PDF Programları Ücretsiz Program İndir

Batch WORD to PDF Converter (Ücretsiz İndir)

PDF dönüştürücü
Yazar admin

Batch WORD to PDF Converter, bilinen en yaygın Sanal PDF yazıcıların işlevinden farklı olarak, MS WORD gibi birçok formatı direk olarak PDF belgelerine dönüştürür. Dosyaları PDF’ye tek tek dönüştürme zahmetinden de böylelikle kurtulmuş olursunuz.

*Batch WORD to PDF Converter Gelişmiş Özellikleri

  • PDF için Gelişmiş Güvenlik Ayarları
  • PDF’leri dönüştürmek için 10’dan ziyade belge formatı desteği
  • Belgeleri PDF Formatına toplu dönüştür.
  • Çoklu dil seçeneği bulunuyor.
  • Otomatik olarak dönüştürülmüş PDF’leri tek çatı altında birleştirme
  • Taşınabilir ZİP versiyonu mevcut.
  • Artı olarak Sanal Yazıcı, MS Office ve Adobe Acrobat gibi yazılımlar gerekli değildir.

PDF dönüştüme aracı

Ayrıca programın diğer bir benzersiz özelliği “Otomatik Birleştir” dir. Converter Batch WORD ile tüm dönüştürülmüş belgeleri tek bir PDF dosyasında birleştirebilirsiniz.

Batch WORD to PDF Converter

PDF Converter, (WORD, MS WORD DOC / DOCX) gibi formatlarla birlikte, (Excel “XLS, CSV, ODF, ODS”, Powerpoint “ODF, ODP, PPTX, PPT”, Düz metin (TXT), zengin metin (RTF) ve PDF formatlarınıda dönüştürür.

Buna ek olarak, bu özel araç bazı güvenlik seçeneklerinin çıkış PDF’sine (yazdırma önleme ve kopyalama önleme gibi) global yetkilileri ayarlamanıza izin verir ve PDF dosyalarının güvenlik düzeylerini kontrol etmek için bir sahibi yönetme şifresi ayarlayabilirsiniz.

Batch WORD to PDF Converter Nasıl Kullanılır?

İlk önce, dönüştüreceğiniz Word dosyalarını veya diğer belge dosyalarını sürükleyerek araç listesi içerisine bırakmanız gerekir. Eğer birden çok dosya çakışırsa, bunları programın arayüzünün altındaki “Çevrilmiş PDF’leri tek PDF Belgesinde Birleştir” seçeneğini tikleyip birleştirebilirsiniz. Sonrasında, PDF dosyalarının kaydedileceği klasör yolunu “Gözat” düğmesine tıklayarak seçiyoruz ve son olarak “Şimdi Başla” diyoruz hepsi bu kadar.

Gizlilik Güvenliği

Batch WORD to PDF Converter, verilerinizin güvenli sağlayarak PDF belgelerinizi zararlı yazılımlardan ve virüslerden korur. Araç dosyaları PC veya internet ağı üzerinde saklamaz ve sadece çalışma anında dönüştürme sağlar ve bunu gizli tutar. Programı kullanmak için internet erişimi şart değildir.

PDF Converter, Windows sisteminizde ve taşınabilir bir USB sürücüsünde sorunsuz çalışır. Araç, hem bir EXE dosyası olarak hemde ZIP sürümü olarak yüklenebilir.

Detaylı bilgi için; https://www.pdfzilla.com/batch_word_to_pdf_converter.html

*Programın dili:

  • Arapça, Almanca, Çekçe, Basitleştirilmiş / Geleneksel Çince, Danimarkaca, Fransızca, Hollandaca, İngilizce, İtalyanca, Korece, Portekizce ve Yunanca

Versiyon: 1.3.9
Lisans: Ücretsiz
Boyutu: 71.7 MB
OS: Windows XP (SP3) / Vista / 7/8/10 veya üstü (32/64 bit)

Bu araç WinXP & Vista & 7 & 8 & 10 (32/64 bit) sistemler üzerinde çalışır.


ÜCRETSİZ İNDİR

Gelişmiş taşınabilir ZIP sürümü

ZIP İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak