları bulunmaktadır. Pano denilen sekmesi sayesinde sevdiğimiz ve hoşumuza giden veya tekrar tekrar ziyaret etmek istediğimiz wep sayfalarını işaretleyerek, bu kısımdan istediğimiz zaman zarfında ulaşabiliyoruz.

Opera,Opera tarayıcı

Keşfet özelliği sayesinde, filtrelen çeşitli kategoriler altında bulunan ve global dünya üzerindeki online web siteleri tarafından yayınlanmakta olan güncel haberlere ulaşabiliriz. Hem kategoriye göre hem de ülke bazlı filtreleme yapmak mümkündür. Bir diğer önemli özelliği ile hesabınız da oturum açarak, hem masaüstünde hem de mobil cihazlarınız üzerinde senkronizasyon yapabilecek durumda olmanız. Farklı yerlerde mobil cihazımız üzerinden yaptığımız işlemleri, PC başına geçinceye kadar kaybolmadan, kaldığımız yerden devam edebiliriz.

Tüm bu gelişmiş yelpazenin yanında tema, eklenti desteği ve diğer web browserlar da bulunan özelliklerin tamamına sahip olması, adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Ayrıca diğer browserlar da bulunmayan kendine özgü Opera Turbo Modu sayesinde gezintinizi hızlandırarak, işlemci ve bellek kullanımı minumum seviyede tutar.

Şık görünümlü temalarına ve eklentilerine Opera eklentileri sayfasından ulaşmanız mümkün. Birleşik adres ve sezgisel aramanın yanısıra tarayıcıya farklı bir arama motorunuda sekronize edebilirsiniz. Kılavye kısayollarını ve fare davranışlarını özelleştirebiliyorsunuz. Yine bu wep taraycı ile güvenlik konusunda artık geçmişe nazaran daha güvendesiniz. Dolandırıcılık ve hırsızlığa, casus yazılımlara, zararlı wep sayfası ve içeriklerine varıncaya kadar sizleri uyarır. Keşfet özelliği ile çeşitli güncel haberlere ve yazılara erişebilirsiniz.

Sonuç olarak diyebilirizki; Opera tarayıcı, hızı ve güncellenmiş yeni ayarlarıyla birlikte, kullanıcılarının memnuniyetini kazanmış, Global sahada kendini kanıtlamış, akla ilk gelen beş tarayıcı içerisinde yer almaktadır.

Özelleştirin

Kişiselleştirmek ve dilediğiniz gibi düzenlemek artık çok basit. yeni bir özellik ekleyerek eklentiler catalogu‘ ndan çeşitli eklenti ve temalar indirin.

Daha yalın

Birleşik adres ve arama çubuğu ile çok seri bir şekilde aramalarınızı gerçekleştirin. Google veya Yahoo ! gibi arama motorlarından birini veya kişisel tercihiniz olan bir arama motorunu seçin.

Bol içerik keşfedin

En son çıkan haberler ve bültenler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Keşfet özelliği , yaşadığınız bölgeden ve dilinizde pek çok konu hakkında ve en taze makaleleri getirir.

Senkronize

Tüm cihazlarınız üzerinden kaldığınız yerden devam edin. Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda sık kullanılanlar menulerinize sekmelere ve arama geçmişinize ve ayarlarınıza Opera hesabınızda oturum açarak ulaşın.

Tüm platformlarda hız

Opera’yı en hızlı yapmak önceli işi olan firma klasik sabit diske sahip bilgisayarlarda daha hızlı işlev görmesi için yenilikler eklendi. Ağır bağlantılarda, daha hızlı gezinmek için Turbo özelliği sayfaları sıkıştırır.

Daima güvenli

Opera ile korkmadan güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz, Kullanıcılarını bilinen veya bilinmeyen zararlı sitelerden korur. Bir web sayfası sizi dolandırmaya, şifrenizi çalmaya veya zararlı bir yazılım yüklemeye teşebbüs ettiğinde, dolandırıcılık ve kötü amaçlı yazılım özelliği ile uyarılırsınız.

Opera Tarayıcı ile fazlasını yapın

Diğer browserlarda varsayılan olarak bulunmayan görsel yer imleri, sitelere hızla dönüşler yapmanızı sağlar. Ayrıca yer imlerinizi arkadaşlarınızla da paylaşa imkanı sunar.

Windows için Opera indir

HEMEN İNDİR

Android için Opera indir

HEMEN İNDİR

Opera Mini İndir (Reklam Engelleyici)

Mini Opera

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak