Hard Disk Kampanyalar & Giveaways

KCleaner 3.6 – Sabit Disk Temizleyici (Kampanya)

KCleaner
blank
Yazar admin

KCleaner, ücretsiz ve profesyonel sürümü olan bir sabit disk temizleme programıdır. Sabit diskinizde boş yere yer kaplayan gereksiz dosyaları ve verileri silerek sisteminizi rahatlatabilir ve sabit diskinizde boş yer açabilir. Program iki farklı modda çalışır. İster kendiniz çalıştırıp silinmesini istediğiniz verileri seçersiniz, isterseniz de otomatik olarak çalıştırıp sabit diskinizi temizletirsiniz.

Yayıncı: KCSoftwares

Dosya boyutu: 3,1 MB

Web site: http://www.kcsoftwares.com/?kcleaner

Sistem Gereksinimleri:

Windows XP & Vista & 7 & 8 & 10 (x32 – x64)

Aşağıdaki URL’ den kampanya sayfasına ulaşıp, programı ve lisansını edinebilirsiniz.

kcleaner

KCleaner indir (Kampanya) Ömür Boyu Lisans

Sona erdi.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

3 Yorumlar

  • Bu tür programların kullanımı her zaman risklidir. 5 – 10 mb gereksiz dosyadan kurtulacağım derken her an sisteminiz göçebilir.

  • Sunumunuz için teşekkür ederim.Freeware Program olduğu için pek okuyan olacağını sanmıyorum ama yinede uyarayım.Ne yazık’ki bizlerde okumama hastalığı var.İnşallah bu hastalığımız tez zamanda şifa bulur. :))
    Otomatik silme seçeneğini kullanmama’nızı öneririm.Bazı dosyalar boş gibi görünse’de doludurlar.Sistem’deki dosyalarda buna dahildir.Bir defasın’da başka bir program ile otomatik silme yaptım sonuç kötü oldu.Sistem çöktü.Belki aklınıza gelebilir Siz neden okumadınız diye.Okuyamadım , zira yazan yoktu!.

    Selamlar