Download Ücretsiz Program İndir

Orbit Downloader 4.1 (Ücretsiz) – Program İndir

Orbit Downloader 4
Yazar admin

Orbit Downloader dosya indirme yöneticisi ile video ve müzik dosyalarını Myspace, YouTube, Imeem, Pandora vs. gibi daha birçok web portallarından anında bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde kullanımı oldukça kolaydır.

Orbit Downloader‘ın en belirgin özelliği hiç kuşkusuz “GetIt” düğmesidir. İnternet tarayıcınızdaki her türlü resim, müzik veya videonun üstünde bu düğme çıkar ve indirme işlemine başlamanız için gereken nesneyi size sunar. Bu işlem gerçekten büyük kolaylık sağlar. Butona bastıktan sonra yapmanız gerekenler çok basit: Açılacak olan “GrabIt++” penceresinde (aktif indirme işlemleri penceresi) seçtiğiniz dosyanın görüntülenmesinden sonra “Download/Yükle” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Orbit Downloader dosya indirme işlemleriniz için kullanabileceğiniz güzel, ücretsiz, reklamsız, hızlı ve kullanımı kolay bir araçtır.

Orbit Downloader,Orbit Downloader indir

Orbit Downloader Genel Özellikleri:

 • Müzik, video ve medya yayın akışlarını indirme
 • İnanılmaz İndirme Hızı
 • Süper Hafif: Küçük boyutlu ve kaynak harcama dostu
 • Internet Explorer, Firefox, Maxthon ve Opera Desteği.
 • Metalink indirme desteği.
 • HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP ve RTMP protokolleri desteği.
 • Ayarlanabilir Proxy Sunucu Desteği.
 • İndirme durdurmak ve devam etme desteği.
 • Genel indirme yönetimi vb.

Programı buradan indirebilirsiniz. Geniş bilgi için ise kendi resmî web sayfasına bakabilirsiniz.

Not: Programın indirme adresinde ve resmi sitesinde bir sıkıntı olup çalışmamaktadır. Bunun yerine ücretsiz olarakta kullanabileceğiniz diğer bir dosya indirme yöneticisi olan İnternet Download Manager programını kulllanabilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

3 Yorumlar

 • I would really like to know if you think maybe that today it is much harder to get a public proxy? I’ve never been an experienced in this discipline, but earlier it was easier to find a working proxy. Now it is extremely difficult. I think this is because increasing the number of people who deal having spam. Too lots of people are engaged throughout mindless spamming. You may know some great proxy service? I not use any proxy to breaking, or send spam mail.

 • I’d like to express my opinion on the general public proxy. I think as a result of spammers proxy concept is becoming more popular. When the topic was limited by cracking a few puzzled above the question of anonymity online. Today, when lots of people took for spamming websites, forums, twitter and facebook was required to become familiar on this sphere. This does mean that thousands of folks use a open public proxy for spamming along with kill them rapidly. Finding a open proxy active today is quite difficult. This undermines the the work of many people who are trying to sound right to use open public proxy. It also offers an option for your emergence of gamer hunters proxy.