Hediye & Çekilişler Ses / Müzik Düzenleme

Audio Record Edit Toolbox Pro (20 Hediye/Contest lisans)

Yazar admin

 

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Arale 2-Deli_dolu 3-Michał 4-Bero 5-zeynep 6-Prabhath 7-Dandy 8-bahtiyar 9-alansubandi 10-RF 11-Rajesh Ghadye 12-Remove 13-slai 14-Andreas 15-mulugol 16-ReviewsAntivirus 17-ekadim 18-funkydansky 19-Summ 20-Shishegar

Kazanları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.audio-tool.net e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.audio-tool.net sponsorluğunda sizlere $39.95 değerinde 20 adet Audio Record Edit Toolbox Pro lisansı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 28 Ağustos 2011 Saat:15:00

Müzik kayıt, ses dosyalarını düzenleyebilir, efektler uygulayabilirsiniz ve CD yakmak için en iyi ses editörü. Audio Record Edit Toolbox Pro ses düzenleme ve master işlemleriyapmak  için ideal bir çözümdür. Program kayıt, analiz ve düzenleme için profesyonel araçlar da dahil olmak üzere büyük ses kayıtları ve ses CD’leri, yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.  Audio Record Edit Toolbox Pro kullanıcı arayüzü, hız, doğruluk ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.

Yüksek kaliteli ses araçları ve etkileri geniş bir yelpazede sunulmuştur, Audio Record Edit Toolbox Pro bünyesine entegre edilmiş dinamik işleme araçları da dahil olmak üzere, dengeleme, çok sayıda eko, amplifikasyon, gürültü azaltma, yankı, koro ve flanger gibi etkileri de zaman germe ve anahtar transpozisyonu araçları ve Gürültü ile bozulmuş Kayıtlar, tıklamaları, çatırtı, kırpma veya eksik yüksek frekans içeriğini restore edilebilir. Audio Record Edit Toolbox Pro AudioTool birkaç mükemmel ses yaratımı ürünlerinden biridir.

Yüksek kaliteli kayıtları herhangi bir dış ses kaynağından alır:
Audio Record Edit Toolbox, canlı performanslar, kaset, LP, TV, DVD,  veya Internet radyodan sabit sürücüye ses aktarımı için size yardımcı olur. Program değerli kayıtları korumanıza yardımcı olur, ses kaynağı için  istediğiniz ses ve kayıt kalitesini ayarlayın daha sonra kayda başlayın.

Ses kalitesini artırın:
Editörü ile ses verisi üzerinde birçok operasyon  olanağı sağlar, ses efektleri filtre uygulamalarını dalga formu penceresininde görüntüler. Kaset -teyp kayıtları ve vinil kayıtların yanı sıra  bir ekolayzer ile ses kalitesini artırmak için çatırtı , gürültü temizlemede kullanabilirsiniz.

Tüm önemli dosya formatlarını destekler:
Audio Record Edit Toolbox, WAV, MPEG ( MP3, MP2 ), Ogg Vorbis, Windows Media Audio, Dialogic VOX ve Ses Tracks gibi geniş bir yelpazede ses dosyası formatlarını destekler,  bir biçimden diğerine bir ses dosyası dönüştürmek çok kolaydır.

İçinde CD Ripper ve  CD Burner bulunur
Müzik parçalarını kopyalama ve CD kayıtlarını yazdırma bünyesindedir.

Diğer Özelliklere detaylı olarak göz atın.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

34 Yorumlar