Hediye & Çekilişler Yedekleme Programları

BackupSF (Hediye / Giveaway) 72 Saat

BackupSF web sitelerini yedeklemek için tasarlanmış profesyonel bir uygulamadır. DB sunucudan yerel bilgisayara normal MySQL veritabanı yedeklemesi yapar. Sunucunuzdan yerel bilgisayarınıza FTP aracılığıyla düzenli dosya yedeklemenize olanak tanır. Böylece Web siteniz çöktüğünde veya herhangi bir hacker saldırısına uğradığında hiçbir şey olamamış gibi verilerinizi tekrar yükleyebilirsiniz.

BackupSF, piyasadaki mevcut en iyi otomatik web sitesi yedekleme yazılımlarından birisidir. MySQL veritabanı sunucusuna komut yardımı ile yükleme desteklenmektedir.

Çoğu durumda, siteniz fiziksel barındırma veri merkezindeki sunucunun sabit diski üzerinde yer alır. Bu sabit disk normal bilgisayarlardaki ile aynıdır ve modern sabit disklerin oldukça güvenilir olmasına rağmen, neredeyse herkes zaman zaman bazı hatalar sebebiyle veri kaybetme sorunu ile karşılaşır, eğer hosting sağlayıcıda bulunan sabit disk bozulursa kurtarma işlemi çok maliyetli olur, ayrıca hosting sağlayıcıda bulunan sabit disk’e virüs bulaşmış ise geri getirsenizde problem devam edecektir.Hepsinden kötüsü, siteniz bir spambot sunucusu haline dönüşür malware enfeksiyon muzdarip olabilir.

Website’ yi yedeklemek bir zorunluluk

Çoğu durumda, siteniz fiziksel barındırma veri merkezindeki sunucunun sabit diski üzerinde yer alır. Bu sabit disk normal bilgisayarlardaki ile aynıdır ve modern sabit disklerin oldukça güvenilir olmasına rağmen, neredeyse herkes zaman zaman bazı hatalar sebebiyle veri kaybetme sorunu ile karşılaşır. Eğer hosting sağlayıcıda bulunan sabit disk bozulursa kurtarma işlemi çok maliyetli olur, ayrıca hosting sağlayıcıda bulunan sabit disk’e virüs bulaşmış ise geri getirseniz de problem devam edecektir. Hepsinden kötüsü, siteniz bir spambot sunucusu haline dönüşür malware enfeksiyon muzdarip olabilir ve kontrolden çıkabilir.

Sitenizin saldırıya uğraması

En büyük sorunlardan bir tanesi de sitenizin hacker’lar tarafından saldıra uğraması olabilir. Siteniz çökertilebilir veya istenmeyen değişikliklere maruz bırakılabilir. Bu gibi sorunlarda sitenizi eski haline kolayca getirebilirsiniz. Her türlü sorunda verilerinizi geri yükleyin.

Ya ticari bir siteniz varsa?

Ya siteniz ticari bir siteyse ve herhangi bir sorunda ne kadar para kaybetmenize mal olacak? Tüm uğraşlarınız ve kazançlarınız kaybolabilir. Üstelik kaybedeceğiniz zaman ve uğraşlar da cabası. Bu yüzden veri ve para kaybetmeyi risk etmeyin.

Hosting sağlayıcınızın yedeklemeler iyi bir çözüm değildir

Hosting sağlayıcıları genellikle siteniz için bir yedekleme seçeneği sunuyor ama yedekleme türü çok sık değil üstelik eksik ve güncelliğini yitirmiş olabiliyor. Üzerinde depolandığı sabit disk ile herhangi bir sorun oluşursa bu yedekleme kalıcı olarak web sitesi ile birlikte kaybolabilir. Web barındırma sağlayıcınız tarafından askıya alınırsa, hosting sağlayıcısı yedek kopya almasına izin vermeyecektir. Bu yüzden siz kendi tedbirinizi almak zorundasınız.

Neden BackupSF ?

FTP aracılığıyla site dosyalarınızı ve MySQL veritabanı yedeklenmesi

Sitenizi yedeklemek için İhtiyacınız olan her şey MySQL veritabanı sunucunuza yüklenmiştir komut yardımıyla yedeklenir. Uzaktan çoğu durumda veritabanına bağlanmak mümkün değildir.

Kolayca yedek bir kopyadan verileri geri yükleme

Talimatları uygulayarak bir FTP aracılığıyla sunucuya dosya yükleyebilir ve PhpMyAdmin ithalat yoluyla veritabanını geri yükleyebilirsiniz.

Gerçekten basit bir arayüz

Biz içtenlikle eminiz, programı ile çalışmaya başlamak için en temel kılavuza bile ihtiyacınız olmayacak. Açıklamalar ile birlikte adım-adım sihirbazı kolay bir yedekleme projesi ekleyerek tüm süreç boyunca sizi yönlendirecektir.

Ayrıntılı kılavuz yardımı ve anında destek

– Arayüze genel bakış

– Bir proje (web sitesi yedeklemek için) nasıl eklenir?

– Proje verileri düzenleyin. Tipik hatalar

– Yedeği nasıl geri yüklerim ?

Sabit diskinizden web tabanlı servislere verilerinizi yedekleyin!

Yedeklerinizi mümkün olduğunca güvenli hale getirmek için, Dropbox, SugarSync veya benzer bir hizmet’te hesap oluşturup BackupSF ile senkronize olarak yedeklenmesini istediğiniz klasörü belirtip yedek deponuza yollayabilirsiniz . Bu şekilde kısa sürede BackupSF bir yedek kopyası oluşturur ve web tabanlı servise yükler. Bu yedekleme verilerinizi gerçekten ölümsüz yapar.

Sistem gereksinimleri

  • Windows XP, Windows 7, yerel bilgisayarda Windows Vista
  • MySql yedeklemeler için uzak sunucuda PHP desteği

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız bugün gönderilecektir. Lütfen spam, gereksiz, junk vb. mail kutunuzu kontrol etmeyi unutmayınız.

backupsf. com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

backupsf. com sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize 25.5 USD değerinde BackupSF lisansı hediye ediyoruz. Kampanyadan lisans almak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Tüm yorum yapan ziyaretçilerimize lisans gönderilecektir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

74 Yorumlar