Hard Disk Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

Hard Disk Sentinel Profesyonel 5.50 Editörün Seçimi (Kampanya)

Hard Disk Sentinel Profesyonel
Yazar admin

Hard Disk Sentinel Profesyonel, (HDSentinel) bir HDD / SSD izleme ve analiz programıdır. Programın hedefi disk sürücü sorunları test etmek, teşhis etmek ve onarmaktır. Ayrıca SSD ve HDD sağlık, performans ve başarısızlıkları görüntüler ve raporlar. Hard Disk Sentinel SSD ve HDD disklerin sağlık durumu, sıcaklık ve tüm SMART bilgilerini görüntüler. Olası sabit disk hatalarına karşı, performans düşüşünü algılamak için gerçek zamanlı olarak disk aktarım hızını ölçer. Programın Türkçe dil yaması bulunmaktadır.

1.Yükle  2.Yapılandır 3.Korumalı Kal

Sadece kur yedekleme ve bildirim fonksiyonlarını ayarla! Sistemin güvende kalsın, problemler veya herşeyin düzgün gittiği hakkında bilgilendirileceksin! Hard Disk Sentinel disklerinizin anlık durumunu görüntüler, 7 gün 24 saat datalarınız Hard Disk Sentinel’ in koruması altında.

Hard Disk Sentinel Profesyonel ile Sabit Diskleri Onarın!

Hard Disk Sentinel, SSD ve HDD disklerin sağlık durumu, sıcaklık ve tüm SMART bilgilerini görüntüler, olası sabit disk hatalarına,  performans düşüşünü algılamak için gerçek zamanlı olarak disk aktarım hızını ölçer.

Hard Disk Sentinel Profesyonel Özellikler

Disk yönetimi

Gelişmiş Güç Yönetimi ile titreşim duyarlılığı ayarlarını yaparak sabit disklerin performans ve data güvenliğini maksimum düzeye çıkarır.

Yedekleme

Bir çok otomatik yedekleme yöntemi mevcuttur: yerel bilgisayara yedekleme, yerel yâda internet üzerindeki bir FTP / Email sunucusuna yedekleme, CD yazma program yardımı ile CD / DVD’ ye yedekleme, yedekleme anında uzaktaki sunucuları açıp kapama özelliği.

Yazılım geliştiriciler için API arayüzü

API Arayüzü sayesinde sorgulama yapmanıza imkân tanır. API sayesinde yazılımınız diskin sıcaklık, performans, sağlık bilgilerine ulaşabilir.

Uzaktan izleme

Hard Disk Sentinel Professional kapsamlı uzaktan izleme yetenekleri sunuyor. Sabit disk durumu bir cep telefonu veya PDA ile bir web tarayıcısı olan bir cihazda uzaktan kontrol edilebilir.

Anında S.M.A.R.T. analizi

Hard Disk Sentinel IDE, SATA, SCSI ve çoğu USB HDD ve SSD’ lerin durumlarını, sıcaklıklarını performans bilgilerini direkt iletişim kurarak bildirir, uygulamayı başlattığınızda Disk durumu hemen görüntülenir, uzun süre diskleri analiz etmeye gerek yoktur. Sabit Disk için şu anki ve geçmişteki maksimum sıcaklığı gösterir. Üreticiye özgü ve genel nitelikleri takip edip gösterir, ileri düzeyde ki kullanıcılar için, tüm ham veriler (açılma zamanı ve okuma yazma hataları gibi) sağlanır. Hard Disk Sentinel performans ve sağlık ile ilgili S.M.A.R.T değerlerini işleyerek yüzde olarak gösterir ve ek olarak diskin ne kadar ömrü kaldığını saat olarak belirtir.

Sabit Disk donanım ve yazılım testleri

Hard Disk Sentinel Profesyonel kullanarak, sabit disklerinizin kendisini test etmesi mümkündür. Bu testler sabit disklerin bileşenlerindeki (kafalar, motorlar, tampon bellek) hataları tespit etmek için kullanılır. Ayrıca genişletilmiş kendi kendini test etme tüm diskin yüzeyini test edip hatalı ve zayıf alanları tespit edip, buradaki dataları yeniden konumlandırır. (Tüm bu işlemleri normal ScanDisk gibi programlar gerçekleştiremez)

Gürültü ve performans testi

Sabit diskin gürültü, data ulaşım performansı ve sıcaklığını kontrol eder. Uzun testler diskleri maksimum kullanımda test ettiği için sistemin yapılandırılması ile ilgili bilgiler sağlar (ekstra soğutucu ihtiyacı olup olmadığı gibi)

Gelişmiş Disk testleri, yüzey testi

Disk yüzeyini kontrol eder hataları bulup onarır ve fabrika ayarlarına geri döndürür ve bu testler Hard Disk’ lerin Solid State Disk’ lerin Memory Kart’ ların kondisyonlarını kontrol edip eski ayarlarına döndürür.

Disk günlüğü

Hard Disk Sentinel tüm S.M.A.R.T parametrelerini ve olayları veri korumayı maksimize etmek için günlüğe kaydeder. Örneğin, yeni bir kötü sektör sabit diskinizde bulunursa, size bildirilecektir.

Uyarılar

Hard Disk Sentinel Profesyonel farklı sorunları çeşitli uyarılar ile bildirme kabiliyetine sahiptir. Ses uyarıları çalabilir, Network mesajı gönderebilir, Email gönderebilir, (SMS gateway sayesinde cep telefonunuza SMS olarak gelebilir.) Otomatik yedek veya herhangi bir programı çalıştırabilir, disklerin günlük durumunu mail ile size bildirebilir.

Otomatik Kapanma

Bu seçenek ile sabit disk hatası, HDD aşırı ısınma ya da sağlık bozulması tespit ettiğinde bilgisayarı kapatabilir. Bu sayede daha fazla veri kaybını önler.

Sabit Disk detayları

Revizyon numarası ön bellek büyüklüğü gibi detaylı bilgileri yada özellikleri algılar. Ayrıca maksimum transfer yada şu an kullanılan transfer modunu görüntüler.

Windows Explorer HDD durumu
Mevcut sağlık durumunu görüntüler. Windows Gezgini veya herhangi bir uygulama ile kullanım miktarlarını görmenizi sağlar.

İsteğe bağlı bilgiler

Mevcut sabit disk sıcaklıkları ve sağlık durumları sistem tepsisinde grafik olarak görüntülenir ayrıca (Windows Vista altında veya daha yeni işletim sisteminde) sidebar gadget içinde gösterilebilir.

Sabit Disk performansı

Ne kadar veri yazıldığını okunduğunu, okuma ve yazma transver hızlarını bunların maksimum transfer hızlarıyla karşılaştırılmasını günlüğe kaydeder.

Sabit Disk bölümleri

Fiziksel sabit diskler ve onlar hakkında tip ve kullanım bilgilerini görüntüler, durum mesajlarını otomatik olarak gönderir.

Akustik yönetimi

IDE / S – ATA sabit disklerin akustik seviye kontrolünü sunar. Performansı artırmak yada sesi azaltmak mümkündü. Bu işlemi destekleyen harici USB sabit disklerde akustik seviye kontrolü mümkündür.

Saat senkronizasyon

NTP (Ağ Zaman Protokolü) yoluyla bir atom saati ile PC saatini senkronize etme seçeneği sunar.

İyileştirmeler

Hard Disk Sentinel sürekli geliştirmektedir ve bunların dışında özellik görmek isterseniz lütfen bize bildirin. Ekran görüntüleri için tıklayın.

Hard Disk Sentinel Standard kampanya sayfası ömür boyu ($ 0)

yok

 • Yayımcı: H.D.S. Hungary
 • Sürüm: v5.50
 • Sistem: Windows 95, 98, 98SE, ME, NT4, 2000, XP, 2003, 2008, Vista, Windows 7, 8, 10, Windows Home Server (32 ve 64 bit)

hard-disk-sentinel-profesyonel

Hard Disk Sentinel Professional (30 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Andreas 2-yunusbeen 3-kavas74 4-Night 5-bolulutarik 6-chewik52 7-arpanet 8-murat343434 9-blackx 10-cikofdx 11-infinitedreamsxxx 12-Burak 13-Taha 14-ghost13 15-Rajesh Ghadye 16-aro000 17-slai 18-al_ganas 19-kenwoddmemo 20-ReLaKx 21-melih 22-cetin 23-gitanjali 24-ziro0 25-ILOVE9TR 26-avira07 27-kurtumi 28-dilemma21 29-ffd 30-svnbh

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız bu haftasonu mail adreslerinize gönderilecektir.

hdsentinel.com‘a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

https://www.hdsentinel.com/ sponsorluğunda sizlere 30 adet Hard Disk Sentinel Professional lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 adet yorum yapma koşulu ile çekilişe katılabilir.. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 04 Haziran 2011 Saat: 15:00

İyi Şanslar.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 3 Average: 4]

Yorum bırak

88 Yorumlar

 • blank admin dedi ki:

  Amin cümlemizden inşaallah. Bu bizi daha da şevklendirdi.

 • blank yusuf dedi ki:

  Allah razı olsun, artık free lisans kullancısı olmaya karar verdıgım den berı en guzel uygulama arsıvı sızdeymıs tesekkurler..

 • blank Merih Algül dedi ki:

  İşini en iyi yapan uygulama. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran ve işini en iyi yapan yönüyle güven veren bir program. Bu uygulamayı yapan ekibe teşekkürler.

 • blank bypars dedi ki:

  teşekkürler güzeldi

 • blank Jan Nowaczyk dedi ki:

  thanks for a great bravo contest organizer

 • blank sinan dedi ki:

  güzel program, güzel kampanya

 • blank erkan dedi ki:

  güzel program

 • blank erkan dedi ki:

  mükemmel program

 • blank turhan dedi ki:

  güzel program, güzel kampanya

 • blank MJ Nunag dedi ki:

  Thank you and regards

 • blank Muhammet Trabzon dedi ki:

  Ashampoo HDD Control 2017 programını kullanıyordum zaten, bunu da denemek için indirdim ama Türkçe yamasını bulamıyorum. Konuya ekleseniz güzel olurdu 🙂

 • blank ffd dedi ki:

  Kampanya için tekrar teşekkürler. Lisans mailime gönderilmiş. Kazanan diğer kişileri tebrik ederim.

 • blank Rajesh Ghadye dedi ki:

  Thank you

  awaiting for licence

 • blank kurtumi dedi ki:

  Bu güzel yazılım için teşekkürler Adm,
  Diğer Kazanan Arkadaşları da tebrik ederim.

 • blank ILOVE9TR dedi ki:

  Kampanya için teşekkürler.

 • blank quantum__07 dedi ki:

  son anda şansımı denemek için ufak bir yorum yazarak katıldım.Q&Q defrag ve paragon total defrag dan sonra bu programıda deneyerek aradaki farkları görmek gerekirsede bu farkları herkesle paylaşmak istiyorum.

  saygılar

 • blank Night dedi ki:

  teşekkürler

 • blank hozdemir dedi ki:

  teşekkürler

 • blank Arale dedi ki:

  Excellent giveaway

 • blank Bluer19 dedi ki:

  teşekkürler.

 • blank Remove dedi ki:

  Nasıl olsa bana çıkmayacak olsun üye sayısı artmış olur değil mi 😀

 • blank proff3545 dedi ki:

  süperrr

 • blank freegrab dedi ki:

  Thanks.Please count me in.

 • blank cozum dedi ki:

  Böyle güzel yazılım ile tanıştırdığınız için teşekkür.

 • blank Vick dedi ki:

  Ben promosyon sevdim. Ben bir kazanan olmak istiyoruz.

 • blank Pistillino dedi ki:

  Wow, good contest. Count me in please.

 • blank ffd dedi ki:

  Kampanya için teşekkürler.

 • blank mantar dedi ki:

  teşekkürler

 • blank Boodah dedi ki:

  kampanya için teşekkürler.herkese bol şans diliyorum

 • blank svnbh dedi ki:

  önce çalışmalarınız için tşkr. kısmet bakalım

 • blank bbao dedi ki:

  programı denemek isterim…

 • blank chewik52 dedi ki:

  teşekkürler….

 • blank aro000 dedi ki:

  Thanks.Please count me in.

 • blank rambetiko dedi ki:

  bir kenarda bulunsun. teşekkürler 🙂

 • blank monder71 dedi ki:

  teşekkürler

 • blank gitanjali dedi ki:

  Thanks.Please count me in.

 • blank hggr dedi ki:

  İlk kez duydum adını, ama lazım olabilir…

 • blank rocky76 dedi ki:

  tşekkürler

 • blank slai dedi ki:

  Teşekkürler

 • blank HayatYasam dedi ki:

  Teşekurler Yaralı Bi Program

 • blank Praveen dedi ki:

  thanks a lot!!!!!!!!!!

 • blank alixa11 dedi ki:

  Teşekkürler

 • blank G Rajesh dedi ki:

  Thank you Yasalprogram

 • blank ayhan dedi ki:

  teşekürler

 • blank amina1am dedi ki:

  teşekkürler

 • blank delikanli_ dedi ki:

  teşekkürlerrr

 • blank mari9m dedi ki:

  kampanyada bende varım

 • blank al_ganas dedi ki:

  Teşekkürler

 • blank dream dedi ki:

  teşekkürler

 • blank cikofdx dedi ki:

  Teşekkürler

 • blank dilemma21 dedi ki:

  teşekkürler

 • blank AZ1AC dedi ki:

  teşekkürler arkadaşlar

 • blank danisman dedi ki:

  teşekkürler

 • blank mdursun66 dedi ki:

  teşekkürler arkadaşlar

 • blank Rajesh Ghadye dedi ki:

  Hard Disk Sentinel Professional need to change their User interface.

  However its best in features such as monitoring, SMART support monitoring

  Love to have it Thanks

 • blank infinitedreamsxxx dedi ki:

  teşekkürler

 • blank myimmortalize dedi ki:

  Tesekkurler…

 • blank murat343434 dedi ki:

  teşekkürler

 • blank Kiki dedi ki:

  Thank you for this great contest.

 • blank blackx dedi ki:

  teşekkürler

 • blank cetin dedi ki:

  bende varım

 • blank Taha dedi ki:

  Çok işime yarayacağını düşündüğüm bir program. PC ye onlarca taşınabilir disk takıyoruz. Tabi bunların güvenliğini de sağlamak gerekir. Herkese iyi şanslar.

 • blank avira07 dedi ki:

  Umarım lisans kazanabilirim.Teşekkürler.

 • blank doctore dedi ki:

  teşekkürler

 • blank lina1fr dedi ki:

  kampanyada bende varım

 • blank oguz13 dedi ki:

  Teşekkürler…

 • blank ziro0 dedi ki:

  teşekkürler

 • blank arpanet dedi ki:

  teşekkürler 🙂

 • blank caxton dedi ki:

  Thank you, great program for monitoring disk health

 • blank Burak dedi ki:

  +111

 • blank ghost13 dedi ki:

  Teşekkürler

 • blank ReLaKx dedi ki:

  kampanyada bende varım

 • blank blue-crash dedi ki:

  Onarma yeteneğide varmı 🙂 Teşekkürler

 • blank kavas74 dedi ki:

  Gayet başarılı bir program.Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler

 • blank zeynep dedi ki:

  thanks

 • blank kenwoddmemo dedi ki:

  guzel kampanya

 • blank salihx dedi ki:

  Teşekkürler

 • blank Conqueror55 dedi ki:

  Teşekkürler, güzel program. İnşallah çıkar

 • blank mayur1991 dedi ki:

  Count me in…..
  Thanks For Campaign.

 • blank ozgur dedi ki:

  Teşekkürlerrr…..

 • blank Andreas dedi ki:

  Teşekkürler 🙂

 • blank mmehmet33 dedi ki:

  denemek isterdim bu programı neyse bende varım bol şans yasal program ailesine tşk ederim

 • blank tolgasal dedi ki:

  Varım

 • blank melih dedi ki:

  test etmek istedigim bi programdi tesekkurler

 • blank yunusbeen dedi ki:

  Teşekkürler…

 • blank mister_x dedi ki:

  Teşekkürler

 • blank kemku0131s5910 dedi ki:

  uzun zamandır beklediğim bir program,inş. şans güler.Herkese bol şanslar kolay gelsin.

 • blank bolulutarik dedi ki:

  çok güzel bir kampanya herkese bol şans