Araçlar (Diğer) Hard Disk Hediye ve Çekilişler

Ashampoo UnInstaller 5 (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-ffd 2-ksilme 3-kara 4-sinanak 5-Oguzcum 6-CrySTaLiSe 7-pito 8-hanedan0812 9-earthangel 10-G.R.A

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız bugün mail adreslerinize gönderilecektir.

www.ashampoo.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.ashampoo.com Sponsorluğunda sizlere $39.99 değerinde 10 adet Ashampoo UnInstaller 5 lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 12 Ekim 2012 Saat: 15.00

Ashampoo UnInstaller 5, sisteminizdeki gereksiz uygulamaların tüm izlerini kaldırmak, artıklara karşı sisteminizi temizlemek ve bilgisayarınızın performansını en üst seviyede korumak için en iyi çözümdür. Ashampoo UnInstaller 5, program kurulumları sırasında sistem değişiklikleri izlemek için akıllı gerçek zamanlı teknolojisini kullanır. Bu şekilde, tamamen eski program parçalarını, kalıntılarını, dosyaları ve kayıt defteri girdileri de dâhil olmak üzere tüm bileşenlerini sorunsuz ve iz bırakmadan kaldırabilir. Daha iyi sonuçlar için, Ashampoo UnInstaller 5, gereksiz kayıt defteri girdilerini kaldırır ve sürücüleri temizlemek için ek temizlik araçları sunar. Program tamamen Türkçe dil desteğine sahiptir.

                                                         

         Kaldırın                      Temizleyin                             Koruyun

Neden UnInstaller?

Sistem sürekli değişiyor

Yüklediğiniz her uygulama sistem değişiklikleri yapar. Veriler, sabit diskinize kopyalanır ve değerleri Windows Kayıt Defteri veritabanına eklenir. Çoğu programın çalışması sırasında geçici dosyalar oluşmaktadır.

Standart kaldırma işlemlerine güvenilmez

Birçok durumda, kayıt defteri değişiklikleri ve geçici dosyalar, yüklü programlarınızı Windows’un varsayılan kaldırma işlemlerini kullanılarak kaldırdığınızda sistemde kalacaktır. Bu kalanlar yavaş yavaş birikecek ve karmakarışık bir hale gelerek bilgisayarınızın performansını düşürecektir.

Ashampoo UnInstaller 5 ile tek çözüm

Etkili!

Ashampoo UnInstaller 5, yüklü programları hiçbir iz bırakmadan tamamen kaldırır. Ayrıca sistemi, hızlı, temiz ve duyarlı tutmak için birden fazla bakım ve yönetim araçları sağlar.

Verimli!

Farkı hissedin! Yüksek performanslı algoritma kullanımı sayesinde Ashampoo UnInstaller 5, sistem kaynaklarının çok azını kullanır. Düşük sistemleri için idealdir.

Pratik!

Her zaman sizin yanınızda ve parmaklarınızın ucundadır. Ashampoo UnInstaller 5 iyi organize edilmiş bir kullanıcı arabiriminde rahat ve kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. Bir kez aktif ettikten sonra, Ashampoo UnInstaller 5 sessizce arka planda yüklemeleri izler ve sistemi kayıt altında tutar.

Yeni Ashampoo UnInstaller 5

Ashampoo UnInstaller 5 şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi kaldırma programıdır. Geliştiricilerimiz minimum sistem kaynaklarını maksimum doğrulukla kullanan bir program tasarlamışlardır.

Ek Temizleme ve Bakım Özellikleri

Sistem fontlarını yönetin, geri yükleme noktalarını veya geçersiz kısayolları ve çift dosyaları temizleyin. Ashampoo UnInstaller 5 ile dosyaları kurtarılamayacak şekilde silin. Böylece gizliliğinizi koruyun.

Ashampoo UnInstaller 5, Windows ile tam uyumlu, hepsi bir arada özellikli (all-in-one,) kullanıcı arayüzüne sahip, tüm kaldırma, temizleme ve bakım işlemleri için ideal bir çözümdür.

Akıllı Kaldırma:

Windows’un varsayılan kaldırma özelliğinin yerine geçerek maksimum sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ayrıca Ashampoo UnInstaller 5, gereksiz dosyalar için sabit diskinizde tarar ve bunları kaldırır.

Windows Entegrasyonu ile Ashampoo UnInstaller 5 özellikleri her yerdedir, Windows bağlam menüsü ile masaüstünüzde bulunmaktadır.

Teknoloji

Ashampoo UnInstaller 5’in kalbinde gerçek zamanlı olarak tüm sistem değişikliklerini izleyen akıllı sistem monitörü yatıyor.

Gerçek Zamanlı İzleme               

Ashampoo UnInstaller 5, program kurulumları sırasında yapılan tüm değişiklikleri izlemek için yüksek performanslı gerçek zamanlı teknolojisini kullanır. Bu yaklaşım sadece az sistem kaynağı gerektirir ve sistemin öncesi ve sonrası olarak anlık takibini yapar.

Güvenli İzleme + Registry İçerik Filtreleme     

Programlar tarafından kayıt değişiklikleri, kurulumları sırasında kayıt defteri değişiklikleri dâhil olmak üzere diğer çalışan uygulamaları ve yapılan tüm değişiklikler kayıt edilir. Küçük log dosyalarını açılır ve bu programların daha hızlı kaldırılmasını sağlanır.

İç içe Kurulum Tanıma + Ayrı Günlüğü              

Sık program kurulumları sırasında harici modülleri eklemek için iç içe montajlar kullanılır. Ashampoo UnInstaller 5 ise iç içe geçmiş yüklemeleri algılar ve ayrı günlük dosyaları oluşturur. Bu, seçici ana uygulamalarına zarar vermeden istenmeyen modülleri kaldırmanıza izin verir.

Bir kez başarıyla uygulamaları kaldırdınız, Ashampoo UnInstaller 5 PC’nizi temiz ve hassas bilgilerin silinmesi veya artık gerekli dosyaları silerek gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacaktır.

Temizlik Vakti!.

Sürücü Temizleme:

Geçici dosyaları silin ve sabit disk alanı açmak için Windows Geçmişi temizleyin.

İnternet Cleaner:           

İnternet izlerini temizleyin ve geçici internet dosyalarını silin. Tarayıcınızın önbelleğini temizleyin ve tarama geçmişinizi yok edin.

File Wiper + Disk Scrubber:      

Gizliliğinizi koruyun ve kalıcı dosya silme araçları ile onları kurtarılamayacak şekilde yok edin. 

Defrag 3             

Ashampoo UnInstaller 5 gelecekte sürücü parçalanmasını önlemek için Pro-Aktif Defrag’ı destekler.

Duplicate Finder:

Disk alanını geri kazanmak için gereksiz dosyaları bulur ve kaldırır. Arama kriterlerini tanımlamak veya özel durum eklemek, arama konumlarını belirtmek için kullanılabilir ayarları kullanın.

Font Manager: İnceleyin ve kurulu sistem yazı tiplerini silin

Link Checker:    Geçersiz uygulama kısayollarını algılar ve kaldırır.

Registry Optimizer:  Windows Kayıt Defteri’ni temizler, optimize eder ve veritabanını onarabilir.

Sistem Geri Yükleme: Windows sistem geri yükleme noktalarını silmenizi sağlar.

Servis Müdürü:   Sistemi gözden geçirerek Windows sistem hizmetleri hızlandırır.

Başlangıç Ayarları: PC’nizin daha hızlı açılması için başlangıçta otomatik olarak başlayan gereksiz programların girişleri devre dışı bırakır.

Undeleter:  Yanlışlıkla silinen dosya ve klasörleri kurtarma

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

73 Yorumlar