Deneme Hard Disk İndirimler

Ashampoo HDD Control 3 ile S.M.A.R.T Teknoloji Desteği

Yazar admin

Ashampoo HDD Control 3, sabit disklerinizin sağlık durumunu izleyebilmeniz için geliştirilmiş profesyonel bir araçtır. Ashampoo HDD Control Smart teknolojisini destekler. Veri kayıpları kullanıcılar için tam bir baş belasıdır. Sabit diskin arızası büyük bir felakettir. HDD Control 3, olabilecek arızalara karşı bir erken uyarı sistemi sağlar ve kullanıcılara arızalardan önce önemli verilerini yedekleme ve depolama için zaman kazandırır.

Genel Ashampoo HDD Control sabit diskiniz üzerinde iyileştirmeler yapabileceğiniz bir sabit disk denetleme yazılımıdır.
Yazılımla sabit diskinizde bulunan tüm gereksiz dosyaları tespit ederek silebilir, izleme aracı ile oluşan hataların çözülmesini sağlayabilir ve disk birleştirme aracı ile sabit diskinizin parçalanan alanlarını birleştirebilirsiniz

Sabit disk, bilgisayarınızın en önemli bileşenlerinden biridir. Bir sabit disk kusursuz çalışıyor olsa bile, yine de düzenli olarak kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Bu şekilde yakın bir sabit disk arızası erken tespit edilebilir ve önlenebilir. Aniden sorunlar oluşursa ya da sabit diskiniz hata verirse sonucu veri kaybı olabilir. Böyle bir duruma hazır olduğunuzdan emin olun. Ashampoo HDD Control, değerli verileriniz kaza kurbanı olmadan sizi önceden uyarabilir. Şimdi Ashampoo HDD Control 2 sabit disk(ler)inizin durumunu kontrol etmek için daha fazla işlev sunuyor. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Komple İzleme

Ashampoo HDD Control 2, sabit disk(ler)inizi komple izlemenizi sağlıyor. Yazılım, sadece yaygın tüm IDE ve serial ATA sabit disk(ler)i desteklemez, ayrıca HDD ve SSD’ler için gelişmiş destek sunuyor.

Genişletilmiş kullanıcı arayüzü sabit disklerin sağlık, performans ve sıcaklık durumuna genel bir bakış sağlar. Ayrıca desteklenen özellikler ve bunların mevcut durumu hakkında teknik birçok bilgi sunar. Ayrıca yazılım, sabit disklerin elektrik ve mekanik sorunlarının kontrolünün yanı sıra ses seviyesi ayarı ve güç yönetimi (sabit disk tarafından destekleniyorsa) ayarını kontrol etmek için kendi kendini test etmeyi sağlayan S.M.A.R.T özelliğini destekler.

Sürekli izleme özelliği yazılımın sabit disk arızasını önceden belirlemesini sağlar. Bunun yanında Ashampoo HDD Control 2 olası arızalara karşı sizi bilgilendirsin (bilgisayarınızın yanında olmadığınızda size e-posta yollama).

Benchmark
Benchmark fonksiyonu, sabit disk(ler)inizin performansını denetler ve performans değerlendirmesi hakkında grafiksel bilgi ve erişim zamanları ile veri aktarım hızları hakkında bilgi sağlar.

Sabit disk(ler)inizin performansı hakkında daha fazla bilgi almak için aynı sabit disk modeline sahip diğer kullanıcıların benchmark sonuçlarıyla karşılaştırabilirsiniz. Bu nedenle, veritabanı sabit disk model(ler)inize ait ortalama benchmark sonuçlarını çevrimiçi olarak alır.

Ashampoo HDD Control 3 S.M.A.R.T Teknolojisi ve IDE ve ATA Disk Desteği

Ashampoo HDD Control 3, PC’nizin ve HDD’ nizin hafızasını rahatlatır. Daha düşük erişim sürelerine sahip olun, kaynak tüketenleri kaldırın, erkenden veri kayıplarını önleyin ve arıza sinyallerini belirleyin.

Ashampoo HDD Control 3, iyi yapılandırılmış ve açık bir kullanıcı arayüzü ile geliyor. Tüm ilgili bilgiler başlangıç ekranında bulunur ve sabit disk sürücülerin sağlık durumu hakkında geniş bilgi sağlar.

Yeni geçmiş görünümü gelecekteki gelişmeleri tahmin etmenize yardımcı olur ve kullanıcıların gerekli önlemleri almasını sağlar. Kullanıcılar sürücü sıcaklığı gibi parametreleri tek tek görüntüleyebilirler. Program düzensizliklerle ilgili sorunları ekranda bildirim olarak görüntüler ve istenirse, e-posta yoluyla kullanıcıları bilgilendirebilir. Bu son sürüm ayrıca ev ağınızdaki üç bilgisayarın sağlığını kontrol etmek için ağ desteği sunuyor.

Sağlık izleme konusunda bu uygulama sürücülerinizdeki dağınıklık ve bakım için çeşitli araçlarla geliyor. Kaynak tüketenleri ve gereksiz dosyaları belirleyerek silebilir veya hassas verileri kurtarılamayacak şekilde silebilirsiniz. Ayrıca yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmak için bir seçeneğe de sahip. Ashampoo HDD Control 3, HDD bakımı için gerekli bütün araçlar sahip olup değerli bir veri güvenliği yatırımdır.

Oldenburg, 17.11.2014) Dünya çapında 17 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilen Alman yazılım geliştiricisi Ashampoo, HDD Control 3 yazılımı ile sabit disk bakımı ve izlemem için kapsamlı bir aracı yayınladı. Ashampoo HDD Control 3, popüler Ashampoo WinOptimizer’ın arkasındaki ekip tarafından geliştirildi ve veri kaybını önlemenize, performansı korumanıza ve HDD ömürlerini artırmak için sabit disk sağlığını izlemenize yardımcı olur. Program, geniş performans analizi yetenekleri içermektedir ve bir birleştirme aracı, disk kullanım analizi, veri yok etme gibi araçlarla geliyor. Ayrıca bir ilk olarak ayrı yazılım yüklemelerine ihtiyaç duymadan Windows ağının parçası olan PC’lerde yerleşik sabit disklerin sağlığını izleme özelliğiyle geliyor.

Ashampoo HDD Control 3 IDE ve ATA diskler haricinde USB, SSD ve harici HDD ve bellekler için de kullanılabilir. Yazılım S.M.A.R.T teknolojisini de desteklemektedir.

Ürün yönetimi başkanı Tim Schiemann, “HDD hatalarının %10’u çalışmalarının üçüncü yıllarında gerçekleşmektedir. Buysa, Ashampoo HDD Control 3 programındaki gibi bir erken uyarı sistemi kullanmak için yeterli bir sebeptir. Yazılım tamamen tekrar tasarlandı ve biz son derece gurur duyuyoruz. Bir ağ içindeki Windows PC’lerdeki disk sürücülerinin durumuna erişebilmek kesinlikle bir ilktir. Yani başka bir yerde bulamazsınız. Bu gerçekten yeni standartlar belirliyor.” diyerek vurgulamaktadır.

Ashampoo HDD Control 3 Özellikleri:

– Arka planda verimli bir şekilde HDD sürücüsü sağlığını izleme
– Otomatik bilgilendirmeler, e-posta gönderme desteği
– 3 PC’ye kadar ağ izleme
– SSD sihirbazıyla SSD optimizasyonu
– Sürücülerdeki dağınıklık ve bakım için araçlar
– S.M.A.R.T.’ı ve disk yüzey testlerini başlatın

Üzülmek yerine daha iyi güvenlik

Sabit diskler PC’nizin uzun dönemli bellekleridir. Bu alandaki veri kaybı, ya kurtarılamaz ya da veri kurtarma konusunda yüksek fiyatlı bir etiketle gelir. Veri kaybı korkusuna karşı sağlık izleme uygulamasına sahip olmak iyi bir nedendir.

Ashampoo HDD Control 3, otomatik olarak sabit disklerin durumunu izlemek ve herhangi bir düzensizliği bildirmek suretiyle bu ihtiyacı karşılıyor. Çok sayıda denetim mekanizmalarıyla birlikte, yüksek bir HDD performansına ulaşmak ve bunu korumak için çeşitli özellikler sunuyor.

1. Disk bakımı
Birleştirme modülü otomatik olarak daha yüksek erişim hızları için dosya parçalarını yeniden düzenleyen tam otomatik bir proaktif birleştirme hizmeti sunuyor. Sürücü Temizleyici HDD performansını daha fazla artırmak için veri artıklarını bulur ve temizler.

2. Analiz
HDD Alanı Gezgini ve Kopya Bulucu sabit diskleri analiz eder ve disk kullanımını gözden geçirmenize ve kaynak tüketenleri izlemenize yardımcı olur.

3. Güvenlik
Dosya Silici hassas dosyaları geri kurtarılamayacak şekilde silerken Dosya Kurtarıcı veri kaybı gibi durumlarda yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarabilir.

4. Network disk monitoring
Ashampoo HDD Control 3’ün öne çıkan ve benzersiz özelliği Windows ağına bağla PC’lerin sabit disklerini izleme yeteneğidir. B2C sürümü üç adet ağ bilgisayarının sürücülerini izleyebilir.

Ashampoo HDD Control 3 Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP sistemlerinde çalışmaktadır. Program $49.99 fiyatına mevcuttur. Önceki sürüm sahipleri $19.99 fiyatına sahip olabilirler.

Program Detayları

Ashampoo HDD Control 3 Sürümü: 3.10.00

Çıkış tarihi: 2014/11/17

Güncelleme çıkış tarihi: 2015/07/13

İşletim Sistemi:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 / 8.1, Windows 10

Bilgisayar:
Uygun bir hızda yukarıdaki işletim sistemlerinden birini çalıştıran herhangi bir bilgisayar.

Sabit Disk Alanı:
45 MB sabit HDD alanı.

Ashampoo HDD Control 3 Ürünün Web Sitesi:

http://www.ashampoo.com/tr/products/0365

Diğer:
Programı kullanmak için yönetici hakları gereklidir.

Deneme Süresi: 40 gün (10 gün + 30 gün – eposta kaydından sonra)

Kategori: Sistem Yardımcı Programları

Ashampoo HDD Control 3 Diller: Türkçe, Almanca vb.

Boyut: 18,31 MB, 18.749 kB, 19.199.427 B

Kampanya Hakkında

Ashampoo HDD Control 3

HEMEN İNDİR

 

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak