Kampanyalar & Giveaways Ses / Müzik Düzenleme

Ashampoo Music Studio 4 (Kampanya)

Ashampoo Music Studio, müzikler oluşturmak, düzenlemek, tasarlamak ve müzik üretmek için hepsi bir arada (all-in-one) özelliklere sahip harika bir programdır.  Artık tüm müziklerinizi ve şarkılarınızı tek bir programla sorunsuzca yönetebileceksiniz.  Şarkılarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir ve dizayn edebilirsiniz. Kendinize has şarkılar oluşturabilir, hatta kendi parçanızı bile üretebilirsiniz. Bu harika yazılım sayesinde tüm şarkıların, müziklerin ve seslerin hâkimi olacaksınız. 

 

Genel

Farklı farklı programlar kullanmak yerine Ashampoo Music Studio ile tüm ses dosyalarını tek bir yazılımla yönetme imkânına kavuşacaksınız.  Türkçe dil desteği sayesinde kolayca ve anlayarak tüm özelliklerinden zorlanmadan faydalanacaksınız.  

Kampanya Hakkında

Buradan ulaşılan kampanya sayfasında “Download butonuna tıklayıp yazılımı indirip ve kurun, kurulumun sonunda otomatik olarak lisans alacağınız sayfa açılacak oraya mail adresinizi girip işlemi onaylayın. (Ashampoo üyeliği gerekiyor, üyeliği bulunmayanlar kısa sürede üye olabilir. Bu üyelik diğer kampanyalardan faydalanırken size kolaylık sağlayacaktır, üyeler kişisel sayfalarında aldığı lisans bilgilerine dilediği zaman ulaşabilir.)

Program Detayları  Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

Fiyatı: $29.99

Resimler 

Yorum Yap