Download Ücretsiz Program İndir

Orbit Downloader 4.1 (Ücretsiz)

Orbit Download indirme yöneticisi ile video ve müzik dosyalarını Myspace, YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare vs. gibi daha birçok web portallarından anında bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde kullanımı çok kolaydır.

Orbit Downloader‘ın en belirgin özelliği hiç kuşkusuz “GetIt” düğmesidir. İnternet tarayıcınızdaki her türlü resim, müzik veya video’nun üstünde bu düğme çıkar ve indirme işlemine başlamanız için gerçekten büyük kolaylık sağlar. Bu butona bastıktan sonra yapmanız gerekenler çok basit: Açılacak olan “GrabIt++” penceresinde (aktif indirme işlemleri penceresi) seçtiğiniz dosyanın görüntülenmesinden sonra “Download/Yükle” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Orbit Downloader dosya indirme işlemleriniz için kullanabileceğiniz güzel, ücretsiz, reklamsız, hızlı ve kullanımı kolay bir programdır.

Genell özellikleri:

1. Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme
2. İnanılmaz İndirme Hızı
3. Süper Hafif: Küçük boyutlu ve kaynak harcama dostu
4. Rapidshare indirme desteği.
4. Internet Explorer, Firefox, Maxthon ve Opera Desteği.
5. Metalink indirme desteği.
6. HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP protokolleri desteği.
7. Ayarlanabilir Proxy Sunucu Desteği.
8. İndirme durdurmak ve devam etme desteği.
9. Genell indirme yönetimi.
Programı buradan indirebilirsiniz.

3 Yorumlar

  • I’d like to express my opinion on the general public proxy. I think as a result of spammers proxy concept is becoming more popular. When the topic was limited by cracking a few puzzled above the question of anonymity online. Today, when lots of people took for spamming websites, forums, twitter and facebook was required to become familiar on this sphere. This does mean that thousands of folks use a open public proxy for spamming along with kill them rapidly. Finding a open proxy active today is quite difficult. This undermines the the work of many people who are trying to sound right to use open public proxy. It also offers an option for your emergence of gamer hunters proxy.

  • I would really like to know if you think maybe that today it is much harder to get a public proxy? I’ve never been an experienced in this discipline, but earlier it was easier to find a working proxy. Now it is extremely difficult. I think this is because increasing the number of people who deal having spam. Too lots of people are engaged throughout mindless spamming. You may know some great proxy service? I not use any proxy to breaking, or send spam mail.

Yorum Yap