Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

Ann Video Converter 4.1 (28 Hediye Lisans)

Herhangi bir cihaz için MP4 dahil tüm videoları dönüştürmeniz mümkündür. Videolarınızda istediğiniz gibi Kesme, Kırpma ve düzenleme yapın.

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-eroler76 2-kadercan 3-David 4-Agaa 5-sercanarcan 6-odlavso zul 7-Oğuz 8-Alex ab 9-Prabu Setya 10-mikey 11-cetinkolsg 12-ayhan 13-Rajesh Ghadye 14-cyberworld 15-johann 16-mantar 17-zeynep 18-Sandeep 19-sinanak 20-downlow 21-gundar 22-florey 23-kurtumi 24-adam 25-mayur1991 26-jawa 27-Selim 28-sulcano

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.annvideo.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.annvideo.com sponsorluğunda sizlere 20.00 USD değerinde 28 adet Ann Video Converter lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 27 Şubat 2012 Saat: 21:00

Ann Video Converter, dünyanın en iyi video dönüştürme yazılımlarından biridir. Profesyonel, kullanımı kolay ve süper güçlü bir video dönüştürme sağlar. Modern video sıkıştırma desteği ile dünyada lider bir yazılımdır. Hemen hemen tüm video formatlarını dönüştürülebilir. AVI, DVD, VCD, MPEG, MOV, WMV, RMVB video dosyalarını vb. gibi tüm video formatlarını dönüştürebilir. Ayrıca videolardan MP3 formatında ses dosyaları çıkarabilir.

Ann Video Converter, taşınabilir cihazlar için her türlü video ve ses formatını destekler. Ann Video Converter ile kullanıcılar tablet PC, such as iPad mini, new iPad, iPad 2, GALAXY, Surface, media players, iPod, Zune, PSP gibi medya oynatıcılarında videolarını oynatabilir. Ayrıca akıllı telefonlar, e.g. iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 3, HTC, Motorlola, Blackberry, Samsung, Sony, LG, Nokia vb..destekler.

Tam fonksiyonel

Ücretsiz teknik destek

Ücretsiz güncellemeler

Ann Video Converter size ihtiyacınız olan her video formatını dönüştürme seçeneği sunar.  Süper hızlı dönüştürme gücü ile AVI, MPEG, WMV, MPEG1/2/4, MP4, DVD, VCD, SVCD, MOV, RM dahil olmak üzere tüm popüler video biçimleri arasında dönüştürme sağlar.  Popüler videolarınızı MP3 ses dosyalarına dönüştürür.

Videolarınızı mobil cihazlarınız için dönüştürebilir (iPhone, HTC, NOKIA, Motorola, Sony Ericssion, Samsung, Blackberry, IPad). HD videoları istediğiniz formatlara çevirin (AVI, MKV, MOV, WMV, VOB, TS).

Tüm video biçimlerini AVI / WMV / RMVB / DivX / Xvid Ø QuickTime MOV dönüştürebilirsiniz. MPEG1 / 2, VCD, SVCD, ve tüm DVD video formatlarını istediğiniz formatlara çevirebilirsiniz.

Real DVD Navigator kodlayıcısı içermektedir. DirectAC3 teknolojisi ile AC3 5.1 sesleri destekler. AC3 ses dosyaları içeren AVI dosyalarını % 20 daha hızlı dönüştürür.

Gerçek Dolby AC3 ses kodlayıcı içerir. Kolay kullanımlı ve kullanıcı dostu arayüzüne sahiptir. Gerçek zamanlı video önizleme seçeneği vardır. Ann Video Converter, Super Encode ve diğer kodlama motoru ile çok daha hızlı video dönüştürme sağlar.

Saatlerce beklemeye gerek yok; % 300 çalışır ve gerçek zamanlı hızı ile tüm video ve sesleri kaliteli bir şekilde dönüştürür. Video donanım filtreleri dâhil olmak üzere hemen hemen tüm popüler format dönüşümleri destekler.

Sistem gereksinimleri:

Windows 98 \ 98SE \ Me \ 2000 \ XP \ Vista \  Win7

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

100 Yorumlar