Antivirus Hediye ve Çekilişler

Dr.Web Security Space 11 (Kampanya) 3 Aylık Deneme

Dr.Web Security Space 11 Virüsleri yüksek algılama oranı ve hızı bir taramaya sahip olması bir anti-virüs programının kalitesini belirleyen tek kriter değildir. Ayrıca dosyaları onarma başarısını da gerçekleştirebilmelidir. Virüs giren bir sistemdeki dosyaların veya mühim olan bir belgenin virüsle beraber silinmesi dönüşü olmayan kayıplar yaşamasına sebep olabilir. Dr.Web Security Space ise sadece virüsü silerek diğer önemli tüm verilerinizin silinmesini önler ve korur. Dr.Web aktif zararlıları sisteminizden temizlemede en yüksek başarı oranına sahiptir. Benzersiz teknolojisi ile bilgisayara öncesinde yerleşmiş ve varlığından bi haber olduğunuz virüsleri bularak mahveder ve artık virüslerin sisteminize bir daha yüklenmesine asla izin vermez.

PC için kapsamlı bir anti-virüs çözümü, gerçek zamanlı koruma, aktif enfeksiyonlar tedavisi, hızlı multi-thread tarama, benzersiz teknolojiler bile bilinmeyen tehditleri engelleme, karmaşık virüsleri en iyi algılama, anti-spam eğitim olmadan spam filtre uygulaması, sakıncalı içerik çocukların maruz karşı etkili koruma, gelen ve giden http trafik taraması vb.

Dr.Web Security Space 11

Genel

Dr.Web Security Space 11 her düzeydeki arşivleri kontrol eder. Kötü niyetli bir nesne, birçok kez ve farklı türde arşiv dosyası içine entegre edilmiş olabilir. Dr.Web bu gibi zararlıları algılar ve tehdidi yok eder.

Dr.Web en iyi teknolojik yapısı ve güçlü koruma bileşenleri ile bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları gizlenmiş dahi olsalar tespit eder ve sistemden güvenle temizler.

Dr. Web sabit disk üzerinde dosya olarak var olmayan virüsleri tespit eder ve etkisizleştirebilir. Temmuz 2001′de CodeRed virüsünün salgın zamanında bunu tespit edebilen tek anti-virüsün Dr.Web olduğu ortaya çıkmıştır. Şimdi bile bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmekte mahirdir.

Virüsleri yüksek algılama oranı ve hızı bir taramaya sahip olması bir anti-virüs programının kalitesini belirleyen tek kriter değildir. Ayrıca dosyaları onarma yeteneğine de sahip olmalıdır. Virüs bulaşmış bir sistem dosyasını veya önemli bir belgeyi virüsle beraber silerek kullanıcıların büyük kayıplar yaşamasına neden olabilir. Dr.Web Security Space Pro ise sadece virüsü silerek diğer önemli tüm verilerinizin silinmesini önler ve korur.

Dr.Web aktif zararlıları sisteminizden temizlemede en yüksek başarı oranına sahiptir.

Benzersiz teknolojisi ile sisteme daha önceden yerleşmiş ve varlığından habersiz olduğunuz virüsleri bularak temizler. Ve artık virüslerin sisteminize bir daha yüklenmesine asla izin vermez.

Güçlü Anti-virüs motoru

Dr.Web her düzeydeki arşivleri kontrol eder. Kötü niyetli bir nesne, birçok kez ve farklı türde arşiv dosyası içine entegre edilmiş olabilir. Dr.Web bu gibi zararlıları algılar ve tehdidi yok eder.

Dr.Web en iyi teknolojik yapısı ve güçlü koruma bileşenleri ile bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları gizlenmiş dahi olsalar tespit eder ve sistemden güvenle temizler.

Dr.Web sabit disk üzerinde dosya olarak var olmayan virüsleri tespit eder ve etkisizleştirebilir. Temmuz 2001’de CodeRed virüsünün salgın zamanında bunu tespit edebilen tek anti-virüsün Dr.Web olduğu ortaya çıkmıştır. Şimdi bile bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlerı tespit edebilir.

Bilinmeyen tehditleri Algılama

Dr.Web gelişmiş teknolojisi ile bilinmeyen tehditleri tespit ederek kişisel bilgilerinizi güvende tutar.

Dr.Web eşsiz bir evrensel tarama teknolojisi uygulayarak bilinmeyen paketleme ile sıkıştırılmış zararlı dosyaları açar. Bu teknoloji sayesinde “Muhtemelen Trojan.Packed” dosyaları tespit ederek bildirir.

Kötü niyetli kod tespiti sağlayan üstün teknolojisi Tracing Origins TM güvenlik sunucuları tarafından tescil edilmiştir.

Buluşsal zararlı analizi zararlı programların çeşitli grupların tipik kriterlere dayanan analizi ile en çok bilinen tehditleri algılar.

Anti-Rootkit

Dr.Web Shield TM sistemde kendi varlığını gizleyen rootkit-teknolojilerine sahip virüsleri algılamayı sağlar.

HTTP-monitör Örümcek Kapısı

Web sayfalarını yüklemek için tarayıcılar tarafından kullanılan HTTP protokolünü kötü amaçlı yazılımlar tarafından kullanılmasını Örümcek Kapısı TM HTTP trafiğini gerçek zamanlı tarayarak önler.

Gelen ve giden trafiği tarayarak tam koruma sağlar;

Tüm HTTP bağlantıları;

Veri filtreleme yapar;

Herhangi bir tarayıcıdaki virüslü sayfaları otomatik olarak bloklar;

Sahtekârlık koruması sağlar.

Dr.Web Firewall

Zararsız olduğu bilinen popüler programlarla ilgili güvenlik duvarı hareketlerinin otomasyonu sağlayarak, ikide bir uyarılarda bulunmaz.

Yetkisiz erişime karşı korur; veri sızıntıları önler. Şüpheli bağlantıları ve paket uygulama katmanlarını bloklar.

İnternet bağlantısı kontrol sağlar. Ağ arayüzleri üzerinden gönderilen ve gelen paketler hakkında ayrıntılı bilgileri günlüğünde saklar.

E-posta Koruması

E-postalar bilgisayarlara zararlı yazılımların en çok bulaşmasına sebep olan sorunların başında gelir. SpIDer Mail ® ‘siber-kötülüğe karşı sistemi korumak ve zararlı kod veya virüslü eklerin bulaşmasını önlemek için ücretsiz olarak “on the fly” posta trafiğini tarar.

SpIDer Mail e-posta istemcisine bağlı değildir ve e-postayı almanızı geciktirmez.

Bu SMTP/POP3/NNTP/IMAP4 posta protokolleri destekler.

Virüsler, Riskware, adware, hack araçları, dialer ve kötü niyetli programların farklı türleri için koruma sağlar.

Anti-spam koruması

Gelen ve giden e-postaları gerçek zamanlı kontrol eder.

Spam, aldatmaca, phishing, pharming mesajları için özel dilden bağımsız algılama teknolojisi, güçlü bir algılama sağlar.

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 7/Vista/XP/2000 SP4 + Güncelleştirme Toplaması 1 (32 – ve 64-bit).

Boş disk alanı: ~ 80 MB. Ek 8 MB güvenlik duvarı için gereklidir.

Kampanya Hakkında

Ulaşacağınız kampanya sayfasındaki doldurulması gereken boş alanlara e-posta adresinizi girin ve karakter kümesini kodlayarak doğrulayın. Daha sonra içerisinde bir link bulunan mail alacaksınız. Linke tıklayın. Mail hesabınıza programın 3 aylık lisans anahtarı ve indirme bağlantısı gönderilecektir.

KAMPANYA

Program Detayları

Windows 10/8 / 8.1 / 7 ile 10/8/7 / Vista XP SP2’yi A.Ş. Vista (64-bit) ve Pencereler A.Ş. (32-bit)

Resimler

Dr.Web Security Space 11

Biten Çekilişler

Dr.Web Security Space Pro (Hediye 10 Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-silk 2-hakan 3-kamil80 4-sunil 5-ahoplar 6-Rocky 7-rsahin 8-Y.Jian 9-yz 10-evren

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.drweb.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.drweb.com sponsorluğunda sizlere €28.6 değerinde 10 adet Dr.Web Security Space Pro lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 05 Mart 2012 Saat:21:00

[Tab: END]

205 Yorumlar

Yorum Yap