Deneme Program Kaldırıcı

Ashampoo UnInstaller 7 ile Program Nasıl Kaldırılır ?

Ashampoo UnInstaller 7, herhangi bir yazılımı tamamen silin ve bilgisayarınızın bakımını yapın. Ashampoo UnInstaller, kaldırmak istediğiniz veya sisteminizi ağırlaştırdığını düşündüğünüz yazılımları, eklentileri ve dosyaları tarayarak sorunsuzca ve tamamen kaldırmanızı sağlıyor. Ayrıca çeşitli sistem bakım ve temizlik araçlarıyla birlikte geliyor.

Ashampoo UnInstaller 7, istenmeyen yazılımları ve eklentileri sisteminizden tamamen kaldırır. Her kurulum daha sonradan kurulumdan sonra kalmamak için yoğun şekilde izlenir. Bu ayrıca, tüm dosyaların ve kayıt defteri değişikliklerinin kaydedildiği ve sonunda silinen iç içe geçmiş kurulumları içerir. Gelişmiş derin temizleme algoritması sayesinde gözetimsiz kurulumlar kaldırılabilir. Ayrıca, kötü amaçlı yazılım, spam yazılımı ve kötü amaçlı eklentiler tespit edilir, analiz edilir ve silinir. Gerekirse, birden fazla uygulama ve uygulama aynı anda kaldırılabilir. Entegre anlık görüntü teknolojisi, kurulumu kaldırmak için ayrıntılı karşılaştırmalar ve özelleştirilebilir günlükler oluşturmak üzere komple sistem durumlarını farklı zamanlarda kaydeder ve görselleştirir. Ashampoo UnInstaller 7 tümüyle hızlandırdı ve gerekirse program artık standart Windows uygulamalarını da ortadan kaldırdı. Hatta gizli tarayıcı eklentileri bile tespit edildi. Yeni filtreleme yöntemleri yüklü uygulamalar için daha iyi görsel netlik sağlar ve topluluk temelli incelemeler, istenmeyen programları hızlı bir şekilde tespit etmenize yardımcı olur. Hatta gizli tarayıcı eklentileri bile tespit edildi. Yeni filtreleme yöntemleri yüklü uygulamalar için daha iyi görsel netlik sağlar ve topluluk temelli incelemeler, istenmeyen programları hızlı bir şekilde tespit etmenize yardımcı olur. Hatta gizli tarayıcı eklentileri bile tespit edildi. Yeni filtreleme yöntemleri yüklü uygulamalar için daha iyi görsel netlik sağlar ve topluluk temelli incelemeler, istenmeyen programları hızlı bir şekilde tespit etmenize yardımcı olur.

Ashampoo UnInstaller 7 ile programları güvenli bir şekilde silin!

Ashampoo UnInstaller 7, herhangi bir uygulamayı sorunsuzca ve tamamen kaldırmanızı sağlıyor. Hatta her dosyayı ve kayıt defterini daha sonra kaldırmak için birbirinin içerisine gömülmüş kurulumlar detaylı olarak arşivlenmiştir. Başka bir kurulumun parçası olarak arka planda kurulan istenmeyen yazılımlardan kurtulmanızı ve sistemden kaldırmanızı sağlıyor.Ashampoo UnInstaller 7Anlık görüntülemeler, mükemmel anlaşılırlıkla herhangi bir dosya ve kayıt defteri değişikliklerini yakalamanıza ve görüntülemenize yardımcı oluyor. Yeni Ashampoo UnInstaller çok az sistem kaynağı gerektirir ve önceki sürümünden daha hızlı çalışır. Sürüm 6 arka arkaya çok sayıda programı kaldırma desteğine de sahip. Topluluk merkezli uygulama derecelendirme uygulama kullanışlılığını değerlendirmenize yardımcı oluyor ve birçok sistem bakım araçları bunu çok yönlü bir paket haline getiriyor.

Ashampoo UnInstaller 7 Özellikleri:

– Windows 10 standart uygulamalarını kaldırma

– Tarayıcı uzantılarını arama ve silme – Gizli tarayıcı eklentilerini görüntüleme

– Dosya artıkları kalmadan yazılımları tamamen silin

– Otomatik ve genişletilmiş kurulum izleme, analiz etme

– Tek tık kaldırma işlemleriyle iyi yapılandırılmış kurulum geçmişi

– Kurulum günlükleri olmadan uygulamaları kaldırın

– Geniş yer kaplayan yazılımların eklentileri olan uygulamaları seçerek kaldırma

– Yazılım kurulumlarında ayrıntılı raporlar

– Sayısız sistem bakım ve temizlik araçları

Ashampoo UnInstaller 7 Yenilikleri Nelerdir?

 • YENİ Tarayıcı uzantılarını bularak kaldırma
 • YENİ Windows 10 varsayılan uygulamaları kaldırma
 • YENİ Gizli tarayıcı eklentilerini kaldırma
 • YENİ Kurulum izleme (geliştirilmiş)
 • Daha büyük, daha iyi yapılandırılmış kullanıcı ara yüzü
 • Birbirinin içine yerleştirilmiş kurulumları kaldırma
 • İnternet tabanlı kurulumları günlükleyin ve silin.
 • Bütün sistem değişikliklerini anlık görüntüler üzerinden takip edin.
 • Güncellenen sistem bakım araçları Microsoft Edge desteğine sahip
 • Çok sayıda uygulamayı anlık olarak kaldırın.
 • Bağlam menüleri (genişletilmiş)
 • UnInstaller topluluk derecelendirmeleri

İşletim Sistemi:

Windows XP,  Vista,  7,  8 / 8.1 ve 10

Ana Bellek (RAM):

Ana depolama boyutu, uygulamalar için önemsizdir. Kullandığınız Microsoft işletim sisteminin önerilerine bakınız.

Sabit Disk Alanı:

Program dosyalarının yanı sıra yedekleme dosyaları için 55 MB.

Sürüm: 7.00.00

Çıkış tarihi: 20.11.2017

Güncelleme çıkış tarihi: 20.11.2017

Fiyat: 19,99 €

Ashampoo UnInstaller 6 Pro

Ashampoo UnInstaller 7 İndir

PROGRAM İNDİR

2 Yorumlar

 • Şu an kampanya dahilinde değil! Ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz veya 19,99 Dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

Yorum Yap