Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 Çoklu Cihaz (Free) 3 Aylık

bitdefender-total-security-multi-device
blank
Yazar admin

Bitdefender Total Security Multi-Device 2020, sizlere tek bir yazılım ile tüm cihazlarınızı tam kapsamlı olarak koruma imkanı sağlar. Bir koruma yazılımı düşünün, 5 yıldır üst üste “En İyi Virüs Algılama Oranı” ödülünü almaya hak kazanmış. Üstelik bunu cihazlarınızın performansını düşürmeden, en iyi korumayı sunarak başarmış desek; aklınıza hangi anti-virüs yazılımı gelirdi? Elbette bu yazılım yeni Bitdefender Total Security Çoklu Cihaz’ dan başkası olamaz.

BitDefender Total Security, bilgisayar kullanıcıların taleplerini karşılamak üzere dizayn edilmiştir. Sosyal ağ koruması, Autopilot modu, cihaz çalıntı koruması ve sistem performansını düşürmeden tam koruma sağlar. Her türlü güvenlik özelliğine ve gücüne sahip tam bir koruma paketidir.

Bitdefender Total Security, photon teknolojisi ve aşılması imkânsız güvenlik duvarı ile bilgisayarınızı yavaşlatmadan ve işlerinizi aksatmadan en üst düzeyde güvenlik çözümü sunuyor. Bilgisayarınızı saat başı güncelleme ile virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü niyetli yazılımlara karşı korur ve sezgisel algılama tekniği ile bilinmeyen virüsleri engeller. Bilgisayarınızdaki ve İnternetteki her tür tehdide savaş açan Bitdefender Total Security, davranışsal tarama motoruyla bilgisayarınızı korur. Bulut temelli servislerinden güç alan yazılım arka planda sessizce çalışırken, çalıştığını hissetmeyeceksiniz bile.

bitdefender-total-security

Bitdefender Total Security 2020 (Ücretsiz) Kampanya

Bitdefender Total Security hepsi bir arada koruma modülleri sayesinde artık farklı güvenlik yazılımları kullanmanız gerekmiyor. Çoklu cihaz korumasına sahip olduğu için Windows, Mac ve Android gibi farklı işletim sistemlerine sahip cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Tüm zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar ve tüm cihazlarınızda ki önemli verilerinizi sistem performansını düşürmeden koruma altına alır. Sadece bir cihazınıza değil, PC, Mac, Android gibi sistemleri kullanan birden çok akıllı telefon, tablet gibi cihazınıza tek bir hesap oluşturarak yükleyebilir, tüm cihazlarınızın veri güvenliğini sağlayabilirsiniz. Basit ve anlaşılır kullanıcı dostu arayüzü sayesinde ister tüm koruma modüllerine istediğiniz gibi müdahale edebilir, isterseniz de otomatik her koruma işlemini kendisinin yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bitdefender Total Security 2020 Başlıca Güvenlik Özellikleri: 

 1. Windows, Mac ve Android işletim sistemlerini destekler ve hepsi için tam koruma sunar.
 2. Tüm farklı cihazlarınızı tek bir merkezden ve tek bir hesaptan kolayca yönetin.
 3. Kablosuz Wi-Fi ağından gelebilecek tüm tehlikeleri önleyin.
 4. Tam koruma sağlarken asla sistem yavaşlaması yaşamayın.
 5. Bırakın tüm koruma işlemlerini otomatik olarak kendi yapsın.
 6. Ebeveyn Koruması sayesinde çocuklarınız her zaman güvende.
 7. Hırsızlık Koruması Anti-theft özelliği sayesinde cihazlarınız çalınmaya karşıda güvende olsun.

En Yeni ve Etkili Koruma Özellikleri İle Karşınızda

Wi-Fi Koruma Özelliği

Dışarıda veya evde hangi kablosuz Wi-Fi ağına bağlı olduğunuz artık mühim değil, her kablosuz bağlantıda her zaman tam koruma alın. BitDefender Total Security çoklu cihaz 2020 Wi-Fi Koruma Özelliği sayesinde, evde, dışarıda online olarak yapacağınız her işlemde korkmadan çalışın. Çevrim içi alışveriş veya bankacılık işlemlerinizi yaparken aklınız sistem güvenliğinde kalmasın. Wi-Fi Koruma Özelliği sayesinde kablosuz güvenlik açıklarına karşı Wi-Fi ağını kontrol eder ve sizi zararlı yazılımlara, siber saldırılara karşı her zaman korur.

Gelişmiş Fidye Yazılımı (Ransomware) Koruması

Günümüzde en büyük tehditlerden ve tehlikelerden biride Fidye yazılımlarıdır. Bu zararlı yazılımlar önemli verilerinizi şifreleyerek kullanılmaz bir hale getirir ve sizden para talep ederler. Tüm önemli verilerinizin güvenliği bu zararlı yazılımdan korumak için güvenli bir klasör oluşturun ve gerisini Bitdefender Total Security 2020′ ye bırakın. Yazılım, oluşturduğunuz ve içinde önemli verilerinizin olduğu klasörü her türlü fidye yazılımına karşı koruyacaktır ve tüm bu tür fidye yazılım saldırılarına karşı korunacak ve sizi bu tür her saldırı hakkında bilgilendirecektir.

Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemleri:

Windows, Mac, Android

3 PC için 3 aylık free lisans içerir.

Bitdefender Total Security 2020 full key için kampanya sayfası

KAMPANYA

Programın toplam güvenlik yazılımını (Çoklu cihaz) Bitdefender Internet Security 2020′ yi bu sayfadan indirebilirsiniz.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

12 Yorumlar

 • YARDIM !!
  3 aylık deneme sürem doluyor format atmadan bir 3 ay daha nasıl deneme olarak kullanabilirim ? Kurulu olanı kaldırıp yeniden kursam daha önce deneme kullandığımı anlar sanırım. Onun için kayıt defterinden nereleri silmem lazım ? yardımcı olun lütfen,

 • bit defenderin önceki sürümleri bilgisayarı kasmıyordu bi ise kımıldatmıyor. Tüm antivirüs programları ramden harcama konusunda kendisine çeki düzen verirken bitdefender kafayı sıyırmış gibi

 • hayır programın türkçe dil desteği yok