Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

Ashampoo WinOptimizer 9 (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Ashampoo WinOptimizer 9  final sürümü bu gün  çıktı. Microsoft Windows ® sistemlerinin sürekli performans için! Artık Ashampoo WinOptimizer 9 daha iyi ,Daha hızlı ve daha temiz. Ayrıca tamamen Türkçe.

Birçok güncellemeler daha kapsamlı sonuçlar elde edilmesini sağlar. Hızlandırılmış bir sistem sağlamanıza yardımcı olur. Sistem analizi gibi en popüler modüller, tek tıklamayla optimizasyon ve temizlik modülleri ile mükemmel bir temizlik performansı sağlar.

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-sulcano 2-mlh7 3-G Rajesh 4-teknokolik 5-ckaraca 6-Ararobotic 7-yasincan_67 8-Samim 9-Cool 10-basaran

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adresinizde olacaktır.

www.ashampoo.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ashampoo WinOptimizer 9

www.ashampoo.com sponsorluğunda bugün piyasaya sürülen Ashampoo WinOptimizer 9  final sürümünün ilk lisans kampanyasını sizlerle paylaşmaktan çok mutluyuz. Elimizde 10 adet lisans bulunuyor. Tanıtım yazımızın altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilirsiniz. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi : 02 Mart 2012 Saat: 21:00

 Daha hızlı , daha temiz , daha iyi – Ashampoo WinOptimizer 9

Birçok güncellemeler daha kapsamlı sonuçlar elde edilmesini sağlar ,hızlandırılmış bir sistem sağlamanıza  yardımcı olur.  sistem analizi gibi en popüler modüller , tek tıklamayla optimizasyon ve temizlik modülleri ile mükemmel bir temizlik performansı sağlar.

Temiz bir Windows  Kayıt Defteri için mükemmel bir modül

Kayıt defteri ,Windows  işletim sisteminin temel öğesidir . Windows  Kayıt Defteri birleştirme ve optimizasyonu Ashampoo WinOptimizer 9 ile daha hızlı ve daha sabittir,performans kayıplarını ve sistem çökmelerini engeller. Kayıt defterini en iyi şekle getirin ve yeni satın alınan bir PC performansının tadını çıkarın .

Sabit diskler ne kadar sağlıklı ? Şimdi öğrenin!

Kişisel sabit disk koruması sabit disk sürücülerin durumunu inceler ve veri kaybetme riski varsa entegre uyarı sistemi, alarm verir.pc Performansında bir düşüş herhangi bir işaret varsa, sabit disk beklenmedik bir şekilde son nefesini vermeden önce verileri yedeklemek için hala yeterli zamanınız  olacak .

Ashampoo WinOptimizer 9  Trial indirin (40 gün ücretsiz kullanabilirsiniz)

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

208 Yorumlar