McAfee Internet Security 2017, kapsamlı ve gerçek zamanlı olarak karşınızda, Hızlı performansıyla, geliştirilen güçlü tamamen Türkçe olan yeni ara yüzü ve güvenlik sağlamalarıyla sizlere etkin bir deneyim sunuyor.

McAfee Internet Security 2017 Türkçe İndirin

TTNET gibi dev bir servis sağlayıcının, kullanıcılarına güvenlik yazılımı olarak McAfee‘ yi tavsiye etmesi ve sunması, yazılımın güvenlik açısından ne kadar önem arz ettiğini ve kalitesini kanıtlar niteliktedir. “McAfee Active Protection” bulut koruması sayesinde çok geniş açıda bir koruma sağlarken, her türlü çevrimiçi tehditlere, virüslere, zararlı e-posta mesajlarına ve bağlantılarına, dışarıdan gelebilecek her türlü saldırıya, sahtekârlık, dolandırıcılık gibi pek çok tehdide karşı cihazların güvenliğini sağlar.

McAfee Internet Security 2017, Rootkit gibi PC’ye zarar veren yazılımları bulur, engeller ve hatta ortadan kaldırır. Bahsetmek istediğimiz bir diğer fark ise “Bot Önleme” bu özelliği ile bilmeyerek veya yanlışlıkla giriş yaptığınız Web ’teki dolandırıcılık sitelerine karşı sizleri uyarır. Böylelikle görünmez Botnet Yazılımlarının sisteme girip gizli bilgileri çalmalarını önler. Göze çarpan diğer bir özelliği de sayfalara daha tıklamadan güvenli olup olmadığı hakkında bilgiler verir.

McAfee Internet Security 2017

McAfee QuickClean yazılımı ile bilgisayarınızı hızlandırır. “Sayısal Veri Parçalama” ile silmiş olduğunuz ve hiçbir şekilde başkalarının ulaşmasını istemediğiniz, dosyaları imha ederek tamamen ortadan kaldırır. Yazılım “Ev Ağı” ile ev ağınızı yabancıların kullanıp kullanmadığını rahatlıkla anlayabilir ve gerekli engellemeleri yapabilir.

McAfee Internet Security Genel Özellikleri Nelerdir?

1. Virüslere Karşı Koruma
2. Mac’leri Korur
3. Korsan ve Hırsızlara Karşı Koruma
4. Sosyal Ağı Korur
5. Kimliğinizi Korur

McAfee Internet Security 2017 Seçenekleri:

McAfee Internet Security 2017, Spam içeren web sitelerini engelleyerek, sınırlamalar getirir

Internet kullanımına zaman sınırlamaları koyun

Ebeveynlerinizin çevrimiçi yaptıklarını, ayrıntılı bir şekilde öğrenin

İki Yönlü Güvenlik Duvarı sistemi ile bilgisayara gelen ve giden trafiği izleyerek, şüpheli sunuculara ve Botnet’lere bağlanmaya

Çalışanları engeller

Açık Tarayıcısını kullanarak bilgisayarınızdaki sürümü veri tabanımıza karşı denetleyerek, güncellenmesi gerekenleri belirler

McAfee QuickClean ile PC’nizi ağırlaştıran önemsiz tanımlama verilerini ve kullanılmayan Internet dosyalarını siler

McAfee Shredder ile hassas ve kimsenin görmesini istemediğiniz dosyaları imha edin

Gelişmiş zararlı yazılımdan koruma özelliğiyle; Truva atı, virüs, casus yazılım, rootkit gibi tehlikelerden korunun

McAfee Internet Security 2017, PC’nize zarar gelmeden, zararlı yazılım ve uygulamaları bularak, karantinaya alarak durdurur

McAfee Active Protection ve Global Threat Intelligence özelliği ile korunun

McAfee 2017 İşletim Sistem Gereksinimi:

Sistemler(32 ve 64 bit) olmak üzere Windows 10, Windows 8 ve 8.1, Windows 7, Windows VistaSP1, Windows XP SP3 veya üstü

Kaynak Bağlantı: http://www.mcafee.com/tr/

McAfee 2017 Internet Security Giveaway

HEMEN İNDİR

4 Yorumlar

  • 2016 ve önceki sürümleri çalıştırmayabilir emin değilim. Ancak bir üst kısımdaki bağlantıdan ulaşacağınız sayfadan abonelik gerçekleştirirseniz 2017 sürümüne yükseltebilir.

  • 2017 sürümünü yayınladığımız için sorun yok çünki bu sürümü Windows 10’da da çalışıyor.

Yorum Yap