Araçlar (Diğer) Güvenlik Programları Hediye & Çekilişler

AntiBrowserSpy (Hediye/Giveaway) 5 Gün

Yazar admin

 Kampanya sona ermiştir. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Ayrıca www.abelssoft.net e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

www.abelssoft.net Sponsorluğunda sizlere £29.95 değerinde Abelssoft AntiBrowserSpy hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz lisansını konu devamından alabilir.

AntiBrowserSpy kullanıcıları, web tarayıcılardaki casusları durdurur !!

AntiBrowserSpy, web tarayıcıların (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Safari, Opera, T-Online Browser, Netscape Navigator) çeşitli sebeblerle gönderdikleri bazı zararlı içerikleri bulmaya ve silmeye yarayan başarılı bir programdır.

 AntiBrowserSpy – casus işlevselliği kapatın

 • Spy İşlevsellik Kapalı Anahtarı

  Bazı web tarayıcı üreticileri programların işlevlerini düzenlerken ek araçlar kullanırlar. Bir siteye girmek için kimlik tanımlaması gibi. Fakat bazen bu bir açığa da sebebiyet verebiliyor. AntoBrowserSpy kullanıcılar bu casus işlevselliği kapatmak için yardımcı olmak için tasarlanmış bir araçtır.

blank

 • İnternet İzleri Kaldır

  AntoBrowserSpy kolayca internet izlerini kaldırabilir. Bu geçmiş girdileri kaldırma ve web önbellek içerir. Böylece download listeler ve girdiğiniz URL’leri de temizlenmiş olabilir. Buna ek olarak, AntiBrowserSpy, belirli tanımlama bilgilerini görüntülemek ve korumak için bir çerez yöneticisi içerir.

 • blank

 •  Tarayıcınızın ayarlarını yedekleyin!

  AntoBrowserSpy tarayıcınızın ayarlarını içeren yedekler yaratabilir. Bu, yer imleri ve diğer tüm verileri kaydetmeye ve yerinde tutmaya olanak verir. Ayrıca, yeni bir PC için hareket halinde favorilerinizi tutarak veri alabilir.

 • Otomatik Temizleme Programı ile temizlik ve yedekleme

  Program ile tüm ana fonksiyonları otomatik hale getirebilirsiniz. Örneğin Windows başlangıcında tüm çerezleri silebilirsiniz. Program kullanıcı dostu arayüzü ve her fonksiyon için ayrıntılı bilgi sunmaktadır.

AntiBrowserSpy tüm ortak webbrowser destekler:

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

 İndirmek için Tıklayınız. Click here to download

campaign is over

blank

blank

blank

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

67 Yorumlar