Deneme Resim Düzenleme

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 ile Slayt Nasıl Yapılır?

Yazar admin

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 ile şirket, fotoğrafları rahatlıkla slayt gösterisine dönüştürebilen yazılım çözümünü açıkladı. Slideshow Studio HD 4 görüntülerinizi efektlerle canlı slayt gösterilerine dönüştürüyor.

Sürükle ve bırak ile metin ve şekil ekleyebilir, böylece kısa yoldan slayt gösterisi oluşturabilir, Ashampoo Slideshow Studio ile Fotoğraflarınızı çeşitli efektlerle bir araya getirip bunların sunumuna dilediğiniz müzikleri ekleyip size has slaytshowlar hazırlayabilirsiniz.

Sayısız şablonlar, geçişler ve efektler daha uyumlu bir şekilde çalışmanızı ve sonuçlara daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor. Slayt gösterilerine sadece saniyeler içerisinde müzikler eklenebilir, bu slayt gösterileri yüksek kaliteli geçişlerle geliştirilebilir, kendi yorumlarınız eklenebilir. Yeni eklenen bir sihirbaz gerekli tüm adımlarda kullanıcılara rehberlik etmesinin yanı sıra yeni başlayanların uygulamayı hızlı bir şekilde tanımalarına yardımcı oluyor. Diğer özellikler ise yeni ve daha esnek geçişler, NVENC ve Intel Media desteği ile daha hızlı kodlamanın yanı sıra 4K çözünürlükler için destek içerir.

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 ile slayt nasıl hazırlanır?

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 ile görüntülerinizi mükemmel slayt gösterilerine dönüştürün. Slayt gösterilerinizi daha özel bir hale getirebilmek için mikrofonu kullanarak kendi sesinizi ekleyebilir, metinler, ses efektleri ve logolar ile çalışabilirsiniz. Hiçbir deneyim gerektirmiyor. Slideshow Studio HD 4. sürüm kullanıcıların fikirlerini gerçeğe daha hızlı dönüştürebilmelerini sağlamak için yeni sihirbazlar ile geliyor. NVENC and Intel Media desteği sayesinde kodlama işlemleri önemli ölçüde daha hızlı. MKV, VP9 ve MP4 desteği gibi yeni formatlar 4K çözünürlüklere kadar destek sunuyor ve en son yüksek çözünürlüklü ekranlar için idealdir. Program ayrıca CD / DVD ve Blu-ray disklere profesyonel yazdırmanın yanı sıra tüm Apple, Android, Sony ve Microsoft cihazlar için önceden hazır çok sayıda şablonlar sunuyor. Birbirinden çeşitli yeni geçişler ve şablonlar büyük bir revizyon geçiren kullanıcı arayüzü ile birleştiğinden slayt gösterisi oluşturmak ve düzenlemek için gerçek bir pakete sahip olacaksınız.

Birçok yeni içerik
Harika bir slayt gösterisi için iyi bir fotoğrafın yanı sıra ses ve efektler bakımından da ilgi çekici olmalıdır. Slayt gösterilerinizi daha ilgi çekici ve enerjik hale getirmek için Slideshow Studio HD 4 güncel şablonlar, katmanlar ve ses efektleri ile birlikte geliyor. Mp3 desteği favori parçalarınızı veya kendi sesinizi eklemeyi uygun hale getiriyor. Metin açıklamaları, çeşitli logolar ve özelleştirilebilir açılış ve kapanış jenerikleri ile slayt gösterilerinizi daha da geliştirmenize katkı sağlıyor..

kolay ve çabuk kodlama için yeni teknoloji
Özellikle yüksek çözünürlüklü formatlarda uzun slayt gösterilerini kodlamak çok uzun bir işlem olabilir. Ancak NVENC (NVIDIA ekran kartları) ve Intel Media gibi yeni teknolojiler sayesinde Slideshow Studio’nun çok daha hızlı sonuçlara ulaşması ve daha iyi kullanım için PC’nizin tüm potansiyelini kullanmasını sağlıyor.

4K çözünürlük ve cihaz uyumluluğu 
Keskin 4K çözünürlük desteği ile Slideshow Studio fotoğraflarınız için mümkün olan en iyi görüntüleme deneyimi sağlar. Yeni MKV ve MP4 desteği kullanıcıların videolarını herhangi bir cihazda çalıştırabilmesini sağlıyor. Bunları daha da kolaylaştırmak için yazılım farklı cihaz kategorileri (iPad’ler, akıllı telefonlar, oyun konsolları vb.) için önceden hazır çeşitli şablonlarla geliyor.

Slayt gösterisi sihirbazı
Yeni akıllı slayt gösteri sihirbazı kullanıcılara her adımlarında destek oluyor. Fotoğrafların sayısından slayt gösterisinin toplam uzunluğuna kadar – Slideshow Studio HD 4 size yararlı öneriler de bulunur ve işlem boyunca rehberlik eder. Tamamladığınız ekran görüntülerinin herhangi bir cihazda görüntülenebilir olduğundan emin olmak için program yaygın tüm formatları desteklemesinin yanı sıra CD / DVD ve Blu-ray disklerle çalışabilmeniz için yazdırma seçeneği de sunar.

* Otomatik Ken Burns Etkileri (kaydırma ve yakınlaştırma)
* Profesyonelce tasarlanmış altyazılar ve logolar için şablonlar
* Arka plan’a müzik ekleme
* Görüntü, metin ve şekil ekleme,resim geçişleri
* Bireysel düzenleme
* Nesneleri hizalamak
* Fotoğraf slayt arka plan üzerine gölge

Ashampoo Slideshow Studio HD4 Yeni Özellikleri

Yeni: Ashampoo Slideshow Studio HD4 Slayt gösterileri oluşturma yazılımı

Yeni: Sihirbazları kolay slayt gösterisi oluşturur

Yeni: Yeni ve özelleştirilebilir geçiş efektleri

Yeni: NVENC desteği ile hızlı ve basit kodlama

Yeni: 4K çözünürlüklü slayt gösterileri oluşturma (MP4, MKV)

Yeni: Yeni görüntü ve ses efektleri

Fiyat: $39.99 (Yükseltme ile $15.99)

Geniş ve detaylı bilgi:

https://www.ashampoo.com/tr/try

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak