Araçlar (Diğer) Hard Disk Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

Cacheman (Hediye 15 Lisans )

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar yandaki gibidir.

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.outertech.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.outertech.com sponsorluğunda £18.64 değerinde sizlere 15 adet Cacheman lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 07 Ağustos 2011 Saat: 15:00

Bilgisayarınız daha hızlı olsun…Cacheman bilgisayarınıza inceleyerek daha hızlı ve daha kararlı hale getirmek için en iyi ayarları ve sistem ince ayarlarını tek bir tıklama ile otomatik optimize özelliği ile giderir. Netbook, Oyun Bilgisayarı profillerini seçerek belirli bir görev için bilgisayarınızı hızlandırabilir.  Cacheman Otomatik Optimizasyonu hem acemi hemde orta düzey kullanıcılar için  uygundur  aynı zamanda bilgisayar uzmanları içinde  güçlü ve çok yönlü özellikleri vardır.


Otomatik optimizasyonun yanı sıra aynı zamanda ince ayar dosya sistemi herhangi bir Windows performansı artırabilir, Network, Explorer vePerformansında Windows Çekirdeğindeki parametreler bölümünde Düzenlemeler.  Cacheman size tek bir tıklama ile ince ayarlar herhangi dönmek sağlayan gelişmiş bir yedekleme özelliği ile kaplanmıştır var!

Önbelleği optimize ederek bilgisayarı geliştirin
Önbellek bilgisayarda özel ve yüksek hızda depolama mekanizmasıdır. Istenen veriler önbelleğinde varsa, daha hızlı teslim edilebilir.  Cacheman ince ayarları ile önbellek  işlemlerini  artırabilirsiniz.Auto- Optimize kullanabileceğiniz gibi alternatif olarak  el ile yapılandırma yapabilirsiniz.

Bilgisayar Belleğini Yönetimi
Cacheman bellek yönetimini üzerine alır, bu uygulama ile sizin için  önemli olanları  tanımlayabilirsiniz.  Sistem belleği  bittiğinde  önemli olmayan programlar bellek kullanımından uzak tutulur ve önemli olanlar desteklenir, bu işlem varsayılan Windows bellek yönetimi için ciddi bir gelişmedir.

Boş RAM ve işlemci kullanımı Ekranı
Cacheman ile sistem tepsisinde simgeleri görüntüleyebilirsiniz, sistem bilgilerinin görüntülenmesini istediğiniz bölümleri seçenekler sekmesinden yapılandırabilirsiniz.   Cacheman boş bellek ve sayı olarak tek işlemci çekirdeği CPU kullanımı gösterir ayrıca, türü ( grafik, blok, sayı) ve tepsi simgesini ekran renklerini değiştirebilirsiniz,bu seçenek, Cacheman pencerenin görsel yönlerini değiştirmenize olanak tanır.Sistem tepsisi simgeleri bölümünde sağ klik ile,Aygıt Yöneticisi, Sistem Geri Yükleme, Denetim Masası veya Disk Yönetimi gibi genel Windows fonksiyonlara hızlı erişimi sağlayan menüyü görüntüleyebilirsiniz.Icon üzerine çift tıkladığınızda Cacheman yapılandırma penceresinde yükler

Çalışan uygulamalar Yönet
Cacheman ile RAM kullanımı dahil olmak üzere yüklü Windows işlemleri ( Uygulamalar ve Sistem Hizmetleri) listesini görüntüleyebilirsiniz.  Cacheman ile görev yöneticisinin başarısız olduğu durumlarda bellekten çöken uygulamaları silebilirsiniz!  uygulama adını sağ  tıklatın ve bir saniye içinde uygulamayı kaldırmak için kapat süreci seçin.

Süreç önceliklileri kalıcı olarak ayarlayın
Windows’ta bir uygulama (= süreci) geçici olarak daha yüksek veya daha düşük CPU öncelikli olarak çalıştırma biçimi ayarlanabilir. Daha yüksek öncelikli bir süreç için ayarlandığında, Windows bunun için daha fazla kaynak sağlayacaktır. Cacheman bir program yeniden hayatta geçirmek için bilgisayarı yeniden başlatılacak şekilde kalıcı olarak işlem önceliği belirlemek olanağı sunar, bu özellik Sabit Öncelikli olarak adlandırılır.

WindowsXP SP3, Vista and Windows 7 (32 and 64 bit)

Türkçe dahil 16 farklı dil desteği bulunuyor


Buradan indirebilirsiniz

www.outertech.com ‘a yasalprograma verdiği destek için çok teşekkür ederiz

—————————————————————————————————————–

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi izleyebilirsiniz.

İsterseniz Sitemize buradan abone olarak hiç bir kampanya haberini kaçırmayın.

Kampanya haberimizi Twitter ,Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz , ilginize Teşekkür ederiz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

90 Yorumlar