Hediye & Çekilişler Veri Transferi

PhoneTrans Pro (Hediye / Giveaway) 2 Gün

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Lisanslarınız yarın mail adresinize gönderilecektir.

http://www.imobie.com sponsorluğunda sizlere $29.99 değerinde PhoneTrans Pro lisans’ı hediye ediyoruz.. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanyamız sona erdiğinde lisanslarınız mail adreslerinize gönderilecektir.

PhoneTrans Pro, ITunes olmadan iOS işletim sistemize sahip cihazlar (iPhone, iPad ve iPod touch) ile bilgisayar arasında tek tıklamayla müzikler, filmler ve her türlü veri transferleri yapmanızı sağlar. Wi-Fi desteği ile cihazınızdaki ve bilgisayarınızdaki tüm verilerinizi kablosuz aktarım yapabileceksiniz.

PhoneTrans, Apple cihazları için ücretsiz ve çok yararlı bir dosya ve veri transfer programıdır. ITunes programına alternatiftir ve ITunes olmadan da iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod touch gibi cihazlar ile bilgisayar arasında tek tıklamayla müzikler, filmler ve her türlü veri transferleri yapmanızı sağlar. iPhone, iPad, iPod touch gibi cihazlarınıza bilgisayarınızdan müzikleri, Apps uygulamaları, filmleri, müzik videoları, TV şovları, podcast, zil sesleri, e-kitapları ve diğer tüm verilerinizi kolayca aktarabilirsiniz.

İlave prosedürler olmadan, sıkıcı iTunes senkronizasyonu olmadan iPhone’a müziklerinizi ve diğer bilgilerinizi aktarabilir veya ondan bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. 

Apps uygulamaları yönet ve her şeyi iTunes olmadan aktar

Biz telefonunuzdaki her şeyin sizin için çok önemli olduğuna biliyoruz. Bu yüzden müziklerinizi, Apps uygulamalarınızı, Filmlerinizi, Zil seslerinizi, TV şovları, Audiobook, Sesli notlar ve daha fazlası gibi birçok verinizi rahatça bilgisayarınıza aktarmanızı sağlıyoruz.

PhoneTrans, verileri bilgisayara aktarma yapmanız için iPhone, iPad, iTouch cihazları ve uygulamalarını destekler.

IPhone, iPad ve iPod touch’a Tam Destek

PhoneTrans yeni iPhone, yeni iPad, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch 4, vb. gibi cihazlar dâhil olmak üzere, iOS cihazlarının tüm modellerine tam destek veriyor.

IOS 5 Wi-Fi senkronizasyon özelliğinin avantajlarını alarak, PhoneTrans Pro kablosuz sınırsız iOS cihazlar arasında dosya aktarımını tamamlamanızı sağlar. Desteklenen dosya türleri müzik, film, TV şovları, iPhone zil sesleri ve daha fazlasını içerir. Evin her yerinden bir tuşa dokunun ve iPhone transferini sorunsuzca gerçekleştirin.

IPhone, iPad, iPod touch arasında Müzik & Film Koleksiyonu  paylaşma

Yeni iPad, iPhone 4S / 4 ya da yeni bir iTouch 4 ve eski tüm şarkıları, filmleri almak istiyorsanız, bu işi kullanışlı bir asistan olan PhoneTrans Pro ya devredebilir, tüm iOS cihazları arasında kolay aktarım yapabilirsiniz. PhoneTrans Pro nun getirdiği kolaylık sayesinde artık anında aileleriniz ve arkadaşlarınız ile müzik paylaşabilirsiniz.

IPhone, iPad ve iTouch iTunes Kütüphane Taşı

Yeni bir bilgisayarda, yeniden iTunes kütüphanesi  ister misiniz? Ya da sadece iOS cihazlar için iTunes istiyormusunuz? İstediğinizlerinizi birkaç parmak tıklaması ile elde edilebilir. PhoneTrans Pro otomatik Albüm, Sanat, Sanatçı adı, vb. şarkılar hakkında medyanın tüm bilgileri tutacak – basit, hızlı ve daha fazla boşa zaman geçirmeden müzik keyfi için ideal!

ITunes den iPhone Müzik Eklemeye de Yenilikler getiriyor

PhoneTrans Pro müzik eklerken silinme, değişme gibi endişelerinizi ortadan kaldırıyor. Manuel ve All-at-once ithal modları destekler; Zekice depolama alanı israfını önlemek için, tüm şarkıları tekrar atlar.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

86 Yorumlar

 • blank ckaraca dedi ki:

  tesekkur ederim.. 😎

 • blank Art Clarke dedi ki:

  Thank you for the campaign. Please include me in the giveaway.

 • blank samer rustom dedi ki:

  Dear all,

  thank you i would like to try it with my iphone

 • blank Wild One dedi ki:

  Great program!!! Get it.

 • blank Lazar Voin dedi ki:

  Great, Thanks!

 • blank nicci dedi ki:

  thank you

 • blank kavas74 dedi ki:

  Güzel ve yararlı bir program.Iphone’u olanlar kaçırmasın.

 • blank jymdandee dedi ki:

  sounds like a wonderful program, anxious to give it a go!!!!

 • blank eppyfizz dedi ki:

  tesekkurler

 • blank opdoktor dedi ki:

  thanks…

 • blank Adnan dedi ki:

  Very pretty giveaway. Nice!