Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

uRex iPhone Video Converter (Hediye / Giveaway) 48 Saat

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end. Tüm yorumlara lisansları gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun junk, gereksiz, spam vb. klasörlerini de kontrol ediniz.

www.urexsoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.urexsoft.com sponsorluğunda yorum yapan tüm takipçilerimize $24.95 değerinde uRex iPhone Video Converter lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanyamız sona erdiğinde lisanslarınız mail adreslerinize gönderilecektir.

Urex iPhone Video Converter, kolayca AVI, MKV, M2TS, MOV, FLV, MPEG, WMV, AVCHD ve diğer popüler video formatlarını iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3G ve 3GS’ye uygun biçimlere dönüştürmenizi sağlar. Yüksek bir video dönüştürme hızı ve yüksek video kalitesi sunar.  Windows işletim sistemi ile uyumlu ve sorunsuz çalışır. Sevdiğiniz videoları tüm İPhone cihazlarınızda gittiğiniz her yerde istediğiniz an izleyebileceksiniz.

1. M2TS, AVI, MPEG, WMV, MOV, MKV vb. gibi video formatlarını iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3G ve iPhone 3GS için kolayca dönüştür;

2. Mkv, AVI, WMV ses formatına sahip müziklerinizi iPhone 4S, iPhone 4 ve iPhone 3GS için uygun hale dönüştür;

3. Video uzunluğunu kesme, kırpma, birleştirme, parlaklık ayarı ve diğer özellikleri ile videolarınızı düzenler;

4. Videolardan resim yakalayarak JPG veya BMP resim formatında kaydeder. 

Güçlü Bir Dönüştürücü

Urex iPhone Video Converter güçlü bir video dönüştürücüsüdür. AVI, VOB, MTS/M2TS AVI, MPEG, AVCHD, MKV gibi video formatlarını tüm İPhone modellerine uygun hale dönüştürür.

Kullanım kolaylığı ve 1:1 aynı dönüştürme kalitesi

Urex iPhone Video Converter inanılmaz bir iPhone 4S video dönüştürücüsüdür. Size uygun M2TS AVCHD, MTS, MKV gibi tüm HD (Yüksek çözünürlüklü) videoları dönüştürebilirsiniz.  Hiçbir kalite kaybı olmadan ve codec desteği ile videolarınız sorunsuz dönüştürülecektir.   

İPhone için videoları kesin, birleştirin ve düzenleyin

Videoları ve sesleri iPhone için uyumlu hale dönüştürün. Videoları keserek küçültebilir, birleştirebilir ve favori sahnelerinizi çıkarabilirsiniz. Videolardan BMP ve JPG formatında resimler çekebilirsiniz. Videoların parlaklık / doygunluk / kontrast ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.  

Multi-Core ve NVIDIA ® CUDATM ile çok hızlı dönüştürme

Çok çekirdekli işlemci ve NVIDIA ® CUDATM desteği ile piyasada benzer ürünleri ile karşılaştırıldığında daha fazla zaman tasarrufu ve 8 kat gerçek zamanlı dönüştürme hızı sunmaktadır. Ayrıca, daha verimli dönüştürme için toplu görüntü dönüştürme desteği sağlar.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

38 Yorumlar