Antivirus Hediye & Çekilişler

ArcaVir 2011 Antivirus Protection (Hediye 20 Lisans)

Yazar admin

Eğer işletim sisteminizin kaynaklarını daha az tüketen ve en önemli güvenlik araçlarına sahip komple bir koruma seçmeniz gerekiyorsa bu ArcaVir 2011 Antivirus Protection’tan başkası olamaz. Bu mükemmel antivirüs programını kullanmaya başladıktan sonra başka hiçbir güvenlik programına ihtiyacınız kalmayacak. Artık virüsler, solucanlar, casus yazılımlar, adware, trojan ve rootkit’lerden kolayca kurtulup korunacaksınız. En etkili güvenlik ve aynı zamanda en düşük kaynak tüketimi ile sisteminizi yormayan ama tam performansı ile tam koruma sağlayan harika bir antivirüse artık sahipsiniz. 

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-göksel saylı 2-zuzu 3-NENG26 4-bahcebasi 5-ahmbay88 6-funkydansky 7-kadercan 8-akin27 9-selefkia 10-asturias 11-Niyazi 12-dapcin 13-seal 14-keyman80 15-samsun_fizik 16-qayyu 17-poler60 18-Yalçın Hoca 19-a.oktay 20-prestiga

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adresinizde olacaktır.

www.arcabit.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. 

arcabit.com sponsorluğunda sizlere $43.36 USD değerinde 20 adet ArcaVir 2011 Antivirus Protection lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 09 Aralık 2011 Perşembe Saat: 22:00

ArcaVir 2011 Antivirus Protection Özellikler

Kapsamlı Koruma

ArcaVir 2011 Antivirus Protection henüz sınıflandırılmamış kötü niyetli tüm zararlılara karşı proaktif koruma sağlar. Web sayfalarında bulunan güncel tehditlere karşı kapsamlı korumaya sahiptir. Güvenlik Duvarı bilgisayarınızın ele geçirilmesine ve veri hırsızlığına asla izin vermez. Gizli bilgileriniz ve verileriniz her zaman güvendedir.

Wi-Fi ve bluetooth gibi cihazlar üzerinden gelen verilerde korunmaktadır. Otomatik güncellemeler, sezgisel tarama ve e-posta koruyucusu ile zararlı yazılımlara hiçbir şekilde geçit vermez. 

ArcaVir bilgisayarınızı hiçbir şekilde yavaşlatmaz. Ayrıca arka planda çalışırken yakaladığı virüs, truva atlarını vb. gibi tüm zararlıları karantinaya alarak etkisiz hala getirmektedir.

Koruma Modülleri:

– Malware koruması
– E-posta tarayıcısı
– Bluetooth ve WiFi koruması
– Proaktif koruma (heuristic)
– Molekül teknoloji sayesinde virüsleri anında bulur.
– Güvenlik Duvarı
– HTTP tarayıcısı
– E-bankacılık koruması
– Antiphishing koruması
– Ebeveyn kontrolü
– Web İçerik Denetimi
– Antispam koruması

Sistem gereksinimleri:

MS Windows XP (SP3) / MS Windows Vista / MS, Windows 7

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

135 Yorumlar