Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways

Babylon 8-9 (Kampanya) 1 Yıllık Lisans

Tüm Uygulamalarda Tek Tıkla Kolay Çeviri

Anında çeviri ve geniş kapsamlı konu, kategori ve içeriklere sahip sözlük ve ansiklopedilere erişim için masaüstü uygulamalarınızdaki herhangi bir metne tıklamanız yeterli.

75’ten fazla dilde

Babylon, kullandığınız ve ihtiyaç duyduğunuz dilleri otomatik olarak tanır ve bu dillerde sonuç verir. Program dilleri arasında Türkçe de mevcuttur.

Not: Lisans Babylon 9 içinde geçerlidir.

(Haberi bizimle paylaşan kurtumi arkadaşımıza teşekkür ederiz.)

Buradan 8 sürümünü yükleyebilirsiniz.  Programda “yapılandır” düğmesini (dişli görüntü) tıklayın lisansları tıklayın, programı çalıştırın.

Buradan ücretsiz indiri tıklayıp 9 sürümünü yükleyebilirsiniz. Altta bulunan bilgiler ile 1 yıl lisanslı kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: Yasal Program

Lisans Kodu: 49EGT4Y4DDXE8GN329AM2NPVJ

Yorum Yap

Yorum ekle

  • babylon çeviride fena bir program değil. ama aslında 9 sürümü 8 e nazaran daha iyi. ingilizceden diğer dillere çevirisi daha anlaşılır. Türkçeden ingilizceye çevirisi yada diğer dillerden türkçeye çevirisi gramer hatalarından dolayı hatalı olabiliyor.

  • Admin kardeş valla ben indirdim 900 kb gibi bi şey indi ve başka bir indirme yapmadı gerçi aktive etmedim ondan mı dersiniz onun dışında internet yokken çeviri yapmadı zaten 900 kb lik bir programdan da çeviri beklemek fazla şey istemek gibi oluyor..

  • Kampanya için teşekkürler:) 8 sürümünde yanılmıyorsam internet bağlantısı yoksa çevirmede yoktu…
    Bir şey söyleyeyim bende mi sorun bilmiyorum fakat dilleri seçerken tümünü işaretledim(denemek amacıyla) ondan mıdır nedir kurulumdan sonra 150 mblik dosya indirdi…

  • kampanya için teşekkürler. kurtumi arkadaşa da ayrıca teşekkürler. bir de bir şey sormak istiyorum internet üzerinden mi yapıyor sadece aramaları bağlantımı kesince çeviri yapmıyor gerçi kb sinden belli ama internetsiz de kullanma imkanımız yok mu? öbür türlü google çeviriden pek bi farkı kalmıyor.