Güvenlik Programları Kampanyalar & Giveaways Şifreleme Programları

CyberGhost 5 Premium VPN (Kampanya) 12 Gün

1. Dezember:CyberGhost VPN, SSL şifreleme ile OpenVPN protokole dayanarak güvenli özel bir sanal  ağ kullanmanızı sağlayarak internette gizli gezinmenizi sağlar. Böylece, veri transferleri, kullanıcı eylemleri ve konum adresiniz anonim olarak gözükür. İnternette sörf yaparken tüm bilgileriniz gizlidir.   

 

Genel İçeriği engellenmiş ve erişime kapatılmış tüm sitelere kolayca girebilirsiniz… 

Kampanya Hakkında

Buradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz… Verilen lisans 3 aylıktır ve lisans sayısı sınırlıdır bilginize… 

Program Detayları

 

  • Sürüm v5
  • Windows (XP, Vista, 7, ve 8 [32-bit ve 64-bit]), Mac OS X desteği
  • Fiyatı: 20,97 $

 

Resimler mac_shot

8 Yorumlar

  • program çok güvenli. ancak ilk bağlanma hızı oldukça yavaş. gezinme hızında bir problem yok

  • tamamen kandırmaca. siteyi açtığınızda sadece 9 lisans anahtarı kaldı diyor, mail adresinizi yazıyorsunuz, gelen maili confirm edince açılan site maalesef tüm lisanslar bitti, ama satın almak isterseniz kampanyalı ucuza satın alabilirsiniz diyor. niyetim olsada cyberghost almam kesinlikle.

  • Bluer19 kardeşim. Yasalprogram sitesi yıllardır güvenli bir şekilde lisans dağıtan ve bilgisayarımızda bir çok programı yasal lisansa kavuşturan bir sitedir. Yöneticileri emek verip araştırma yapıyorlar. Kandırmaca demek yerine zamanında yetişemedik başka sefere deneriz demenizi beklerdim. Zira yönetici arkadaşlara çok büyük haksızlık etmiş oluyorsunuz kandırmaca diyerek.

    Teşekkürler yönetici arkadaşlara.

  • Key aldım aynı zamanda astrill vpn keyimde var kullandığım. Bu cyberghostun bağlanma hıız çok yavaş. Gezinme hızına gelince fena değil ama astrill kadar hızlı değil kesinlikle key isteyen olursa vereyim cyberghost kesinlikle bana göre değil

  • Öncelikle benim kandırmaca tabirim asla yasalprogram.com’u ifade eden bir yorum değil, ben kampanyayı yapan sitenin dürüst davranmadığını belirttim, zaten cyberghost sürekli kampanya yapan bir şirket, onların madem sınırlı keyleri var bitince kampanyayı sonlandırmaları gerekti, ki bunu bugün itibarı ile bağlandığınızda “This promotion has ended” uyarısı ile anlıyorsunuz ama 2 gün önce gün boyu elimizde hala 9 lisans var , mail adresinizi girin denip sonrasında maalesef lisans kalmadı demek ve bunu gün boyu devam ettirmek cyberghostvpn.com sitesinin ayıbı ben bunu belirtmek istedim

Yorum Yap