Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Veri Kurtarma

ArtPlus Digital Photo Recovery 7.2 (Hediye/Giveaway)

ArtPlus Digital Photo Recovery
blank
Yazar admin

ArtPlus Digital Photo Recovery ile Dijital fotoğraf makinenizin hafıza kartından silinmiş fotoğraf ve videoları kurtarın! ArtPlus Digital Photo Recovery dijital fotoğraf makinesi veya cep telefonu hafıza kartlarının yanlışlıkla biçimlendirilmiş yada bozulmuş olduğu durumlarda, silinmiş ve kaybolmuş resim, video veya müzik dosyalarını kurtarmak için size yardımcı olacaktır.

ArtPlus Digital Photo Recovery şu anda piyasada bulunan tüm bellek kartlarını okuyabilir ve tüm popüler fotoğraf, video ve ses dosya formatlarını kurtarmanıza olanak sağlar, bu uygulama  değerli anılarınızı kurtarmanızda sizlere yardımcı olacaktır , Bu görev için optimize edilmiş olmasa da, bu program zarar görmüş floppy, CD’ler ve DVD’ler okuyabilir.

Desteklenen dosya formatları , TIF, JPG DNG, Canon CR2, Konica-Minolta MRW, Nikon NEF, Olympus ORF, Pentax PEF Sony ARW, BAV ve SR2 içerir ve bu yüzden ArtPlus Dijital Fotoğraf Kurtarma ile birçok yeni RAW dosya biçimleri kurtarabilirsiniz.

Art Plus Digital Photo Recovery 5 ile Video ve ses dosyalarınıda kurtarabilirsiniz
AVI, MOV, MPG, MP4, MP3, WMA gibi ve  daha birçok  dosya formatını destekler.

Program ile zarar görmüş hafıza kartlarından multimedya dosyalarınızı alıp kaydedebilirsiniz. diğer kurtarma programlarının aksine bir bellek kartında fiziksel olarak zarar görmüş alanları gördüğünde bu bölümleri atlayarak  kurtarma işlemi devam eder,buna ek olarak bellek kartındaki verileri alır ve daha sonra işlemek için bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlar,( 4GB ve üstü) büyük kapasiteli kartlar için özellikle daha kullanışlıdır.

Daha karmaşık durumlar  kartı görüntü dosyası oluşturarak çözülebilir.Kurtarma işlemi bazen, bilgisayarınızın ne kadar güçlü olduğuna  bağlı olarak, USB bağlantı hızı ve bellek kartı türü ve boyutu oranında birkaç saat sürebilir,bu gibi durumlarda sabırlı olun.Program durdu gibi görünüyor olsa bile programı durdurmayın! Sonunda işleme devam edecek ve başarıyla  görevi tamamlayacaktır.

Art Plus Digital Photo Recovery  dünya çapında yüz binlerce kullanıcı tarafından kullanılır. Bu yüksek verimli hafıza kartı kurtarma aracı olduğunun kanıtıdır!

ArtPlus Digital Photo Recovery

Şirket: Art Plus Inc.

Boyutu: 4 KB

Web sayfası: https://artplussoftware.com/adapps/eng/dpr.htm

Sistem Gereksinimleri : Windows XP/Vista/7/8/10

Fiyat: 24.95$

(Aktif değil)


Biten Çekilişler;

wwwartplus.hr ‘ye bizlere verdiği destek için teşekkür ederiz.

Kampanyamız sona ermiştir. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

www.artplus.hr Sponsorluğunda sizlere $24.95 değerinde ArtPlus Digital Photo Recovery 5 hediye ediyoruz. Lisansınızı konu devamından alabilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

30 Yorumlar