Güvenlik Programları Hediye ve Çekilişler

SpyShelter Premium (Hediye 10 Lisans)

SpyShelter Premium, sisteminize yapılması muhtemel tüm kötü niyetli girişler tespit edip engellener, güvenlik duvarınızı ve diğer güvenlik yazılımlarınızı atlatmayı başaran zararlıları bu korunma yöntemi ile etkisiz hale getirebilirsiniz. (Türkçe Dil Desteği Bulunuyor)

Özel bilgilerinizi saklamak için herhangi bir virüs, casus program, keylogger veya trojan girişimlerine karşı oluşacak olayları proaktif bir şekilde tarayın.

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar yandaki gibidir.

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz.

Firma yetkilileri kazanan üyelerin ad ve soyad bilgilerini istemektedir. Bununla ilgili bir mail tüm kazanan üyelere gönderilecektir.

www.spyshelter.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

www.spyshelter.com sponsorluğunda sizlere $24.95 değerinde 10 adet  SpyShelter Premium Lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 07 Ağustos 2011 Saat: 15:00

Şifrelerinizi, sohbet, kredi kartı numaraları koruyun
Tehlikeli maddeler için tarama anında bilgisayarınızı yavaşlatmaz
Bir imza veritabanı kontrol etmesi gerekmez.
Basit ve kolay kullanımlıdır ayrıca sezgisel bir arayüzü vardır
Windows x32/x64 uyumlu. (Dünyada ilk 64 bit anti keylogger )

KeyLogger koruma (ayrıca çekirdek modu)

SpyShelter Stop-logger bilgisayarınızda yazdığınız verilerinizi çalınma tehlikelerine  karşı korunmasını sağlar! Bilgisayarınıza girmek isteyen kötü niyetli kişilerin içeriye sızamalarını engeller.

Webcam Logger koruması

SpyShelter, kapalı olsa bile, web kameranızı kontrolünü ele geçirmek isteyen hackerlara karşı korur!

Sistem Savunması

Kötü niyetli kod enjekte ederek PC’nizin kontrolünü ele geçirilmesini engeller, SpyShelter kayıt defteri, fiziksel bellek (RAM) ve diğer duyarlı bilgisayar parçaları ve süreçleri korur.

İnternet güvenliği

SpyShelter AntiNetworkSpy protactive modülü önemli SSL internet işlemler yaparken özel bilgilerinizin çalmasını ve tehlikeli trojan engeller. Ayrıca blok HTTP / HTTPS kullanıcı düzeyinde trojan gibi POP, SMTP, FTP, kaydedicilerinin.

Clipboard Logger koruması

Kopyalama, kesme ve yapıştırmanın bir sonucu olarak bilgiler Windows panosunda bulunabilir SpyShelter kalkanı hassas verileri kötü niyetli kişiler tarafından izlenmesini engeller.
Screen Logger koruması
Eğer ekran görüntü yakalama gibi  şüpheli etkinlik  oluşursa ,SpyShelter bu gibi durumlara izin vermez.

Anti Ses logger (Dünyada ilk)

SpyShelter ses kaydı yapan trojanlara karşı sisteminizi korur ,bu  benzersiz bir güvenlik modülüdür,sesli aramalar ve anlık mesajlaşma kullanırken yararlı olabilir, Bu modül aynı zamanda web kamerası ya da dahili mikrofon ile ses kayıt cihazı karşı korur.

134 Yorumlar

Yorum Yap