Antivirus Kampanyalar & Giveaways

BullGuard Internet Security 2018 (90 Günlük) Ücretsiz İndir

Yazar admin

BullGuard Internet Security 2018, en iyi güvenlik yazılımları arasında yer alan, güçlü çevrimiçi korumaya ve tüm güvenlik bileşenlerine sahip bir antivirüs programıdır. Üstelik şimdi çoklu platform desteği sayesinde farklı işletim sistemlerine sahip birçok cihazınızı da koruma altına alabilirsiniz. Sisteminize bulaşmaya çalışan tüm kötü amaçlı yazılımları ve çevrimiçi tehditleri etkin bir şekilde durdurun.

BullGuard Internet Security 2018, sahip olduğu tüm güvenlik modülleriyle masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızı, Mac ve Android cihazlarınızı zararlı yazılımlara karşı mükemmel bir şekilde savunacaktır. Virüsler, truva atları, reklam yazılımları ve diğer kötü amaçlı programlara karşı tam koruma sunar. Aynı zamanda günümüzün korkulu rüyası olan fidye yazılımlarına karşıda tüm önemli verilerinizi koruma altına alarak siber şantaja maruz kalmanızı önler.

BullGuard Internet Security bilgisayarınızı çevrimiçi saldırılara karşı tam güvenceli olarak korur. Hackerlar, spamlar, virüsler ve spywarelere karşı bilgisayarınızı tam kontrollü bir şekilde korur. Ev ve küçük işyerleri için tasarlanmış olan 3 bilgisayarlık lisansın içerisinde Antivirus, Antispyware, Firewall, Spamfilter, Backup Araçları bulunmaktadır. Tek bir arayüzden tüm bu uygulamalara erişilebilir.

BullGuard ev ve küçük işletme kullanıcıları için özel olarak tasarlanan internet güvenlik programı. Tamamen Microsoft Windows 7, 8 ve 10 sürümleri için optimize edilmiştir. BullGuard Internet Security, tüm çevrimiçi tehditlere karşı komple bir çözüm sunmak için en iyi güvenlik araçları ile geliyor. Sizi tüm zararlılara karşı korumak ve güvenliğinizi sağlamak için tam özellikli bir güvenlik yazılımıdır.

BullGuard Internet Security 2018 Çoklu Cihazlar için

Tüm cihazlarınızı tek bir lisansla güvenli hale getirebilirsiniz. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız, Mac veya Android tablet ve akıllı telefonunuz gibi tüm farklı cihazlarınızın hepsini ayrı ayrı güvenlik çözümleri satın almadan güvenli ve koruma altında tutabilirsiniz.

Anlaşılır ve Kolay Kullanımlı Bir Arayüz

Güvenliğinizi ve koruma modüllerini yönetmek herhalde daha kolay olamazdı. Tamamen yeni bir tasarıma kavuşan BullGuard Internet Security ile her işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Her özelliğin kendi modül paneli vardır ve istediğiniz eylemi gerçekleştirmek için tıklamanız yeterlidir. Tüm koruma modülleri ana sayfadır, böylece cihazlarınızın güvenlik durumunu bir bakışta görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

bullguard internet security 2017,bullguard internet security 2015 license key

BullGuard Güvenlik Duvarı

BullGuard Internet Security 2018’nin Son derece güçlü olan güvenlik duvarı sayesinde davetsiz misafirleri dışarıda tutun. Bu ilk savunma hattı bilgisayarınızı bilgisayar korsanlarına ve kimlik hırsızlarına karşı korur. Ayrıca sizi ağ saldırılarına karşı korur ve siber dolandırıcıların sisteminize girmesini engeller.

Güvenlik Açığı Tarayıcısı

Güvenlik Açığı Tarayıcısı, kayıp güvenlik güncelleştirmelerini, güvenli olmayan Wi-Fi ağlarını veya otomatik olarak çalıştırılan ve kötü amaçlı olma olasılığı bulunan uygulamaları kontrol eder. Ayrıca, tüm aygıt sürücülerinin dijital olarak imzalanmış olup olmadığını denetler.

Ebeveyn Kontrolü

BullGuard Ebeveyn Kontrolü, çocuklarınızı çevrimiçi ortamda korumaya yardımcı olan güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır. Windows uygulamasında şüpheli web sitelerine erişimi engelleyebilir, arama filtrelerini yerleştirebilir, çocuklarınızın çevrimiçi zamanını sınırlayabilir, etkinliklerini izleyebilir ve hatta bazı uygulamaları çalıştırmalarına engel olabilirsiniz. Çocuklarınızın siber zorbalıktan korunmasını sağlayarak uygunsuz içeriklere maruz kalmalarını kolayca durdurur.

Şifreli Bulut Yedekleme

BullGuard Internet Security 2018 ile doğrudan Dropbox, Google Drive veya OneDrive hesaplarına veri yedekleme yapabilirsiniz. Bu kullanışlı araç, dosyalarınızı güvenle paylaşmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Bulut depolama alanınıza yedeklemek istediğiniz verileri tıklayarak seçmeniz yeterlidir. Ayrıca, otomatik yedeklemeleri zamanlayabilir, senkronize özelliği sayesinde de en son dosya sürümlerini her zaman kullanımınıza hazır hale getirebilirsiniz. Dosyalar ayrıca BullGuard tarafından bir şifreyle şifrelenerek her zaman gizli kalır.

Desteklenen İşletim Sistemleri

  • Windows 10, 8, 7, / Windows Vista / Windows XP (SP2 minimum)
  • Mac OS X 10.11 veya daha sonraki sürümleri
  • Android tabletler ve telefonlar (Android 4.0 ve üst sürümleri)

Teknik Gereksinimler

 • En az 1 GB RAM
 • Sabit Diskte en az 850 MB boş alan
 • İnternet bağlantısı: Güncellemeler için

BullGuard Internet Security 2018 Desteklediği Diller:

 • İngilizce
 • Fransızca
 • Danimarkaca
 • Hollandaca
 • Arapça
 • İsveçe
 • Vietnamca
 • Portekizce
 • Almanca
 • İspanyol
 • Brezilya Portekizcesi
 • Norveç
 • İtalyan
 • Çince vb.

Ücretsiz (90 gün) boyunca BullGuard Internet Security kullanmak için aşağıdaki yolu izleyin:

1. BullGuard Internet Security’ yi almak için, aşağıdaki butona tıklayarak yükleyin. (332 KB online indirme boyutu)

2. Anti-virüs BullGuard’ ı yükledikten sonra kayıt işlemini gerçekleştirin. Programı çalıştırın, ardından ayarlar menüsüne gittiğinizde, aboneliğinizin 90 gün olduğunu göreceksiniz.

BullGuard kayıt, bullguard internet security 2018

BullGuard Internet Security 2018 indir 

KAMPANYA  

Bunu çalıştırın ve ardından BullGuard Internet Security 2018 için yeni bir abonelik hesabı oluşturun.

BullGuard MAC

HEMEN İNDİR

BullGuard APK

İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

16 Yorumlar