ChicaPC-Fix (10 Hediye Lisans)
Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

ChicaPC-Fix (10 Hediye Lisans)

blank
Yazar admin

ChicaPC-Fix, sistem taraması ile bilgisayarınızdaki sorunları gidererek daha hızlı ve etkili bir sistemin kullanılmasını sağlar.  Bilgisayarınızda hemen bir performans artışı sağlayacaktır. Tüm ağır sistem sorunları ve kayıt defteri problemlerini giderebilir. ChicaPC-Fix geliştirilmiş özellikleriyle yavaş bir bilgisayarı hızlandırır ve performans artışı sağlar. Akıllı tarama özelliği ile tek bir düğmeye tıklayarak sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-downlow 2-suyanto 3-silver price 4-Asriel Rusdyawan 5-mayamneti 6-tente 7-ramazan0154 8-cloud27 9-serdar 10-azad

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple üye adı ve e-mail bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.chicalogic.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.chicalogic.com Sponsorluğunda sizlere $19.95 değerinde 10 adet ChicaPC-Fix lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 15 Ekim 2012 Saat 15.00

Bilgisayarınızın ömrünü uzatır.

Bilgisayarınızın çökmesini önlemenize yardımcı olur.

Bilgisayar hatalarını düzeltir ve temizler.

Hızlı, güvenli ve son derece kolay kullanımlı bir programdır.

Bilgisayarınızın sorunlarını bulmak için hızlı bir tarama yapabilirsiniz.

 

ChicaPC-fix sorunları hemen bulur ve hataları temizler. ChicaPC-fix, bilgisayarınızın hızını ve performansı arttırır. Bilgisayarınız sadece birkaç dakika içinde yeni gibi olacaktır. Çok hızlı ve kullanımı kolay ve etkilidir. Uzun vadede size zaman ve para tasarrufu kazandıracak ve bilgisayarınızın ömrünü uzatmanızı sağlayacaktır.  

Bilgisayarınızın çökmesini önlemek için sistem hatalarını düzenler

Yeni programlar yüklemek, internette gezinmek ve diğer günlük farklı aktiviteler gerçekleştirmek zamanla bilgisayarınızı yavaşlatır. Yavaşlık ve sistem sorunlarıyla mücadele etmenin en iyi yolu ChicaPC-Fix ile güzel bir temizliktir.

Yavaş bir bilgisayarı optimize ederek performansını geliştirin

ChicaPC-Fix programını periyodik çalıştırabilir veya otomatik olarak çalışacak şekilde zamanlayarak bilgisayarınızı optimize edebilirsiniz. Sisteminiz her zaman temiz ve bakımlı kalsın.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

56 Yorumlar