Antivirus Hediye & Çekilişler

ESET Smart Security 8 (1 Yıllık 10 Hediye Lisans) Fırsatı

Yazar admin

ESET Smart Security 8 kampanyamız sona ermiştir

ESET Smart Security 8 kazananları; 1-kamil80  2-RADEON  3-Ali  4-Sasho  5-alpagun  6-Ümit Özkaya  7-burakilic  8-Ahmet07  9-pancuswat  10-murg

Çekiliş sürecini videoya aldık. Buradan izleyebilirsiniz. Tüm çekilişlerimiz aynı şekilde yapılmaktadır.

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız gönderilmiştir. 

www.eset.com.tr a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.eset.com.tr sponsorluğunda sizlere her biri 83,07 TL değerinde 10 adet ESET Smart Security 8 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi:19 Kasım 2014 Saat: 15.00

ESET Smart Security 8 karşınızda… Daha da güçlenen ESET,  yeni 8. sürümüyle birlikte üç farklı koruma modülüne sahip. Yeni Exploit Blocker özelliği ile algılanmaktan kaçınan tehditlere karşı güçlü savunma sunuyor. Advanced Memory Scanner ile yoğun bir şekilde şifrelenmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı ekstra korunmanıza yardımcı oluyor. Vulnerability Shield akıllı koruma özelliği ile de ağ zayıflıklarını suistimal etmeye çalışan kötü amaçlı tehditlere karşı tam koruma sunuyor.

Genel

ESET Smart Security tamamen tümleşik bilgisayar güvenliğinde yepyeni bir yaklaşımın temsilcisidir. ThreatSense tarama altyapısının en yeni sürümü, özel Kişisel güvenlik duvarı ve Antispam modülleriyle birlikte bilgisayarınızın güvenliğini korumak için hızlı ve son derece hassastır. Sonuç, bilgisayarınızı tehlikeye sokabilecek saldırı ve kötü amaçlı yazılımlara karşı sürekli tetikte olan akıllı bir sistemdir.

ESET Smart Security, maksimum korumayı ve sistem kaynaklarının en az seviyede kullanımını bir araya getiren tam bir güvenlik çözümüdür. Gelişmiş teknolojilerimiz virüsler, casus yazılımlar, truva atları, solucanlar, reklam yazılımları, kök setleri ve diğer tehditler tarafından yapılabilecek sızıntıları sistem performansını düşürmeden veya bilgisayarınızı rahatsız etmeden önlemek için yapay zekâ kullanır.

Antivirus ve Antispyware

Daha çok bilinen ve bilinmeyen virüsleri, solucanları, truva atlarını ve kök setlerini proaktif bir şekilde algılar ve temizler. Gelişmiş sezgisel tarama teknolojisi, daha önceden görülmemiş kötü amaçlı yazılımları bile bayraklayarak sizi bilinmeyen tehditlerden korur ve bunları zarar vermeden önce etkisiz duruma getirir. Web erişimi koruması ve Kimlik Avı koruması, web tarayıcıları ile uzak sunucular (SSL dâhildir) arasındaki iletişimi izleyerek çalışır. E-posta istemci koruması POP3(S) ve IMAP(S) protokolleri üzerinden alınan e-posta iletişiminin denetimini sağlar.

Düzenli Güncellemeler

Virüs imza veritabanının ve program modüllerinin düzenli olarak güncellenmesi, bilgisayarınızda maksimum güvenlik düzeyi sağlamak için en iyi yöntemdir.

ESET Live Grid (Bulut-tabanlı Bilinirlik)

Çalışan işlemlerin ve dosyaların bilinirliğini doğrudan ESET Smart Security içinden kontrol edebilirsiniz.

Aygıt Denetimi

Tüm USB flash sürücülerini, bellek kartlarını ve CD’leri/DVD’leri otomatik olarak tarar. Medya türüne, üreticiye, boyuta ve diğer niteliklerine göre çıkarılabilir medyayı engeller.

HIPS İşlevselliği

Sistemin davranışını daha ayrıntılı biçimde özelleştirebilirsiniz; sistem kayıt defteri, etkin işlemler ve programlar için kurallar belirleyebilir ve güvenlik tutumunuzda ince ayarlar yapabilirsiniz.

Oyun Modu

Sistem kaynaklarını oyunlar veya diğer tam ekranlı aktiviteler için korumak üzere açılır pencereleri, güncellemeleri ve sistemi yoğun bir şekilde kullanan diğer aktiviteleri erteler.

Ebeveyn Kontrolü

Çeşitli web sitesi kategorilerini engelleyerek ailenizi rahatsız edici olabilecek web içeriğinden korur.

Akıllı Güvenlik Duvarı

Güvenlik duvarı modülü yetkisiz kullanıcıların bilgisayarınıza erişip kişisel verilerinizden faydalanmasını engeller.

ESET Antispam

İstenmeyen posta, tüm e-posta iletişiminin yüzde 80’ini oluşturuyor. Antispam Koruması, bu sorundan koruma hizmeti sunar.

ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft, bilgisayarın kaybolması veya çalınması durumunda kullanıcı düzeyindeki güvenliği artırır. Kullanıcılar ESET Smart Security ve ESET Anti-Theft uygulamasını yüklediklerinde aygıtları web arabiriminde listelenir. Web arabirimi, kullanıcıların ESET Anti-Theft yapılandırmalarını yönetmelerine ve bilgisayarın durumunu kayıp durumuna geçirme gibi işlemleri gerçekleştirmelerine olanak tanır.

ESET Smart Security 8’deki Yenilikler

HIPS için yeni bir Smart mod – Otomatik ve Etkileşimli mod arasına yerleştirilir. Sistemdeki şüpheli etkinlikleri ve kötü amaçlı işlemleri belirleme yeteneği.

Yeni bir Botnet koruması – Ağ iletişimi düzenlerini ve protokollerini analiz ederek kötü amaçlı yazılımların keşfedilmesine yardımcı olur.

Geliştirilmiş Exploit Engelleyici – Web tarayıcıları, PDF okuyucuları, e-posta istemcileri ve MS Office bileşenleri gibi yaygın olarak açıklarından yararlanılan uygulama türlerini desteklemek üzere tasarlanmıştır. Exploit engelleyici artık Java’yı destekler ve bu tür güvenlik açıklarının algılanmasını ve bunlara karşı korumayı geliştirir.

Aygıt denetimi – Sürüm 5 ve 6’da kullanılan çıkarılabilir medyanın yerine geçen bir özellik. Bu modül genişletilmiş filtreleri/izinleri taramanıza, engellemenize veya ayarlamanıza ve bir kullanıcının belirli bir aygıta erişip erişemeyeceğini ve bu aygıtla çalışıp çalışamayacağını tanımlamanıza olanak tanır.

Açıklık koruması – Ağ düzeyinde bilinen açıklıkları algılamayı geliştiren güvenlik duvarı uzantısı.

Gelişmiş bellek tarayıcı – Gizleme ve/veya şifreleme kullanarak kötü amaçlı yazılım önleyici ürünler tarafından algılanmaktan kurtulmak için tasarlanan kötü amaçlı yazılımlara karşı korumayı güçlendirmek için Exploit Engelleyici ile birlikte çalışır.

Güvenlik duvarı iyileştirmeleri – Yeni ESET Smart Security sürümünde IDS özel durumlarını ve geçici IP adresi kara listesini ayarlayabilir ve yönetebilirsiniz. IDS algılama bildirimi sistemi artık daha kullanıcı dostu ve daha bilgilendirici haldedir.

Kimlik avı koruması iyileştirmeleri – ESET Smart Security artık kimlik avı sitelerinin yanı sıra dolandırıcılık sitelerini de engeller. Kullanıcılar tarafından şüpheli sitelerin ve hatalı pozitif sitelerinin gönderilmesi geliştirilmiştir.

Özelleştirilmiş temizleyici – En yaygın ve kritik 3-5 kötü amaçlı yazılım tehdit grubunu kolayca temizleme.

Daha hızlı ve daha güvenilir yükleme – Yüklemeden veya yeniden başlatmadan sonra 20 dakika içinde otomatik çalıştırılan ilk tarama buna dâhildir.

Posta eklentisi uyumluluğu – Eklentimiz artık yeni Office 2013 sürümü ve Windows Live Mail ile tümleşiktir.

Windows 8/8.1’de iyileştirilmiş uyumluluk ESET SysRescue artık Windows 8’de tamamen işlevseldir. Bildirimler artık Windows 8 ortamında gösterilir ve HIPS algılamalarını, kullanıcı etkileşimi gerektiren dosya algılamalarını veya istenmeyen türden olabilecek uygulamaların indirilmesi işlemlerini size bildirir.

Exploit Blocker

Algılanmaktan kaçınan tehditlere karşı güçlü savunma. Tarayıcılar, belge okuyucular ve e-posta istemcilerine yönelik saldırıları durdurur.

Advanced Memory Scanner

Size yoğun bir şekilde şifrelenmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı ekstra koruma sağlar. Doğrudan sistem belleğindeki tehditlere karşı tarar.

Vulnerability Shield

Bu akıllı özellik ağ zayıflıklarını suistimal etmeye çalışan kötü amaçlı tehditlere karşı güvende kalmanıza yardımcı olur.

İNTERNET’TE GEÇİRDİĞİNİZ ZAMANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Güvenliğinizle ilgilenen en yeni İnternet güvenlik çözümümüz. Güven içinde sosyal ağlara bağlanın, internet’te gezinin ya da oyun oynayın.

 • Antivirus
 • Antispyware
 • Anti-Theft
 • Kimlik Avı Koruması
 • Kişisel Güvenlik Duvarı
 • Antispam
 • Ebeveyn Kontrolü
 • Sosyal Medya Tarayıcı
 • Exploit Blocker
 • Advanced Memory Scanner
 • Vulnerability Shield
 • Cihaz Kontrolü

DAHA DA İYİ TEKNOLOJİYLE İNTERNET’TE HARİKA ZAMAN GEÇİRİN!

Daha güvenli internet için kötü amaçlı yazılımlara karşı benzersiz teknolojiler sunan Antivirus ve Antispyware çözümlerimize güvenin. Exploit Blocker ile web tarayıcı saldırılarından korunun. Vulnerability Shield ise ağınızdaki ortak ağ zafiyetlerini giderecektir.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYARINIZIN KARA GÜN DOSTU – ANTİ-THEFT

Cihazınızı kaybettiğinizde, umudunuzu da kaybetmeyin. Geri getirmeniz için bir hala bir şansınız var. Anti-Theft online ara yüzüyle, cihazınızı aramaya başlayın. Anti-Theft Etkinleştirme

GPS ile cihazın konumunu izleyin, web kamerası videolarını görüntüleyin ya da bulan kişiye bir mesaj gönderin. Tüm bunlar size cihazınızla yeniden bir araya gelebilmeniz için gerekli ipuçlarını verir.

FACEBOOK VE TWITTER’I DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİN

Sosyal medyayı kullanırken koruma altında olun. Hangi bilgilerin herkesçe görülebileceğine karar verin ve profilinizde uygun gördüğünüz değişiklikleri yapın.

Facebook‘ta, sizin ve arkadaşınızın zaman tüneli mesajlarını ve haber kaynağını kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun.

Twitter‘da, profilinizi ve paylaştıklarınızı olduğu kadar, sizi takip edenleri de kötü amaçlı bağlantılara karşı koruyun.

DAHA FAZLA SAYIDA ÖZELLİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Kimlik Bilgileri Hırsızlığına Karşı Koruma

Kimlik Avı Koruması sayesinde, kullanıcı adlarını ya da banka bilgilerini çalan web sitelerinden uzak durun. Cihaz Kontrolü özelliği sayesinde ise, özel verilerin harici cihazlara kopyalanmasına dur deyin.

Çocukların Çevrimiçi Güvende Kalmalarını Sağlayın

Çocuklara İnternet’in sadece güvenli yüzünü gösterin. Ebeveyn Kontrolü, sayesinde, 20’den fazla web sitesi kategorisini engelleyin ya da kendi kategorilerinizi ekleyin.

Bilgisayarınızın Sahip Olduğu Tüm Gücün Keyfini Çıkarın

Düşük kaynak tüketimi sayesinde, yavaşlama olmadan bağlanmanıza olanak sağlar. Programları tam ekran çalıştırırken, dikkatinizi dağıtan faktörleri Oyun Modu ile engelleyin.

Kurup Kullanın ya da İnce Ayarlar Yapın

Varsayılan ayarlarla en üst düzey korumanın keyfini çıkarın. Gelişmiş Kullanıcı Ayarları sayesinde, maksimum tarama derinliğini, süreyi ve taranan nesnelerin boyutunu ayarlayın.

Kampanya Hakkında

Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanyamız sona erdiğinde yapacağımız çekilişle yorum yazan 10 kişi 1 senelik ESET Smart Security 8 lisansı kazanacaktır. Lisanslar kazanan kişilerin mail hesabına gönderilecektir.

Program Detayları

Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP ve Microsoft Windows Home Server 2003, 2011 yüklü herhangi bir sistemde kullanılabilir.
(Hırsızlığa Karşı Koruma özelliği Home Server’da kullanılmaz).
Ürün için İnternet bağlantısı gereklidir.

Fiyatı: 83,07 TL (1 senelik lisans) 

 Download the free trial version

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

341 Yorumlar

 • Teşekkürler çok güzel. Daha böyle bir eğlenceli bir kampanya olacak.

 • Good Antivirus Program! King Giveaway! Thank’s yasalprogram.com

 • Thank you so very much for this giveaway. Eset is still a good computer portection.
  Have a wonderful day!

  PS: Congrats to the winners.

 • çok kullandım,gayet başarılı bir virüs programı,lisansım bitmek üzere umarım şanslı günümdeyim…teşekkürler yasalprogram 🙂

 • teşekkürler inşallah bana güler şans yasal programa teşekkürler

 • ESET ilk olarak NOD32 diye çıkmıştı adı değişti. Ama bir zamanların en iyisiydi.
  Umarım çıkar da tekrar kullanırız.

 • inşallah bu sefer çıkar bana bi antivirüse ihtiyacım var
  kampanyaya katıldım bakalım hayırlısı çıkmasını çok isterim

 • This program is very effective and lightweight system. Thank you for contest.

 • Daimi bir Eset kullanıcısı olarak şunları açıkça ifade etmek isterim.İstenmeyen uygulamalar,arka plan sezgisel taraması,güvenli olmayan siteleri bildirme,anında destek ve en önemlisi ise bilgisayarı hiç kasmaması gibi özellikler Eset virüs programını en üst seviyelere taşıyor.Eseti herkese tavsiye ediyorum

  lisansım bitmek üzere bu yüzden yeni bir lisans iyi olur 🙂

 • Eseti uzun zamandır denememiştim. Şimdi nasıl acaba?

 • değerliyi değerli yapan güven değil sevgidir .emeklerini sevgiyle paylaşanlara sonsuz teşekkür…

 • kampanya için teşekkürler.Yıllardır eset kullanıyorum memnunum 🙂

 • Sağlam bir antivirüse ihtiyacım var. Çekilişe katılmak istiyorum.

 • Teşekkürler. Nortondan sonra kullandığım tek antivirus

 • Daha önce kazanmıştım umarım gene çıkar yasal program süpersiniz

 • ESET Smart Security 8 (1 Yıllık 10 Hediye Lisans) kampanyasına katılmak istiyorum.

 • güzel program yasalprogram çalışanlarına tşk.

 • virüs bulaşmasını istemiyorum virüs alamadık malum yeni aldk pc para yok inşallah kazanırm

 • Best smart security program ESET Smart Security
  Thanks Giveaway and Yasalprogram.

 • daha önceleri deneme fırsatım olmıştu çok kaliteli bir antivirüs programı inşallah banada çıkar bu arada kampanya için çok teşekkkür ederim

 • Thanks for the giveaway.
  ESET is an excellent security suite.

 • Çekilişe dahil olmayı çok isterim.
  Yasal programı facebook tweter ve Google+ ta duyuralım.
  Çok faydalı bir site.

 • çekilişe 5 gün kalmış haberimiz yeni oluyor

 • Eset övülen bir program ama hiç kullanmamıştım umarım kullanabilme fırsatı olur.Teşekkürler YasalProgram

 • bu antivirüs programına ihtiyacım var. Eset kaliteli a.v.programı

 • Kampanya için teşekkürler. Eski bilgisayarımı kasmayan ender antiviruslerden biri 🙂

 • Bu kadar yorum işte kalite.Kaç yıllık dostum eset bekliyorum seni.

 • daha önce kullandım ve çok memnun kaldım inş. kazanırım

 • My Eset antivirus is going to expire on Nov 2014, and i am very much satisfied with it. I can say it’s the best and i can vouch for it everytime.
  Very less memory hogging.
  sheer scanning process
  Easiest interface and easily configurable.
  Best protection.

 • Güzel kampanya teşekkürler inş bana çıkar 🙂

 • ESET smart security programını kullanmayı çok isterim.Kampanya için teşekkürler..

 • evde ve işyerinde kullanmakta oldugum bir koruyucudur memnunum kullanmayanlara tavsiye ederim.

 • beğendiğim bi program bana çıkması dileğiyle. çalışmalarınız için teşekkürler

 • Çıkacağını düşünmüyorum fakat, yorum yazmasam çıkma şansının hiç olmadığını düşünürsek bir umut; kimbilir belkide bana çıkar 🙂

 • Teşekkürler kampanya için. Umarım bana da çıkar.

 • Gerçekten çok güzel bir kampanya bu kampanyayı bize ulaştırdığınız için teşekkürler.Umarım bir şanslı ben olurum 🙂

 • hadi hayırlısı..allah utandırmasın..iyi çalışmalar..

 • Bana çıkmaz demeyim sansımı bir deneyim..hayırlısı olsun

 • çok olumlu bir kampanya kullanılacaksa eset orjinal olandır cracklisi değil hafif ve sağlam sistemi yormayan eset smart security dir

 • Çok iyi ESET Smart Security 8 proglam bende çekilişe Katılıyorum Çok teşşekürler.

 • Böyle bir kampanya yaptığınız için çok teşekkürler

 • İşte nihayet benim beklediğim antivirüs programı geldi…Bunun üzerine bir antivirüs programı tanımıyoram ben..Güzel bir kampanya yapmışsınız, tebrik ediyorum sizleri. İnşallah ben talihliler arasında yerimi alırım…Gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir program.Çok teşekkür ediyorum.

 • Haydi hayırlısı bakalım,kampanya için teşekkürler şimdiden

 • thanks,I want to win it, as my kaspersky license has expired.

 • eset eskiden koruma olarak oldukca zayif kaliyordu acaba kendini gelistirdi mi?

 • Eset Smart Security 8 denemek istiyorum. Bakalım lisans çıkacak mı. Teşekkürler Yasalprogram.com

 • eset hafif ve kusursuz..Birde av testlerinde üst sıralarda olsa daha iyi olacak.Tşk.

 • ben memnunum daha önce de kullanmıştım.umarım bana çıkar

 • çok teşekkürler bende deneyeyim şansımı

 • Hafif ve bazı güvenlik programlarına göre koruması iyi olması bu programı yine üst sıralara taşıyor.Gereksiz programlarla sistemi yormak yerine yanına artı bir programla sistemi güvence altına almak daha avantajlı.Umarım bir şansımız olabilir.

 • Teşekkürler Yasal Program.. Çıkmaz yaa..!! Hadi sizin dediğiniz olsun.. Sizi mi kıracaz..!! İyi çalışmalar..

 • merakla bekliyoruz. bende çekilişe katılmak istiyorum

 • bildirimi doctustan takip ettim güzel kampanya… şansımızı deneyelim…

 • Acil ihtiyaım var inşaallah biri bana çıkar

 • benim hiç şansım yoktur ama genede katılayım.çok sevdiğim bir güvenlik programı inşallah bu sefer güler şans bana

 • ben 1 yıldan beri kullanıyorum çok memnunum,ayrıca bilgisayarıdan kasmıyor?tabiiki bundan önceki sürümü kullanıyorum.Eset smart security i herkese tavsiye ediyorum.

 • geçmişte kullanmıştım güzel bir program.en azından kaspersky gibi kasmıyor bilgisayarınızı.

 • çekilişe katılmak,bi şans almak istiyorum 🙂

 • Eset’in diger antivirüslerden farkı boyutunun küçük(bilgisayarda kapladıgı yer) olmasına ragmen yaptıgı işin aynı olması.

 • Great product which I very much need. Thanks for this offer.

 • excellent program is my favorite.
  please count me.

 • İlk göz ağrım hala diğerlerine değişmem.İnşaALLAH bir tane nasip olur

 • Thank you very much. Tis is one of the best internet securities, and my favorite one. It is very effective, with a low rate of false positives, and those not slow down my computer. I would appreciate if you could count me in.
  Thanks

 • It’s one of the best antivirus that exists.Please count me in.
  Best Regards’.

 • Eset’in 8 sürümü, 7 sürümünden daha kaliteli olacağı ümüdiyle…

 • Harika antıvırüs yazılımı, hafif, bilgisayarı zorlamıyor. Ben de katılmak istiyorumç

 • Il miglio programma antivirus che esiste al mondo….fantastico !!! Complimenti !!!
  Scusate se ho scritto in italiano….

 • Ben de mümkünse çekilişe katılmak istiyorum, teşekkürler.

 • Güzel program. Bakalım yeni değişiklikler neler. İyi günler.

 • ESET bence en iyerinden. Herkes onu Nod 32 olarak bilir

 • Sağlamlığını yıllardır kanıtlamış bir antivirus. teşekkürler

 • Bana bu programı kullanmak için bir şans vermek ,

 • ESS is on of the best. count me in. teşekkür ederim

 • ESET ESS8 vay Ey! Beni saymak! Burada büyük bir yarışma Yasal tebrikler! Benthe kelime yayar 🙂 Eset güvenlik açısından çok tutarlı olmuştur ve her zamanthe iyi 3 en iyi AV güvenlik arasında her yıl olduğu gibi beni saymak Lütfen!TheHIPS de büyük ölçüde ESS ver7 iyileşti ve şimdi diğer güvenlik yazılımı ile birlikte kullanılabilir.

 • Şansımızı deneyelim bakalım. Bir çok programı siteniz sayesinde yasal lisansıyla kullanıyoruz

 • Eset smart security is a wonderful antivirus software.

 • alanında en başarılı programlardan daha fazla lisans olmaması üzücü

 • Yasal program ailesine şimdiden bu harika kampanya için çok teşekkürler…

 • Yasal Programa kampanya için teşekkürler. Geçmiş sürümünü kullanmıştım. Yeni sürümünüde kullanmak isterim

 • Eset Smart Security is great. Thanks for this giveaway.

 • İşte bu harika bir kampanya. Teşekkürler yasalprogram 🙂

 • est smart security beğendiğim bir program.inşaallah bana çıkar…herkese iyi şanslar.

 • eset deneme sürümünü kullanmıştım çok beğenmiştim.inşallah tam sürümünü de kullanırım.yasal programda emeği geçenlere çok teşekkür ederim…

 • Thanks for giveaway, count me in please.

 • eset programı çok iyi performansa sahip inşallah bana çıkar

 • Very good security software. Thanks for this and count me in!

 • müthiş bir kampanya,yine yasalprogram teşekkürler.

 • ESET Smart Security’yi daha önce deneme şansım olmuştu.Çok beğendiğimi söylemeliym.Bilgisayarı asla yormuyor ve kasmıyor.Kullandığım süre içinde hiç yanlış algılamada bulunmadı.Arayüzü de çok sade ve kullanışlı.Kısacası ben çok beğendim.Bitdefender’den üstün bence

 • Teşekkürler güzel kampanya …

  yasalprogram farkı ile teşekkürler

  Admin: iki yorumunuz birleştirilmiştir.

 • beni de katın 🙂 uzun zamandır beklediğim bir kampanyaydı ve kampanyayı düzenleyen sitenin adresi zaten belli 🙂

 • Şansımızı deneyelim bakalım. Bir çok programı siteniz sayesinde yasal lisansıyla kullanıyoruz 🙂

 • Böyle bir kampanya düzenlediğiniz için teşekkür ederim.

 • iyi oynayan kazansın.TABİKİ TEŞEKKÜRLER YASAL PROGRAM.

 • Böyle ücretsiz program veren site kalmadı . çok teşekkürler

 • Eseti övüyolar denemek lazım teşekkürler 🙂

 • inşallah nasipleniriz . teşekkürler yasal pro.

 • Bu program gerçektende mükemmel inşallah bana çıkar merakla bekliyorum

 • Hello. I have to say that this is one great giveaway. NOD32 is still a good piece of software and having such a giveaway, is a great thing for all of us, but mostly for the winners 🙂

 • Very fast and active security software. I will be very happy if I can have this nice one. Thanks.

 • Very nice AV, I wanna have it.
  Thank You Very Much

 • Daha önce kullandığım bir program. Bayağı geliştirdiler. İddiasını koruyor. Tavsiye edilebilinecek bir programdır.

 • Bir hafta önce yeni aldığım windows 8.1 pro x64 işletim sistemli pc me kurmuştum deneme sürümünü.daha ilk tarama sonrası eset smart security 8 birçok hata vererek donmalara yolaçınca kaldırmak zorunda kaldım. yine de en iyi alternatiflerden bir tanesi.Teşekkürler yasalprogram, Teşekkürler Eset

 • Gerçekten düşük bellek kullanımı, etkin virüs tanımlaması ile çok iyi bir antivirüs programı. Site yöneticilerine şimdiden emekleri için teşekkürler …

 • ESET Smart Security 8 is looks to be nice and is easy to use.
  Thank you for this giveaway.

 • Güzel kampanya, 1 senelik nortonum bitmek üzere, inşallah eğer bana çıkarsa ilaç gibi gelecek.

 • kampanya için teşekkürler

  Kampanya için yasalprogram sitesine teşekkürler umarım bana da bir lisans çıkar

 • Thank you very much for giving away one of the best internet security program.

 • ESET SMART SECURİTY Antivirüsün eski sürümlerini kullandım.sistemi kasmayan ve çok etkili bir antivirüstür..İnşallah,10 lisanstan birini kazanırım..Emeği geçenleri kutluyorum..Daha nice kampanyaların olması dileğiyle…

 • Daha önce kullanmıştır bilgisayarı hiç yormuyor. Kampanya için teşekkürler.

 • Kampanya için teşekkürler, sistem dostu Eset, güvenirlikte daima ön sıralardadır.

 • pek kampanya yapan bir şirket değil 🙂 hep norton satın aldım bunu hiç kullanmadım bakalım çıkarsa bi denerim 1 yıllığına 🙂

 • Kampanya için yasalprogram sitesine teşekkürler umarım bana da bir lisans çıkar

 • Kampanya için teşekkürler. Çıkmasını umuyorum..

 • Kampanya için teşekkürler.Çıksın artık bana

 • Kampanya için teşekkürler, herkese bol şanslar

 • 10 adet ESET Smart Security 8 lisansı hediye ediliyormuş, umarım yasalprogram sayesinde deneme kullanma fırsatı bulurum. Teşekkürler, şansımız bol olsun.

 • dünyanın en hafif ve en iyi güvenlik programı.
  Teşekkür ederim

 • gercekten denemek lazım. kampanya düzenleyen arkadaslara tesekkürler

 • Önde gelen antivirus yazılımlarından biri.Teşekkürler

 • Kampanya için teşekkürler yasalprogram.com iyi ki varsınız. umarım bana çıkar. herkese bol şans

 • Teşekkürler. Kampanya bahane, yasalprogram sitesi şahane 🙂 inş bize de çıkar 🙂

 • güzel kampanya admin ayrıca emsisoftun kampanyasınıda istiyorum

 • Her gün düzenli kontrol ettiğim bir site. Eset ilk göz ağrılarımdan epeydir kullanmamıştım.

 • Yeni ve geliştirilmiş bir versiyon,denemeye değer…

 • Güzel kampanya. Ben de bu kampanyaya katılmak istiyorum 🙂

 • Best antivirus program. Thank you for the contest.

 • Umarım bir tane de bana çıkar. Teşekkür ederim

 • Thank You.It is reliable and does not slow down my PC before.

 • Deneme sürümünden çok memnun kaldım. Güzel kampanya, umarım kazanırım…

 • ESET Smart Security 8 is a very good program. Thank you for this opportunity in the shape of really great giveaway. Thanks again!

 • Siteyi yeni keşfettim. Harika kampanyalar yayınlanıyor. Emeğinize sağlık. Antivirüs programlarının en iyisi. Keşke benim olsa 🙂

 • uzun süredir bu siteyi takip ediyorum, emeği geçen yöneticiler teşekür ediyorum ,bana çıkarsa , çok mutlu olacağım teşekürederim

 • ESET Smart Security 8 is a one of the best security software. Thanks for the contest.

 • Gracias,estoy interesado en una licencia,a a ver si hay suerte,gracias.

 • güzel yazılım kampanya da güzel kazanan güle güle kullansın.

 • çok güzel bir kampanya düzenlemişsiniz.Umarım bana çıkması dileğiyle.teşekkürler

 • Çekilişe biz de katılalım bakalım umarım çıkar 🙂

 • Kampanya için teşekkürler.
  Mevcut kullandığım virüs programım bitmek üzereydi. Umarım bana çıkar.
  Kazananlara verilecek lisansları aktive etmenin süresi var mı acaba?

 • Lisans her kime çıkarsa hayırlı olsun.. Güzel bir programa sahip oldu demektir. Site yönetimine de bu tarz çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederim.

 • Bu güzel program paylaşımı için çok teşekkürler.

 • Kampanya için teşekkürler. En başarılı ve hafif antiviruslerden biri.

 • ESET Smart Security yıllardır kullanırım en güzel en hafif Virüs koruma oroğramıdır.site yöneticilerin çok teşekkür ederim.Bütün eksiklerimi YASALPROGRAM.COM dan karşılıyorum emeginize saglık.Daha nice programlar bekleriz.

 • ESET Smart Security is 1. class, so pleas count me in !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Best regards. Mogens

 • Değerli yöneticilerimiz teşekkürlerimle. Gerçekten güzel kampanyalar düzenliyorlar. İyi çalışmalar.

 • Eset en hafif antivivuslerden biridir. Lisans kazanmak iyi olurdu. tşk yasalprogram.

 • Hayırlısı olsun inşallah…Kampanya için teşekkürler

 • Selamlar… Kampanya için teşekkürler….

 • ESET brings one of the best-in-the-class web security suites.
  Hope to win one of the licenses to try it by myself 🙂
  Thanks for the contest – please, count me in the drawing.

 • Çıkan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun…Çok güzel program..Teşekkürler …

 • Kampanya için teşekkürler. Umarım bir lisans bana çıkar. Güzel program.

 • işte kampanya budur. Teşekkürler yasalprogram…

 • umarım bu sefer lisans bana gelir teşekkürler yasal program

 • güzel bir program olarak biliyorum. arayüzleri, güvenlik sistemleri iyi. kampanya için teşekkürler dilerim. kazanan arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum

 • Umarım bir lisansta bana çıkar. Kampanya için teşekkürler.