Antivirus Hediye & Çekilişler

ESET Smart Security 8 (1 Yıllık 10 Hediye Lisans) Fırsatı

Yazar admin

ESET Smart Security 8 kampanyamız sona ermiştir

ESET Smart Security 8 kazananları; 1-kamil80  2-RADEON  3-Ali  4-Sasho  5-alpagun  6-Ümit Özkaya  7-burakilic  8-Ahmet07  9-pancuswat  10-murg

Çekiliş sürecini videoya aldık. Buradan izleyebilirsiniz. Tüm çekilişlerimiz aynı şekilde yapılmaktadır.

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız gönderilmiştir. 

www.eset.com.tr a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.eset.com.tr sponsorluğunda sizlere her biri 83,07 TL değerinde 10 adet ESET Smart Security 8 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi:19 Kasım 2014 Saat: 15.00

ESET Smart Security 8 karşınızda… Daha da güçlenen ESET,  yeni 8. sürümüyle birlikte üç farklı koruma modülüne sahip. Yeni Exploit Blocker özelliği ile algılanmaktan kaçınan tehditlere karşı güçlü savunma sunuyor. Advanced Memory Scanner ile yoğun bir şekilde şifrelenmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı ekstra korunmanıza yardımcı oluyor. Vulnerability Shield akıllı koruma özelliği ile de ağ zayıflıklarını suistimal etmeye çalışan kötü amaçlı tehditlere karşı tam koruma sunuyor.

Genel

ESET Smart Security tamamen tümleşik bilgisayar güvenliğinde yepyeni bir yaklaşımın temsilcisidir. ThreatSense tarama altyapısının en yeni sürümü, özel Kişisel güvenlik duvarı ve Antispam modülleriyle birlikte bilgisayarınızın güvenliğini korumak için hızlı ve son derece hassastır. Sonuç, bilgisayarınızı tehlikeye sokabilecek saldırı ve kötü amaçlı yazılımlara karşı sürekli tetikte olan akıllı bir sistemdir.

ESET Smart Security, maksimum korumayı ve sistem kaynaklarının en az seviyede kullanımını bir araya getiren tam bir güvenlik çözümüdür. Gelişmiş teknolojilerimiz virüsler, casus yazılımlar, truva atları, solucanlar, reklam yazılımları, kök setleri ve diğer tehditler tarafından yapılabilecek sızıntıları sistem performansını düşürmeden veya bilgisayarınızı rahatsız etmeden önlemek için yapay zekâ kullanır.

Antivirus ve Antispyware

Daha çok bilinen ve bilinmeyen virüsleri, solucanları, truva atlarını ve kök setlerini proaktif bir şekilde algılar ve temizler. Gelişmiş sezgisel tarama teknolojisi, daha önceden görülmemiş kötü amaçlı yazılımları bile bayraklayarak sizi bilinmeyen tehditlerden korur ve bunları zarar vermeden önce etkisiz duruma getirir. Web erişimi koruması ve Kimlik Avı koruması, web tarayıcıları ile uzak sunucular (SSL dâhildir) arasındaki iletişimi izleyerek çalışır. E-posta istemci koruması POP3(S) ve IMAP(S) protokolleri üzerinden alınan e-posta iletişiminin denetimini sağlar.

Düzenli Güncellemeler

Virüs imza veritabanının ve program modüllerinin düzenli olarak güncellenmesi, bilgisayarınızda maksimum güvenlik düzeyi sağlamak için en iyi yöntemdir.

ESET Live Grid (Bulut-tabanlı Bilinirlik)

Çalışan işlemlerin ve dosyaların bilinirliğini doğrudan ESET Smart Security içinden kontrol edebilirsiniz.

Aygıt Denetimi

Tüm USB flash sürücülerini, bellek kartlarını ve CD’leri/DVD’leri otomatik olarak tarar. Medya türüne, üreticiye, boyuta ve diğer niteliklerine göre çıkarılabilir medyayı engeller.

HIPS İşlevselliği

Sistemin davranışını daha ayrıntılı biçimde özelleştirebilirsiniz; sistem kayıt defteri, etkin işlemler ve programlar için kurallar belirleyebilir ve güvenlik tutumunuzda ince ayarlar yapabilirsiniz.

Oyun Modu

Sistem kaynaklarını oyunlar veya diğer tam ekranlı aktiviteler için korumak üzere açılır pencereleri, güncellemeleri ve sistemi yoğun bir şekilde kullanan diğer aktiviteleri erteler.

Ebeveyn Kontrolü

Çeşitli web sitesi kategorilerini engelleyerek ailenizi rahatsız edici olabilecek web içeriğinden korur.

Akıllı Güvenlik Duvarı

Güvenlik duvarı modülü yetkisiz kullanıcıların bilgisayarınıza erişip kişisel verilerinizden faydalanmasını engeller.

ESET Antispam

İstenmeyen posta, tüm e-posta iletişiminin yüzde 80’ini oluşturuyor. Antispam Koruması, bu sorundan koruma hizmeti sunar.

ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft, bilgisayarın kaybolması veya çalınması durumunda kullanıcı düzeyindeki güvenliği artırır. Kullanıcılar ESET Smart Security ve ESET Anti-Theft uygulamasını yüklediklerinde aygıtları web arabiriminde listelenir. Web arabirimi, kullanıcıların ESET Anti-Theft yapılandırmalarını yönetmelerine ve bilgisayarın durumunu kayıp durumuna geçirme gibi işlemleri gerçekleştirmelerine olanak tanır.

ESET Smart Security 8’deki Yenilikler

HIPS için yeni bir Smart mod – Otomatik ve Etkileşimli mod arasına yerleştirilir. Sistemdeki şüpheli etkinlikleri ve kötü amaçlı işlemleri belirleme yeteneği.

Yeni bir Botnet koruması – Ağ iletişimi düzenlerini ve protokollerini analiz ederek kötü amaçlı yazılımların keşfedilmesine yardımcı olur.

Geliştirilmiş Exploit Engelleyici – Web tarayıcıları, PDF okuyucuları, e-posta istemcileri ve MS Office bileşenleri gibi yaygın olarak açıklarından yararlanılan uygulama türlerini desteklemek üzere tasarlanmıştır. Exploit engelleyici artık Java’yı destekler ve bu tür güvenlik açıklarının algılanmasını ve bunlara karşı korumayı geliştirir.

Aygıt denetimi – Sürüm 5 ve 6’da kullanılan çıkarılabilir medyanın yerine geçen bir özellik. Bu modül genişletilmiş filtreleri/izinleri taramanıza, engellemenize veya ayarlamanıza ve bir kullanıcının belirli bir aygıta erişip erişemeyeceğini ve bu aygıtla çalışıp çalışamayacağını tanımlamanıza olanak tanır.

Açıklık koruması – Ağ düzeyinde bilinen açıklıkları algılamayı geliştiren güvenlik duvarı uzantısı.

Gelişmiş bellek tarayıcı – Gizleme ve/veya şifreleme kullanarak kötü amaçlı yazılım önleyici ürünler tarafından algılanmaktan kurtulmak için tasarlanan kötü amaçlı yazılımlara karşı korumayı güçlendirmek için Exploit Engelleyici ile birlikte çalışır.

Güvenlik duvarı iyileştirmeleri – Yeni ESET Smart Security sürümünde IDS özel durumlarını ve geçici IP adresi kara listesini ayarlayabilir ve yönetebilirsiniz. IDS algılama bildirimi sistemi artık daha kullanıcı dostu ve daha bilgilendirici haldedir.

Kimlik avı koruması iyileştirmeleri – ESET Smart Security artık kimlik avı sitelerinin yanı sıra dolandırıcılık sitelerini de engeller. Kullanıcılar tarafından şüpheli sitelerin ve hatalı pozitif sitelerinin gönderilmesi geliştirilmiştir.

Özelleştirilmiş temizleyici – En yaygın ve kritik 3-5 kötü amaçlı yazılım tehdit grubunu kolayca temizleme.

Daha hızlı ve daha güvenilir yükleme – Yüklemeden veya yeniden başlatmadan sonra 20 dakika içinde otomatik çalıştırılan ilk tarama buna dâhildir.

Posta eklentisi uyumluluğu – Eklentimiz artık yeni Office 2013 sürümü ve Windows Live Mail ile tümleşiktir.

Windows 8/8.1’de iyileştirilmiş uyumluluk ESET SysRescue artık Windows 8’de tamamen işlevseldir. Bildirimler artık Windows 8 ortamında gösterilir ve HIPS algılamalarını, kullanıcı etkileşimi gerektiren dosya algılamalarını veya istenmeyen türden olabilecek uygulamaların indirilmesi işlemlerini size bildirir.

Exploit Blocker

Algılanmaktan kaçınan tehditlere karşı güçlü savunma. Tarayıcılar, belge okuyucular ve e-posta istemcilerine yönelik saldırıları durdurur.

Advanced Memory Scanner

Size yoğun bir şekilde şifrelenmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı ekstra koruma sağlar. Doğrudan sistem belleğindeki tehditlere karşı tarar.

Vulnerability Shield

Bu akıllı özellik ağ zayıflıklarını suistimal etmeye çalışan kötü amaçlı tehditlere karşı güvende kalmanıza yardımcı olur.

İNTERNET’TE GEÇİRDİĞİNİZ ZAMANIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Güvenliğinizle ilgilenen en yeni İnternet güvenlik çözümümüz. Güven içinde sosyal ağlara bağlanın, internet’te gezinin ya da oyun oynayın.

 • Antivirus
 • Antispyware
 • Anti-Theft
 • Kimlik Avı Koruması
 • Kişisel Güvenlik Duvarı
 • Antispam
 • Ebeveyn Kontrolü
 • Sosyal Medya Tarayıcı
 • Exploit Blocker
 • Advanced Memory Scanner
 • Vulnerability Shield
 • Cihaz Kontrolü

DAHA DA İYİ TEKNOLOJİYLE İNTERNET’TE HARİKA ZAMAN GEÇİRİN!

Daha güvenli internet için kötü amaçlı yazılımlara karşı benzersiz teknolojiler sunan Antivirus ve Antispyware çözümlerimize güvenin. Exploit Blocker ile web tarayıcı saldırılarından korunun. Vulnerability Shield ise ağınızdaki ortak ağ zafiyetlerini giderecektir.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYARINIZIN KARA GÜN DOSTU – ANTİ-THEFT

Cihazınızı kaybettiğinizde, umudunuzu da kaybetmeyin. Geri getirmeniz için bir hala bir şansınız var. Anti-Theft online ara yüzüyle, cihazınızı aramaya başlayın. Anti-Theft Etkinleştirme

GPS ile cihazın konumunu izleyin, web kamerası videolarını görüntüleyin ya da bulan kişiye bir mesaj gönderin. Tüm bunlar size cihazınızla yeniden bir araya gelebilmeniz için gerekli ipuçlarını verir.

FACEBOOK VE TWITTER’I DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİN

Sosyal medyayı kullanırken koruma altında olun. Hangi bilgilerin herkesçe görülebileceğine karar verin ve profilinizde uygun gördüğünüz değişiklikleri yapın.

Facebook‘ta, sizin ve arkadaşınızın zaman tüneli mesajlarını ve haber kaynağını kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun.

Twitter‘da, profilinizi ve paylaştıklarınızı olduğu kadar, sizi takip edenleri de kötü amaçlı bağlantılara karşı koruyun.

DAHA FAZLA SAYIDA ÖZELLİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Kimlik Bilgileri Hırsızlığına Karşı Koruma

Kimlik Avı Koruması sayesinde, kullanıcı adlarını ya da banka bilgilerini çalan web sitelerinden uzak durun. Cihaz Kontrolü özelliği sayesinde ise, özel verilerin harici cihazlara kopyalanmasına dur deyin.

Çocukların Çevrimiçi Güvende Kalmalarını Sağlayın

Çocuklara İnternet’in sadece güvenli yüzünü gösterin. Ebeveyn Kontrolü, sayesinde, 20’den fazla web sitesi kategorisini engelleyin ya da kendi kategorilerinizi ekleyin.

Bilgisayarınızın Sahip Olduğu Tüm Gücün Keyfini Çıkarın

Düşük kaynak tüketimi sayesinde, yavaşlama olmadan bağlanmanıza olanak sağlar. Programları tam ekran çalıştırırken, dikkatinizi dağıtan faktörleri Oyun Modu ile engelleyin.

Kurup Kullanın ya da İnce Ayarlar Yapın

Varsayılan ayarlarla en üst düzey korumanın keyfini çıkarın. Gelişmiş Kullanıcı Ayarları sayesinde, maksimum tarama derinliğini, süreyi ve taranan nesnelerin boyutunu ayarlayın.

Kampanya Hakkında

Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanyamız sona erdiğinde yapacağımız çekilişle yorum yazan 10 kişi 1 senelik ESET Smart Security 8 lisansı kazanacaktır. Lisanslar kazanan kişilerin mail hesabına gönderilecektir.

Program Detayları

Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP ve Microsoft Windows Home Server 2003, 2011 yüklü herhangi bir sistemde kullanılabilir.
(Hırsızlığa Karşı Koruma özelliği Home Server’da kullanılmaz).
Ürün için İnternet bağlantısı gereklidir.

Fiyatı: 83,07 TL (1 senelik lisans) 

 Download the free trial version

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

341 Yorumlar