Hediye & Çekilişler Ses / Müzik Düzenleme Ücretsiz Program İndir

Ashampoo Music Studio 2018 ile Mp3′ leri Ripleyin ve Diske Yazdırın

Yazar admin

Ashampoo Music Studio 2018, ses dosyalarını düzenleyip organize eder ve karşılaştırır. Bu ses dosyalarını, kapaklarla süslenmiş disklere yazdırabilir. Mp3′ leri ve her türlü ses dosyalarını organize ederek düzenlemek için kullanabilecek profesyonel bir ripleme programdır. Ashampoo Music Studio ile tüm dosyaları yeniden adlandırabilir, meta data yani üst bölümde bulunan verileri düzenleyebilir, analizler gerçekleştirebilir ve birçok yeni ayarlamalar yapabilirsiniz. Yazdırma, ripleme, düzenleme ve müzik tamiri için tüm fonksiyonları içerir.

Disk ripleme, kapak tasarımı özelliklerinin yanında, ses kayıt ve Mp3 albümlerini organize etme gibi çeşitli araçlar barındırıyor.

GenelAshampoo Music Studio 2018, ses dosyalarını düzenlemek ve yazmak için denenmiş ve çok yönlü bir uygulamadır. Ses diskleri ripleme işlemini hızla gerçekleşir ve eksik parça bilgileri geniş bir çevrimiçi veritabanına dayanılarak otomatik olarak doldurulur. Dosyalar disklere yazdırılabilir veya farklı ses formatlarına dönüştürülebilir. Entegre ses düzenleyici, kullanıcıların tek tek pasajları değiştirmesine veya kaldırmasına imkan verir ve parçaların ayrı parçalara bölünmesini sağlar. Music Studio, mp3 oluşturma, düzenleme, tasarlama ve üretmek için hepsi bir arada yazılım çözümüdür. Ashampoo Music Studio ile şarkılarınızı dijital ortama aktarın, arşivleşin ve organize edin. Kişisel kapaklar tasarlayın ve müzik CD’ leri oluşturun. Müzik videolarınızı şarkılara dönüştürün ve PC’ nizde, akıllı telefonunuzda ve MP3 çalarınızda keyfini çıkarın. Hızlı, kolay ve sezgisel…

Müzik koleksiyonlarını organize etmek, programın bir diğer gücüdür. Üst veriler değiştirilebilir, sesler ayarlanabilir ve dosyalar, özelleştirilebilir adlandırma düzenlerine dayanılarak yeniden adlandırılabilir. Mevcut videolardan ses parçaları (Ör: Zil sesleri oluşturmak için) çıkarılabilir ve şarkılar kaybolma efektiyle kolaylıkla mikslenebilir. Yerleşik kapak editörü, basit tasarımlardan mozaik yerleşim planlarına kadar çoklu entegre şablonlar kullanarak kapaklar ve döşemeler tasarlamayı kolaylaştırır. Daha hızlı sonuçlar için ana menü ve program yapısı tamamen yeniden tasarlandı. Bölümler artık düzenleyiciye sürüklenerek yeniden konumlandırılabilir ve kolay bir şekilde yeniden düzenlenebilmek için yerine oturtulacaktır. APE için destek de eklendi.

Müzikleri yazdırmak, organize etmek ve düzenlemek için güçlü uygulama

Ashampoo Music Studio, müzikler oluşturmak, düzenlemek, tasarlamak ve üretmek için hepsi bir arada (all-in-one) özelliklere sahiptir. Artık tüm mp3lerinizi ve şarkılarınızı tek bir programla sorunsuzca yönetebileceksiniz.  Şarkılarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir ve dizayn edebilirsiniz. Kendinize has ses dosyaları oluşturabilir, hatta kendi parçanızı bile üretebilirsiniz. Bu harika yazılım sayesinde tüm şarkıların, seslerin hâkimi olacaksınız. Farklı farklı programlar kullanmak yerine Ashampoo Music Studio ile tüm ses dosyalarını tek bir yazılımla yönetme imkânına kavuşacaksınız. Türkçe dil desteği sayesinde kolayca ve anlayarak tüm özelliklerinden zorlanmadan faydalanacaksınız.

Ashampoo Music Studio ile Neler Yapabilirim?

– Ses CD’leri yazdırın
– Ses CD’leri ripleyin
– Ses dosyalarını çeşitli biçimlere dönüştürün
– Üstverileri düzenleyin ve otomatik tamamlayın
– Ses dosyalarını düzenleyin ve normalleştirin
– Geçiş efektleriyle parçaları miksleyin
– Videolardan sesleri çıkarın

Ashampoo Music Studio 2018 ile Mp3 düzenle Mixle ve Diske Yazdır

1. MP3 veya WMA diskleri yapmı

2. Sönümlü geçişlerle rastgele MP3′ ler düzenleyin

Neden Music Studio?

Anlaşılabilir ve güçlü

Harika sonuçlar elde etmek için sadece birkaç tıklamayla işlemleri tamamlar.

Göze çarpıyor

Music Studio dikkatinizi dağıtmadan ve sizi zorlamadan kullanıcı odaklı arayüzü ile her işlemi rahatça kullanmanızı sağlıyor.

Teknolojisi kanıtlanmış

Deneyimli geliştiriciler tarafından oluşturulan Music Studio, dördüncü nesil bir üründür. Yeni nesil bu sürüm daha sağlam ve güvenilirdir.

Yeni Music Studio 2018

Music Studio yeniden tasarlandı. Daha iyi bir görünüm, hızlı performans, yeni özellikler..Karşınızda en güçlü ve en iyi Music Studio bulunuyor.

Kullanıcı Arayüzü

Tamamen yeniden tasarlanan ve maksimum kullanım kolaylığı sağlayan arayüzü ile işlemlere rahatça odaklanmanız ve görevlerinizi rahatça yapabilmeniz sağlanmıştır.

Daha fazla hız

Music Studio 4 her zamankinden daha akıcı ve sorunsuz hissetmenizi sağlayacaktır. Ortalama olarak, işlemlerinizde daha hızlı sonuçlar almanıza olanak tanır. Çoklu çekirdek desteğine sahip çalışma özelliği ile ses dönüştürmeleri üç saniyeden az sürer.

Video-2-Müzik

Her zaman bilgisayarınızdaki favori videolarınızdaki o güzel müzikleri almak istemediniz mi? Music Studio 4 ile artık videolarınızdaki sevdiğiniz müzikleri kaydedebilirsiniz. Video-2-Müzik ses çıkartma işlemi ile basit bir seçme ve tıklama işlemini yaparak sevdiğiniz müzikleri çıkarabilirsiniz. Bundan daha kolay bir işlem olamazdı.

Karışık şarkılar (Mix Tape)

Sadece Music Studio ile müzik koleksiyonunuza yeni çeşitli şarkılar ekleyebilirsiniz. Tam çapraz geçiş desteği ile sorunsuz bir şekilde en sevdiğiniz şarkıları birleştirerek bambaşka mixler oluşturabilirsiniz.

Oluşturmak

Ses ve dijital müziklerinizin sonsuz kaliteli keyfini çıkarın. Dizüstü bilgisayar, müzik çalar veya cep telefonu fark etmeksizin her yerde müziklerinizi dinleyin.

Bilgisayarınıza değerli müzik koleksiyonlarınızı sorunsuzca aktarın. Music Studio sizin için gerekli ses dosyalarını oluşturmanızı sağlayacaktır.

Herhangi bir kullanılabilir Windows kayıt cihazı ile veya mikrofonla kendi ses dosyalarınızı kaydedin ve Music Studio ile bunları istediğiniz gibi işleyin.

En sevdiğiniz filim müziklerini yakalayın ve kendi zil seslerinizi veya remixlerinizi oluşturun.

Düzenlemek

Müzik koleksiyonunuzu kontrol altına alın ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre şarkılarınızı ayarlayın.

Music Studio şarkılarınız için anlamlı dosya adlarını otomatik oluşturmasını sağlar.

Çok yüksek veya çok düşük ses? Şarkı çok mu uzun? Ses formatı mı yanlış? Kolaylıkla bu ayarları Music Studio ile yapabilirsiniz.

Tasarlamak

Müzik koleksiyonunuza kataloglar tasarlayın.

İnce durumlar için güzel kapaklar oluşturun veya disklere doğrudan yazdırın. Music Studio Cover Editor her zaman çarpıcı olmayı sağlayacaktır.

Üretmek

Şarkılarınız dönüştürün ve değiştirin. Disklere şarkılarınız yazdırın ve CD çalarda dinleyin. Ya da bir arkadaşınıza hediye olarak verin. Şarkılarınıza çeşitler eklemek ve yenilerini oluşturmak için parçaları birleştirin.

Music Studio şarkılarınızı geliştirmenizi sağlar ve müzik koleksiyonunuza yeni bir canlılık katar. Yeni ve farklı şarkılar yapmak için mevcut parçaları birleştirir.

Kendi ses CD’lerinizi ve hatta MP3, WMA veya karışık biçimli diskler oluşturmanızı sağlar. MP3, WMA, FLAC, OGG veya WAV dosyaları kullanın.

Ashampoo Music Studio müzik koleksiyonunuza tatlı bir nefes bırakıyor. Şarkılarınızı dijital ortama aktarın, arşivleşin ve organize edin.  Kişisel kapaklar tasarlayın ve müzik CDleri oluşturun. Müzik videolarınızı şarkılara dönüştürün ve PC’nizde, akıllı telefonunuzda ve MP3 çalarınızda keyfini çıkarın. Hızlı, kolay, sezgisel.

Ses CD’leriniz PC’nizde, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde

Her yerde kolay dinleme imkanı! Ashampoo Music Studio 5 CD’lerinizi üstün kalitede hızlı ve kolay bir şekilde aktarır. Sahip olduğunuz favori diskleriniz neredeyse anında PC’nizde veya mobil cihazınızda

Video-2-Music: Videoları şarkı veya zil sesi haline getirin

Zil sesi olarak en sevdiğiniz filmden alıntı mı yapmak istiyorsunuz? Video-2-Music özelliğine giriş yapın! Ashampoo Music Studio 5 favori filmlerinizi şarkılara ve zil seslerine neredeyse anında dönüştürür. Ses dosyası olarak açılış/kapanış jeneriklerini ya da favori sahnenizi aktarın ve kesin, mix yapın veya istediğiniz biçimde kaydedin.

Kişisel parti mixiniz

Her zaman kendi DJ’niz mi olmak istediniz? Favori şarkılarınızdan kendi parti mixlerinizi oluşturun ve sonraki partiye hazırlanın. Tek bir buton tıklamasıyla sayısız parça ekleyin ve kendi remixinizi oluşturun.

Kendi kendine oluşmuş Ses CD’leri

Özel olarak tasarlanan kapaklarla birlikte süslü görsellerle müziklerinizi CD’ye yazdırın. Ayrıca harika bir hediye fikri!

Kaydedin ve kesin

Bundan daha kolay olamaz! Ashampoo Music Studio 5 tüm Windows kayıt cihazlarını destekleyerek kayıtlar gerçekleştirir ve sesgizel kullanım ve mükemmel özelliklerle sesleri düzenler. Mikrofonunuzu takın, bir düğmeye tıklayın ve anında PC’nizde konuşmacı veya şarkıcı olun.

Dönüştürün ve düzenleyin

Yanlış biçim mi? Şarkılarınızı dönüştürmek ve kalitelerini ayarlamak için Ashampoo Music Studio 5 kullanın. Her şarkıyı ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz de. İhtiyaçlarınıza göre şarkılarını özelleştirmek için pasajlar ekleyin veya kaldırın, çapraz geçişler kullanın, mix yapın, sessizleştirin veya normalleştirin.

Etiketleri düzenleyin, kapakları güncelleyin

Entegre etiket düzenleyici + kapak arama ile şarkıcı, albüm ve başlık gibi gerekli bilgileri güncelleyin. Ayrıca Ashampoo Music Studio 5 ile ID-etiketlere dayalı şarkılarınızı organize edin. “Track1-Bilinmeyen” şeklindeki şarkılarınızı tek bir buton tıklamasıyla “01. The Beatles – Yesterday – Help!” şekline dönüştürün.

Kampanya Hakkında

Ashampoo Music Studio 2018 indir

PROGRAM İNDİR

Kampanya sayfası

Program Detayları

Yazılım Yükleme ve Etkinleştirme: Programı kullanmak için yönetici hakları gereklidir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Win8 / 8.1 Win10

Bilgisayar: Normal bir işletim sistemini çalıştıran bir PC, grafik bağdaştırıcısı minumum çözünürlük 1024 x 768 ile 256 MB bellek, 16-bit Yüksek renk ve CD / DVD / BD Yazıcı.

CPU: 2.4 GHz (veya üstü)

RAM: 1024

Yazılım: Microsoft .NET 4.0 Framework

Ürün Web Sayfası:

https://www.ashampoo.com/tr/try/pin/1330/Freeware/Ashampoo-Music-Studio-2018

Sürüm: 7.0.1

İlk çıkış tarihi: 2017/09/11

Güncelleme tarihi: 2017/08/30

Fiyatı: 0.0 TL

Lisanlar: Türkçe, Almanca, Belarusça, Çekçe, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Felemenkçe, Fransızca, İngiliz İngilizcesi, İngilizce, İspanyolca, İspanyolca (Arjentina), İsveççe, İtalyanca, Korece, Macarca, Norveççe, Norveççe (Halk Dili), Polonyaca, Portekizce, Portekizce (Brezilya), Romence, Rusça, Sırpça, Sırpça, Slovakça, Slovakça, Yunanca

Boyut: 44,70 MB, 45.773 kB, 46.871.347 B

Resimler

Ashampoo Music Studio,Ashampoo Music Studio 2018

Biten Çekilişler

Ashampoo Music Studio 4 (10 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-osvaldo luz 2-haqy 3-Shishegar 4-kamil80 5-dream 6-dr.dynamite 7-suyanto 8-registred user 9-downlow 10-Kidda60

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız gönderilmiştir.

http://www.ashampoo.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.ashampoo.com Sponsorluğunda sizlere $29.99 değerinde 10 adet Ashampoo Music Studio 4 lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 08 Ağustos 2012 Saat: 15.00

 25 Temmuz 2012 de piyasaya çıkan bu harika programa herkesten önce Yasal Program farkıyla ilk siz sahip olabilirsiniz. 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

56 Yorumlar

 • blank ramazan1175 dedi ki:

  teşekkürler

 • blank ramazan0154 dedi ki:

  KAMPANYA İÇİN TEŞEKKÜRLER

 • blank haqy dedi ki:

  Lisans için teşekkürler 😀

 • blank dobosz dedi ki:

  i need

 • blank slazyk dedi ki:

  count me in

 • blank ahmet dedi ki:

  bende istiyorum olursa güzel olacak emeği geçenlere teşekkürler

 • blank ablet dedi ki:

  guzel program…….hersey için tesekkurler……….

 • blank Cool dedi ki:

  thank please count me in too

 • blank Amit dedi ki:

  Hi, thanks for this one. wud like to have it as like ashampoo programs.

 • blank downlow dedi ki:

  Teşekkürler.

 • blank Bero dedi ki:

  Very good app. Thanks.

 • blank mr.prof72 dedi ki:

  İşe yarar. Teşekkürler

 • i love giveaways.thanks

 • blank hauri dedi ki:

  tam işime yarayacak program inşallah kazanırım çok teşekkürler 🙂

 • blank suyanto dedi ki:

  count me in,please

 • blank g.a dedi ki:

  Teşekkürler, umarım kazanırım, Ashampoo’nun 1-2 programı h0ariç hepsi harika 😀

 • blank G.R.A dedi ki:

  would love too win.
  thx for the giveaway.

 • blank dream dedi ki:

  teşekkürler 😉

 • blank biju abraham dedi ki:

  I love ashampoo software vert much. Please count me in.

 • blank drWoo2012 dedi ki:

  I want to win a license.Thank you for the giveaway!

 • blank haqy dedi ki:

  Teşekkürler.

 • blank MSerif dedi ki:

  Teşekkürler

 • blank 0975614090 dedi ki:

  Please count me in!

 • blank snr64 dedi ki:

  biraz geciktik sanırım ama insallah bana da cıkar simdiden tesekkurler…

 • blank Sercan AKDEMİR dedi ki:

  Emeğinize sağlık.

 • blank Shishegar dedi ki:

  Thanks

 • blank Andreas dedi ki:

  Teşekkürler…:)

 • blank registred user dedi ki:

  good giveaway, i like your blog thanks ❗

 • blank senacre dedi ki:

  istiyorum ben bu programııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

 • blank kamil80 dedi ki:

  Kampanya için teşekkür.

 • blank dr.dynamite dedi ki:

  çıkar mı be ya

 • blank babacan dedi ki:

  thanks. 😛 😛 😛

 • blank Kidda60 dedi ki:

  Please Enter Me For The Comp ?
  Love Ashampoo Products
  Many Thanks

 • blank ümit dedi ki:

  Eski versiyonu daha güzeldi.Bu versiyon biraz sönük kalmış.Teşekkürler yasalparogram

 • blank Endif dedi ki:

  işime yarayacak bi program gibi görünüyor çok tesekkürler YASALPROGRAM….

 • blank changtraibian_2329 dedi ki:

  thanks. Please count me in

 • blank nihal dedi ki:

  THANKS GIVEAWAY PLEASE COUNT ME

 • blank meryem dedi ki:

  teşekkürler,güzel programa benziyor.

 • blank zeynep dedi ki:

  THANKS

 • blank ckaraca dedi ki:

  bana lazımdı..tesekkurler.. 😎

 • blank FERNANDO dedi ki:

  great software ashampoo hopefully can get this new version thanks 😀 😀

 • blank azad dedi ki:

  Kampanya için teşekkürler.

 • blank cloud27 dedi ki:

  müzikle ilgileniyorum inşallah çıkar 🙂

 • blank osvaldo luz dedi ki:

  thanks.

 • blank pito dedi ki:

  Thanks, would like to win, Ashampoo have good software 😆

 • blank infinitedreamsxxx dedi ki:

  teşekkürler

 • blank hakan dedi ki:

  teşekkürler.
  umarım ben de bir lisans kaparım.

 • blank CrySTaLiSe dedi ki:

  İşte bu programı kaçırmak istemem. Bakalım piyango bize de vuracak mı? 🙂

 • blank jakez dedi ki:

  Merci pour 1 licence

 • blank Joanna dedi ki:

  I want to win this cool software. Great contest. Please count me in. 🙂

 • blank nishi dedi ki:

  Count me in,please.

 • blank halil_ dedi ki:

  Ashampoo hiç durmaksızın program üretmekte 😀

 • blank dimek dedi ki:

  count me in

 • blank Michal dedi ki:

  Please count me in!

 • blank Ludwig dedi ki:

  Looks good.Thank you.

 • blank florey dedi ki:

  tesekkurler