Antivirus Hediye ve Çekilişler

ArcaVir 2011 Antivirus Protection (Hediye 20 Lisans)

Eğer işletim sisteminizin kaynaklarını daha az tüketen ve en önemli güvenlik araçlarına sahip komple bir koruma seçmeniz gerekiyorsa bu ArcaVir 2011 Antivirus Protection’tan başkası olamaz. Bu mükemmel antivirüs programını kullanmaya başladıktan sonra başka hiçbir güvenlik programına ihtiyacınız kalmayacak. Artık virüsler, solucanlar, casus yazılımlar, adware, trojan ve rootkit’lerden kolayca kurtulup korunacaksınız. En etkili güvenlik ve aynı zamanda en düşük kaynak tüketimi ile sisteminizi yormayan ama tam performansı ile tam koruma sağlayan harika bir antivirüse artık sahipsiniz. 

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-göksel saylı 2-zuzu 3-NENG26 4-bahcebasi 5-ahmbay88 6-funkydansky 7-kadercan 8-akin27 9-selefkia 10-asturias 11-Niyazi 12-dapcin 13-seal 14-keyman80 15-samsun_fizik 16-qayyu 17-poler60 18-Yalçın Hoca 19-a.oktay 20-prestiga

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adresinizde olacaktır.

www.arcabit.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. 

arcabit.com sponsorluğunda sizlere $43.36 USD değerinde 20 adet ArcaVir 2011 Antivirus Protection lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 09 Aralık 2011 Perşembe Saat: 22:00

ArcaVir 2011 Antivirus Protection Özellikler

Kapsamlı Koruma

ArcaVir 2011 Antivirus Protection henüz sınıflandırılmamış kötü niyetli tüm zararlılara karşı proaktif koruma sağlar. Web sayfalarında bulunan güncel tehditlere karşı kapsamlı korumaya sahiptir. Güvenlik Duvarı bilgisayarınızın ele geçirilmesine ve veri hırsızlığına asla izin vermez. Gizli bilgileriniz ve verileriniz her zaman güvendedir.

Wi-Fi ve bluetooth gibi cihazlar üzerinden gelen verilerde korunmaktadır. Otomatik güncellemeler, sezgisel tarama ve e-posta koruyucusu ile zararlı yazılımlara hiçbir şekilde geçit vermez. 

ArcaVir bilgisayarınızı hiçbir şekilde yavaşlatmaz. Ayrıca arka planda çalışırken yakaladığı virüs, truva atlarını vb. gibi tüm zararlıları karantinaya alarak etkisiz hala getirmektedir.

Koruma Modülleri:

– Malware koruması
– E-posta tarayıcısı
– Bluetooth ve WiFi koruması
– Proaktif koruma (heuristic)
– Molekül teknoloji sayesinde virüsleri anında bulur.
– Güvenlik Duvarı
– HTTP tarayıcısı
– E-bankacılık koruması
– Antiphishing koruması
– Ebeveyn kontrolü
– Web İçerik Denetimi
– Antispam koruması

Sistem gereksinimleri:

MS Windows XP (SP3) / MS Windows Vista / MS, Windows 7

 

135 Yorumlar

 • Genel olarak antivirüs yerine security suit kullansamda, eset olmazsa diye buradada şansımı deniyorum.

 • son günlerde sıkça ismini duyduğum bu program pc yi kasmıyor ve bir çok virüsü de tanıyor. sistemi çok iyi koruduğunu ve hızlı bir tarama yapabilen bir program. program arşivimin içerisinde yer almasını çok istiyorum. emeği geçenlere çok teşekkür eediyorum .saygılarımı sunarım ..

 • Daha önce kullandığım güzel antivirüslerden bir tanesi, kampanya için teşekkürler…

 • ben bu programı chip dergisinden duymuştum.system protector yazılımı incelemeye alınmıştı.virüs yaklama yüzdesi% 98 olarak belirtilmişti.dergi editörü tamamen günümüz tehlikelerine karşı çok koruma sağlar demişti.kullanımını herkese tavsiye etmişti.system protector versiyonunu deneme versiyonunu kullanmıştım.kesinlikle kasmıyor.download hızını düşürmüyor.en önemlisi ram canavarı değil.

 • Gerçekten çok başarılı bir antivirüs programı.Kurun ve unutun herşeyi Arcavir yapsın…Kampanyada emeği geçen herkese teşekkürler…İnşallah bana da çıkar..

 • Gerçekten güzel ve kaliteli bir virüs programı.Kendini
  hissetirecek bir program olduğu belli.Daha önce 2007 de
  yayınlanmış bildiğim kadarıyla.Çekilişte bana çıkmasını
  çok istiyorum.

 • Gerçekten güzel.Editörlerimiz sayesinde bizim bilgisayarlarımız güvende onlarında bizim sayemizde huzurları yerinde.Çünkü bu kadar paylaşıma binlerce teşekkür alıyorlar,Hakları.

 • evet türkiyede adı sanı duyulmamış olabilir ;

  ama arcavir system protectionu hediye etselerdi mükemmel olurdu ;
  antivirüsde hacker önleme modülü yok ; en üst modelde var. mutlaka bunun yanında harici firewall kurmanız gerekecektir.
  yinede teşekkürler

 • aman tanrım bu programı biliyorum çift antivirus motoru kullanıyor çok isterim lisansı..

 • başarılı bir program olduğunu duymuştum kullanma fırsatım olmadı..bizlere böyle imkanlar sunduğunuz için teşekkürederim.

 • Kesinlikle denemek istediğim bir program.Uzun zamandır adını duyuyorum.İnşallah bir lisans bana çıkar.

 • kanpanyalarınıza çok teşekkür ederiz.Tabiki çok memnun oluyoruz.ARCAVİR 2011 İ Şimdiye kadar hiç kullanmadım. birsür kanpanyalarınıza katıldım. kazandığımda oldu bol şanslar diliyarum yeni kanpanyalarıda bekliyoruz.

 • program için teşekkürler ben de daha önce hiç kullanmadım çıkarsa deneme fırsatım olacak ii paylaşımlar..

 • Daha önce duymadığım bir antivirus yazılımı ama özelliklerini okuyunca ilgimi çekti. Kullandığım antivirus yazılımından fazla memnun olmadığım için kullanmayı çok isterim. Kampanya için teşekkür ederim.

 • 6-7 yıl önce 1-2 sene süreyle kullanmıştım bu programı. Ancak o zamanlar Türkiye’de bulmak ve satın almak mümkün değildi. Dolayısıyla destek almak da çok zordu. Mceburen kullanmayı bırakmıştım. Türkiye’de herhangi bir dağıtıcısı falan olmadığı için insanlar tarafından da tanınan bir antivirüs programı değildi. Umarım yasal program aracılığıyla Türk insanı bu yazılımla tanışma fırsatını bulur. Aynı GData gibi sağda solda crack olarak bulamayacağınız bir programdır.

 • Great Giveaway again Dude.
  Very interesting to have this Antivirus!
  Please count me in.

  THX, LJBU!

Yorum Yap