Kampanyalar & Giveaways Veri Kurtarma

DoYour Data Recovery Professional Kampanya

Do Your Data Recovery
blank
Yazar admin

DoYour Data Recovery Professional, kolayca kullanabileceğiniz, dinamik özelliklere malik bir veri kurtarma programıdır. Çoklu veri kurtarma özelliği sayesinde tek seferde Windows sistemleriden silinmiş tüm farklı formattaki verileri kurtarabilir. Masaüstü ve dizüstü bilgisayar, USB sürücü, SD kart sabit disk, harici diskler, hafıza kartı, veya diğer depolama cihazlardan kolayca ve hızlı bir şekilde silinen önemli verilerinizi geri getirebilirsiniz. Güçlü veri kurtarma özellikleri sayesinde, yanlışlıkla silme, disk biçimlendirme, disk bölme, elektrik kesintisi, virüs saldırıları, işletim sistemi arızası  gibi yaşanacak ve tüm önemli kişisel verilerinizi kaybedebileceğiniz felaket senaryolarının her nevine karşı hazırlıklıdır. Yaşanabilecek her sorunda, silinen tüm verilerinizi sadece 3 basit adımda kurtarabilme imkânına sahipsiniz.

DoYour Data Recovery Professional ile Kaybolan Her Çeşit Veriyi Kurtarın

DoYour Data Recovery Professional, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdaki sabit diskler, dijital cihazlar ve diğer harici depolama aygıtlarınızda ki biçimlendirilmiş ve silinmiş tüm önemli verilerin kurtarılmasını sağlayan güçlü bir veri kurtarma aracıdır.

DoYour Data Recovery Professional

Başarılı, etkili ve daha hızlı bir veri kurtarma sağlamak için iki farklı veri kurtarma modunu size sunar. Hızlı Kurtarma modu ile kısa sürede, silinmiş veya yakın bir zamanda sildiğiniz önemli dosyalarınızı hızlıca kurtarabilirsiniz. Gelişmiş Kurtarma modu ise cihazınızın disk bölümlerine derin tarama yaparak çok daha yavaş ama etkili bir şekilde tüm kayıp ve silinmiş verilerinizi geri getirebilmenizi sağlayacaktır.

 • % 100 güvenli bir şekilde veri kurtarma işlemi gerçekleştirir.
 • Silinmiş dokümanlar, fotoğraflar, videolar, ses dosyaları, arşivler, klasörler, e-postalar vb. gibi her türlü dosyayı kurtarabilir.
 • Kurtarılabilir dosyaları sabit diskinize kaydetmeden önce ön izleme yaparak sadece istediğiniz verilerin kurtarılmasını sağlayabilir.

Her Tür Veri Kaybı Felaketine Hazırsınız

 • Yanlışlıkla geri dönüşüm kutusunu boşaltsanız bile silinen dosyalarınızı tekrar geri getirebilirsiniz.
 • Biçimlendirilmiş sabit diskten veya diğer depolama cihazlarınızdan silinen verilerinizi kurtarın.
 • Kayıp veya silinmiş dosyalarınızı sabit disk bölümlerinden kurtarabilirsiniz.
 • Virüs bulaşması sonucu erişilemeyen sabit sürücü veya diğer depolama cihazlarınızdan silinen verileri kurtarabilirsiniz.
 • Sabit disk çökmesi, işletim sistemi yükseltmesi, yeniden yükleme, güncelleme vb. gibi nedenlerden dolayı kaybolan veya silinen önemli verilerinizi kurtarın.
 • Yanlış çalıştırma, elektrik kesilmesi, kopyalama veya aktarma işlemini yarıda kesme vb. gibi sebepler yüzünden kaybolan veya silinen tüm verilerinizi geri getirebilirsiniz.

Her Türlü Sabit Sürücü veya Cihazdan Verilerinizi Kurtarın

Bilgisayarların Sabit Sürücüleri

PC ve dizüstü bilgisayarın sabit disklerinden (SSD diskler dâhil), harici sabit disk sürücülerindeki kayıp verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Dijital Cihazlar

Kayıp veya silinmiş dosyalarınızı dijital kameralardan, dijital kayıt cihazlarından, müzik çalarlardan vb. gibi diğer taşınabilir cihazlardan geri getirebilirsiniz.

Hafıza Kartları

SD, CF ve xD kartlardan, cep telefonunun hafıza kartlarından silinmiş içeriklerinizi kurtarabilirsiniz.

Büyük Depolama Aygıtları

Sunucu sisteminden, RAID sabit sürücüsünden, TB seviyesindeki sabit disklerden veri kurtarmalar yapabilirsiniz.

Taşınabilir Depolama Cihazları

USB sürücüsünden, harici sabit diskten veya diğer taşınabilir depolama cihazlarında meydana gelen veri kayıplarını kolayca geri getirebilirsiniz.

Kayıp Disk Bölümleri

Silinmiş ya da kayıp / ulaşılmayan disk bölümlerinden yok olmuş dosyalarınızı kurtarmak için en iyi çözümdür.

Kolayca Aradığınız Tüm Dosyalarınızı Bulun

 • Kayıp veya silinmiş verilerinizi aratırken duraklatma veya aramayı durdurma gibi işlemler yapabilirsiniz.
 • Kurtarılan veriyi kontrol etmek için önizleme yapılabilir.
 • Dosya adına göre aramanızı filtreleyerek istediğiniz veriyi hemen bulabilirsiniz.

Veri Kurtarmanın En Basit Yolunu Size Sunar

Anlaşılır ve kolay kullanımlı bir ara yüze sahip olması sebebiyle tüm veri kurtarma işlemlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlar. Deneyimi olmayan bir bilgisayar kullanıcısı bile sorunsuz bir şekilde silinmiş verilerini kurtarmak için bu yazılımı kullanabilir. Kurtarma işlemleri % 100 güvenlidir ve orijinal verilerinize asla zarar vermez.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows: Vista, 7, 8 / 8.1 ve 10 (32-64 bit)

Program Sürümü: 7.5

Boyutu: 10.6 MB

DoYourData Recovery Lisans için Kampanya Sayfası

Sona erdi.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak