Araçlar (Diğer) CD Yazma Programı Hediye & Çekilişler Resim Düzenleme

PhotoDVD 4 (Hediye 1 Adet lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazanan üyemiz “ayhan“. Tebrik ederiz. Lisansınız mail adresinize gönderilmektedir.

http://www.vso-software.fr/ ye desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. sponsorluğunda sizlere 29.99 € değerinde 1 adet PhotoDVD 4 lisansı hediye ediyoruz. Sitemize Üye” olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir.  (Lütfen bu konuya tek yorum yazınız.) Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 06 Nisan 2011 Saat: 15:00 İyi Şanslar..

PhotoDVD 4 Yazılımı ile fotoğraflarınızdan  mükemmel slayt gösterileri oluşturup bunları  DVD’ye yazdırabilirsiniz. PC / TV / WEB için slayt gösterileri yaratın. Fotoğrafları, çalma listelerini ve DVD Menülerini düzenleyin.
Hiçbir bilgisayar deneyimi gerekli değildir!

Fotoğraf ve Müzik ekle
Resim, müzik ve yorumlardan fotoğraf slayt yaratılması çok kolaydır arabirimi sizi adım adım yönlendirir, canlı önizleme ile gerçek zamanlı olarak tüm Slayt gösterisi ayarlarını değiştirebilirsiniz!

Düzenleme ve özelleştirme
Geçişler ve animasyonlar ile fotoğraflarınız hayat verin ,çalışmanızın doğal olması için otomatik ayarları bırakabilir veya ayarları kendiniz özelleştirebilirsiniz, Fotoğrafları  döndürebilir , siyah beyaz veya sepya olarak değiştirebilir , arka plan müziği için farklı ses ekleyebilirsiniz.

WEB için video oluşturma ve DVD’ye yakma

Videolara ait  küçük görüntüler veya bölüm noktalarından  otomatik olarak menü oluşturulur.  3 adımda oluşan çalışma sonucu  fotoğrafları TV ya da web üzerinde izleyebilirsiniz ,3 aşamalı bir süreçte meydana gelen profesyonel  görünümden etkileneceksiniz!  oluşan DVD’ler herhangi bir DVD oynatıcı oynayacaktır.  Youtube için yapılmış Videolar, MySpace vb SD ve FULL HD (1920×1080) yapılabilir!

Desteklenen formatları görmek için tıklayınız (Supported Formats)

System

  • Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle