Araçlar (Diğer) Hard Disk Hediye & Çekilişler

Ashampoo UnInstaller 5 (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-ffd 2-ksilme 3-kara 4-sinanak 5-Oguzcum 6-CrySTaLiSe 7-pito 8-hanedan0812 9-earthangel 10-G.R.A

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız bugün mail adreslerinize gönderilecektir.

www.ashampoo.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.ashampoo.com Sponsorluğunda sizlere $39.99 değerinde 10 adet Ashampoo UnInstaller 5 lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 12 Ekim 2012 Saat: 15.00

Ashampoo UnInstaller 5, sisteminizdeki gereksiz uygulamaların tüm izlerini kaldırmak, artıklara karşı sisteminizi temizlemek ve bilgisayarınızın performansını en üst seviyede korumak için en iyi çözümdür. Ashampoo UnInstaller 5, program kurulumları sırasında sistem değişiklikleri izlemek için akıllı gerçek zamanlı teknolojisini kullanır. Bu şekilde, tamamen eski program parçalarını, kalıntılarını, dosyaları ve kayıt defteri girdileri de dâhil olmak üzere tüm bileşenlerini sorunsuz ve iz bırakmadan kaldırabilir. Daha iyi sonuçlar için, Ashampoo UnInstaller 5, gereksiz kayıt defteri girdilerini kaldırır ve sürücüleri temizlemek için ek temizlik araçları sunar. Program tamamen Türkçe dil desteğine sahiptir.

                                                         

         Kaldırın                      Temizleyin                             Koruyun

Neden UnInstaller?

Sistem sürekli değişiyor

Yüklediğiniz her uygulama sistem değişiklikleri yapar. Veriler, sabit diskinize kopyalanır ve değerleri Windows Kayıt Defteri veritabanına eklenir. Çoğu programın çalışması sırasında geçici dosyalar oluşmaktadır.

Standart kaldırma işlemlerine güvenilmez

Birçok durumda, kayıt defteri değişiklikleri ve geçici dosyalar, yüklü programlarınızı Windows’un varsayılan kaldırma işlemlerini kullanılarak kaldırdığınızda sistemde kalacaktır. Bu kalanlar yavaş yavaş birikecek ve karmakarışık bir hale gelerek bilgisayarınızın performansını düşürecektir.

Ashampoo UnInstaller 5 ile tek çözüm

Etkili!

Ashampoo UnInstaller 5, yüklü programları hiçbir iz bırakmadan tamamen kaldırır. Ayrıca sistemi, hızlı, temiz ve duyarlı tutmak için birden fazla bakım ve yönetim araçları sağlar.

Verimli!

Farkı hissedin! Yüksek performanslı algoritma kullanımı sayesinde Ashampoo UnInstaller 5, sistem kaynaklarının çok azını kullanır. Düşük sistemleri için idealdir.

Pratik!

Her zaman sizin yanınızda ve parmaklarınızın ucundadır. Ashampoo UnInstaller 5 iyi organize edilmiş bir kullanıcı arabiriminde rahat ve kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. Bir kez aktif ettikten sonra, Ashampoo UnInstaller 5 sessizce arka planda yüklemeleri izler ve sistemi kayıt altında tutar.

Yeni Ashampoo UnInstaller 5

Ashampoo UnInstaller 5 şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi kaldırma programıdır. Geliştiricilerimiz minimum sistem kaynaklarını maksimum doğrulukla kullanan bir program tasarlamışlardır.

Ek Temizleme ve Bakım Özellikleri

Sistem fontlarını yönetin, geri yükleme noktalarını veya geçersiz kısayolları ve çift dosyaları temizleyin. Ashampoo UnInstaller 5 ile dosyaları kurtarılamayacak şekilde silin. Böylece gizliliğinizi koruyun.

Ashampoo UnInstaller 5, Windows ile tam uyumlu, hepsi bir arada özellikli (all-in-one,) kullanıcı arayüzüne sahip, tüm kaldırma, temizleme ve bakım işlemleri için ideal bir çözümdür.

Akıllı Kaldırma:

Windows’un varsayılan kaldırma özelliğinin yerine geçerek maksimum sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ayrıca Ashampoo UnInstaller 5, gereksiz dosyalar için sabit diskinizde tarar ve bunları kaldırır.

Windows Entegrasyonu ile Ashampoo UnInstaller 5 özellikleri her yerdedir, Windows bağlam menüsü ile masaüstünüzde bulunmaktadır.

Teknoloji

Ashampoo UnInstaller 5’in kalbinde gerçek zamanlı olarak tüm sistem değişikliklerini izleyen akıllı sistem monitörü yatıyor.

Gerçek Zamanlı İzleme               

Ashampoo UnInstaller 5, program kurulumları sırasında yapılan tüm değişiklikleri izlemek için yüksek performanslı gerçek zamanlı teknolojisini kullanır. Bu yaklaşım sadece az sistem kaynağı gerektirir ve sistemin öncesi ve sonrası olarak anlık takibini yapar.

Güvenli İzleme + Registry İçerik Filtreleme     

Programlar tarafından kayıt değişiklikleri, kurulumları sırasında kayıt defteri değişiklikleri dâhil olmak üzere diğer çalışan uygulamaları ve yapılan tüm değişiklikler kayıt edilir. Küçük log dosyalarını açılır ve bu programların daha hızlı kaldırılmasını sağlanır.

İç içe Kurulum Tanıma + Ayrı Günlüğü              

Sık program kurulumları sırasında harici modülleri eklemek için iç içe montajlar kullanılır. Ashampoo UnInstaller 5 ise iç içe geçmiş yüklemeleri algılar ve ayrı günlük dosyaları oluşturur. Bu, seçici ana uygulamalarına zarar vermeden istenmeyen modülleri kaldırmanıza izin verir.

Bir kez başarıyla uygulamaları kaldırdınız, Ashampoo UnInstaller 5 PC’nizi temiz ve hassas bilgilerin silinmesi veya artık gerekli dosyaları silerek gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacaktır.

Temizlik Vakti!.

Sürücü Temizleme:

Geçici dosyaları silin ve sabit disk alanı açmak için Windows Geçmişi temizleyin.

İnternet Cleaner:           

İnternet izlerini temizleyin ve geçici internet dosyalarını silin. Tarayıcınızın önbelleğini temizleyin ve tarama geçmişinizi yok edin.

File Wiper + Disk Scrubber:      

Gizliliğinizi koruyun ve kalıcı dosya silme araçları ile onları kurtarılamayacak şekilde yok edin. 

Defrag 3             

Ashampoo UnInstaller 5 gelecekte sürücü parçalanmasını önlemek için Pro-Aktif Defrag’ı destekler.

Duplicate Finder:

Disk alanını geri kazanmak için gereksiz dosyaları bulur ve kaldırır. Arama kriterlerini tanımlamak veya özel durum eklemek, arama konumlarını belirtmek için kullanılabilir ayarları kullanın.

Font Manager: İnceleyin ve kurulu sistem yazı tiplerini silin

Link Checker:    Geçersiz uygulama kısayollarını algılar ve kaldırır.

Registry Optimizer:  Windows Kayıt Defteri’ni temizler, optimize eder ve veritabanını onarabilir.

Sistem Geri Yükleme: Windows sistem geri yükleme noktalarını silmenizi sağlar.

Servis Müdürü:   Sistemi gözden geçirerek Windows sistem hizmetleri hızlandırır.

Başlangıç Ayarları: PC’nizin daha hızlı açılması için başlangıçta otomatik olarak başlayan gereksiz programların girişleri devre dışı bırakır.

Undeleter:  Yanlışlıkla silinen dosya ve klasörleri kurtarma

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

73 Yorumlar

 • Yeni sürümü kullanmak istiyorum. kampanya için teşekkür ederim.

 • Very good software. Thanks for the giveaway and count me in please.

 • Thanks for the chance to win a license of this very good installer from a reputable German firm. Please include me in the giveaway.

 • The monitor feature is great to completely uninstall a software also very useful when some software uninstaller is corrupted and you’re unable to unistall that certain app.

 • Yeni sürümü kullanmak istiyorum. kampanya için teşekkür ederim.

 • Kampanyanız ve imkan sağladığınız için teşekkürler.Revo, Uninstall Tool ve YU kullandım.YU daha iyi.Ashampoo ile kıyaslamak isterim.

 • Tam sürüm yazılımların sayı olarak azda olsa lisanslarının ücretsiz dağıtılması son kullanıcılar için büyük bir şans; yapımcı için ise ürününün tanıtılması /yorumlanması açısından iyi bir reklam

 • şanşızmızı bir deneyelim bende yasal program kullanmayı öneriyorum

 • Ashampoo UnInstaller 5’i daha önce hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlardan, çok iyi olduğuna dair geribildirimleri almıştım. Kullanmak isterim.

  Kampanya için teşekkürler.

 • Ashampoo yazılımlarına güvenirim ve kullanırım. Herkeze kullanmaları içim tavsiye ederim.

 • 😀 great giveaway……. In many cases, registry changes and temporary files are left behind when applications are uninstalled through Windows’ default uninstallation facilities. These leftovers gradually clutter up your file system and degrade the performance of your PC
  Ashampoo UnInstaller 5 removes all system clutter . nice!

 • Ashampoo programları bir harika.

  Teşekkürler.

 • Ashampoo üninstaller Bilgisayarınızı yıkar,çitiler,temizler paklar tertemiz eder,üstüne başka üninstaller programı tanımam 😉

 • çok kullanışlı ve güzel bir program teşekkürler

 • Teşekkürler. Kullanışlı bir program 🙂

 • Güzel program.Yasal program eline sağlık!

 • Ashampoo Uninstaller kaldırır programları 5 tamamen temizler ve mutlak hassasiyet ile PC’nizi korur. Windows ile entegrasyonu kolay bir iş de bağlam menüleri entegre verir iken sezgisel kullanıcı arayüzü kullanarak, hızlı bir şekilde tüm fonksiyonları düşünceli olsun.Versiyon 3 ve 4 dü kisa dönem kullanmistim pek kullanimli bulamadim umarim 5.versionu anlatima göre iyidir samsim olup kazanirsam sevinirim

 • ashampoo ürünlerine güveniyorum.Tşk yasalprogram ve ashampoo

 • Cool program, my favorite of the uninstaller … I WANT TO …

 • bilgisayarım herşeyı kasar ama bu program kasmaz cok ıvır zıvır var bunları temızlem şansı bulurum inş yasal programa şimdiden teşekkurlerımı sunarım 🙂

 • Thanks for your campaign and count me in,please.

 • Thank you for the great giveaway!

  It deserve to be promoted guys 🙂

 • Çok güzel bir program inşallah bana çıkar teşekkürler…

 • tüm bilgisayarlara lazım bir program teşekkürler

 • best software. Ashampoo UnInstaller 5 uses clever real-time technology to monitor system changes during program installations. This way, Ashampoo UnInstaller 5 can completely remove monitored installations including otherwise orphaned files and registry entries

 • Merhaba,
  Revo Uninstaller ve ASC’nin kaldırma programlarının kullandım. Bu program diğerlerine alternatif olabilir mi? Kaldırma özelliği önemli, çünkü bilgisayarın yavaşlamasının önemli nedenlerinden biri de eski programlar ve kalıntıları!
  Teşekkürler…

 • Thanks, would be happy to win, have used Ashampoo Uninstaller 4, but this is way better, it has realtime monitoring of installations, and better design, Ashampoo have very friendly and useful software, im in 😎

 • tesekkurler simdiden umarım bana da cıkar

 • paylaşım için teşekkürler.
  daha önce Ashampoo® UnInstaller 4 kulanmıştım fena değildi.
  5 i de denemek isterim.

 • kampanya için teşekkürler şans bakalım

 • Thanks for this Great Giveaway.
  Please count me in too..

 • böyle bir yazılıma cidden ihtiyacım var inşallah çıkar kampanya için yasal program ve ashampoo ya teşekkürler

 • Mükemmelsiniz. Ashampoo yazılımlarını sıklıkla kullanırım. Bu yazılımı da bu sayede kullanmış oluruz… 😉

 • Kampanya için teşekkürler.Aşampo ürünlerine her zaman güvenirim.İnşallah çıkar.

 • Kampanyasını beklediğim bir programdı.Bundan sonrası şans…

 • Very good software. Thanks for the contest.

 • ashampoo ürünleri oldukça kaliteli.programın açıklamalarına baktım yok yok.kampanya için teşekkürler.

 • çok kaliteli ve kullanışlı bir yazılım. kesinlikle istiyorum ama o kadar şansızım ki bana asla çıkmayacağını biliyorum.

 • Ashampoo uninstaller ın en güzel ynı programla birlikte yukleme yaptığınız da butun kayıtları sonradan silebilmesi .Bakalım 5 versiyonunda ne özellikler eklediler

 • Her bilgisayarda olması gereken bir yazılım.

 • Merhaba YasalProgram…şimdiye kadar kullanmaktan memnun kaldığım ve zevk aldığım iki kaldırma programı var,1)Revo Uninstaller 2)Geek Uninstaller…Daha önce Ashampoo Uninstaller 4 kullanmıştım fakat bana çok karmaşık geldi ve herhangi bir program kurulumunda sürekli beliren o sinir bozucu yönlendirme ekranı beni rahatsız etti ve Ashampoo’yu bir daha kullanmadım…Ashampoo 5 ise ön gösterimlerden anladığım kadarıyla daha derli toplu,sade ve kolay görünüyor,bu yüzden denemek isterim…umarım beni tekrar hayal kırıklığına uğratmaz…İYİ ÇALIŞMALAR

 • Türkçe Dil desteği için Ashampoo ya teşekkürler

 • kampanyalarınız çok güzel daha önce böyle bir site görmedim bu konuda ayrıca program gayet iyi ve hoş bir arayüzü var

 • i have been using another kind of uninstaller and its no good 👿
  Ashmpoo would be a lot better.

 • Ashampoo UnInstaller, kullanımı kolay, arayüzü sade olan bir yazılım kaldırma aracıdır. Program sihirbaz tarzı bir yapılandırmayla çalışır. Neyi, nasıl kaldıracağınızı sorar. Adım adım kaldırma işlemini gerçekleştirir.
  Türkçe olmasıda ap ayrı bir güzellik.

 • Ashampoo ürünlerinin performansından gayet memnunum. Dilerim bunu deneme şansım da olur.

 • Kampanya için teşekkürler. Revo uninstallere çok iyi bir alternatif.