Video to Picture Converter (Hediye / Giveaway) 5 Gün - Profesyonel İndir - Tam Sürüm Lisanslı Program İndir
Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

Video to Picture Converter (Hediye / Giveaway) 5 Gün

blank
Yazar admin

Video to Picture Converter, AVI, MPEG, WMV, DVD (VOB), DVR-MS RM gibi tüm sık kullanılan video dosyalarını  JPG, BMP vb. resim formatlarına dönüştürmenizi sağlar. Animasyonlu GIF 3 için bir video dönüştürme ve tüm popüler video ve fotoğrafları destekler.

Kampanyamız sona ermiştir. Tüm yorum yazan ziyaretçilerimize lisansları gönderilmiştir.

http://www.watermark-software.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.watermark-software.com/ sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize, çekiliş ve kura olmadan $19.90 değerinde Video to Picture lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisansınız kampanya süresinde mail adreslerinize gönderilecektir.

Video to Picture en son sürümü ile karşınızda! Video to Picture, videolarınızdan görüntü almak için hızlı ve kolay bir yol sağlar. Dönüştürebildiği formatlar arasında JPG, BMP, PNG, TGA gibi popüler formatlar bulunmaktadır. GIF animasyonları çerçeve, çerçeve dönüştürme imkanı mevcuttur. Ayrıca bu tür işlemleri 1 dk. gibi kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.

 

GenelBir kaç adımda Video Görüntü Kareleri alın ve Animasyonlu GIF oluşturun.

Video to Picture Converter, hemen hemen tüm sık kullanılan videoları JPG, BMP, GIF, TGA, TIF, PCX, PNG ve ICO gibi resim formatlarını dönüştürme yeteneğine sahip bir programdır. Bu çok yönlü video dönüştürme programı ile zahmetsizce AVI, MPEG, WMV, DVD (VOB), DVR-MS RM ve RMVB formatlarına sahip videoları resimlere dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca animasyonlu GIF görüntüler içinde videoları dönüştürmenizi sağlar. Aynı zamanda basit bir video oynatıcıdır ve tüm popüler video biçimlerini destekler.

Ana giriş / çıkış formatlarını destekler

Video to Picture Converter, AVI, MPEG, WMV, DVD (VOB), DVR-MS RM ve MKV dahil olmak üzere hemen hemen tüm video dosyalarını dönüştürme yeteneğine sahiptir. Bu dosyaları JPG, BMP, GIF, TGA, TIF, PCX, PNG ve ICO vb. resim formatlarına dönüştürebilir.

Resim + animasyonlu GIF dönüştürme desteği

Temel video-resim dönüştürme dışında, aynı zamanda kolaylıkla bir videoyu animasyonlu GIF yapabilirsiniz.

SIFIR kalite kaybı

Çıktı kalitesi hakkında endişe etmeyin. Bir acemi olsanız bile, program profesyonel bir GIF animasyon oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Video oynatıcı

Tabii ki, tüm popüler video formatlarını oynatmak için basit bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Ana Özellikleri ile Video to Picture

Video to Picture ile kolayca Kendi GIF Animasyonlarınızı oluşturun!

Videodan seri resimlere; Hızlı bir şekilde video dosyalarının tüm karelerini seri resim olarak ayarlayın. Bu görüntüleri JPG, GIF, BMP, PNG gibi popüler resim formatlarında kaydedin.

Videodan animasyonlu GIF oluşturma; Performans ve kalite kaybı olmadan, AVI, MPEG, MKV, MP4, WMV, MOV ve RM formatındaki videolardan hızlıca GIF animasyonları oluşturabilirsiniz.

Oluşturduğunuz resimlere özel efektler ekleme; 10 dan fazla efektler ile oluşturduğunuz resimlere Sharpen, Noise, Brighten, Invert, gibi farklı efektler uygulayabilirsiniz.

Tüm Popüler görüntü formatlarını destekler; Resimlerinizi GIF, animasyonlu GIF, JPEG, JPG, BMP, PNG, TGA, TIFF, ICO, ve PCX gibi popüler formatlarda kaydedebilirsiniz.

Diğer Özellikler

Frame Rate
Çıkış hızını ayarlayın. Kullanıcı hız oranını kontrol etmek için çıkış hızı değerini (saniyede kaç resim) değiştirebilirsiniz. Bu özelliği kesinlikle en benzer programlar tarafından desteklenmiyor!

Doğru Zaman Uzunluğu Kontrolü
Girdi başlangıç ​​zamanı ve doğru her bir karenin (1 saniye = 24 kare), manuel süresini sona erdirir. Ya da sadece zaman çizgisi çubuğunu sürükleyerek düzenleyebilir.

Yeniden boyutlandırma
Kolayca çıktı görüntüyü yeniden boyutlandırabilirsiniz. Yada orijinal boyutu kullanabilirsiniz.

Yapılanı izle Video Oynatıcı
Dahili video oynatıcı, sık kullanılan tüm fonksiyonları size sağlar. Dahası, tüm popüler video formatlarını destekler.

Kampanya Hakkında

Yorum yapan tüm ziyaretçilerimiz lisans kazanacaktır.

Kampanya sırasında ve sonunda mail adreslerinize lisanslarınız gönderilecektir.

Program Detayları

Boyutu: 5.6 mb
En son sürüm: 5.0
Tüm Windows sürümleri için tasarlanmış

Resimler

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

53 Yorumlar