Antivirus Hediye & Çekilişler

Dr.Web Security Space (Kampanya) 3 Aylık Lisans

Dr.Web Security Space indir
Yazar admin

Dr.Web Security Space nedir? Virüsleri yüksek algılama oranı ve hızlı bir taramaya sahip olması bir anti-virüs programının kalitesini belirleyen tek kriter değildir. Ayrıca dosyaları onarma başarısını da gerçekleştirebilmelidir. Virüs giren bir sistemdeki dosyaların veya mühim olan bir belgenin virüsle beraber silinmesi dönüşü olmayan kayıplar yaşamasına sebep olabilir. Dr.Web Security Space ise sadece virüsü silerek diğer önemli tüm verilerinizin silinmesini önleyen bir program.

Dr.Web aktif zararlıları sisteminizden temizlemede en yüksek başarı oranına sahiptir. Benzersiz teknolojisi ile bilgisayara öncesinde yerleşmiş ve varlığından bi haber olduğunuz virüsleri bularak mahveder ve artık virüslerin sisteminize bir daha yüklenmesine asla izin vermez.

PC için kapsamlı bir anti-virüs çözümü, gerçek zamanlı koruma, aktif enfeksiyonlar tedavisi, hızlı multi-thread tarama, benzersiz teknolojiler bile bilinmeyen tehditleri engelleme, karmaşık virüsleri en iyi algılama, anti-spam eğitim olmadan spam filtre uygulaması, sakıncalı içerik çocukların maruz karşı etkili koruma, gelen ve giden http trafik taraması vb.

Dr.Web Security Space

Genel

Güçlü Anti-virüs motoru

Dr.Web Security Space her düzeydeki arşivleri kontrol eder. Kötü niyetli bir nesne, birçok kez ve farklı türde arşiv dosyası içine entegre edilmiş olabilir. Dr.Web bu gibi zararlıları algılar ve tehdidi yok eder.

Dr.Web en iyi teknolojik yapısı ve güçlü koruma bileşenleri ile bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları gizlenmiş dahi olsalar tespit eder ve sistemden güvenle temizler.

Sabit disk üzerinde dosya olarak var olmayan virüsleri tespit eder ve etkisizleştirebilir. Temmuz 2001′de CodeRed virüsünün salgın zamanında bunu tespit edebilen tek anti-virüsün Dr.Web olduğu ortaya çıkmıştır.

Bilinmeyen tehditleri Algılama

Dr.Web eşsiz bir evrensel tarama teknolojisi uygulayarak bilinmeyen paketleme ile sıkıştırılmış zararlı dosyaları açar. Bu teknoloji sayesinde “Muhtemelen Trojan.Packed” dosyaları tespit ederek bildirir.

Kötü niyetli kod tespiti sağlayan üstün teknolojisi Tracing Origins TM güvenlik sunucuları tarafından tescil edilmiştir.

Buluşsal zararlı analizi zararlı programların çeşitli grupların tipik kriterlere dayanan analizi ile en çok bilinen tehditleri algılar.

Anti-Rootkit

Dr.Web Shield TM sistemde kendi varlığını gizleyen rootkit-teknolojilerine sahip virüsleri algılamayı sağlar.

HTTP-monitör Örümcek Kapısı

Örümcek Kapısı, web tarayıcılarındaki HTTP, HTTPS protokolünün kötücüller tarafından kullanılmasını, TM HTTP trafiğini gerçek zamanlı tarayarak önler.

Dr.Web Firewall

Zararsız olduğu bilinen popüler programlarla ilgili güvenlik duvarı hareketlerinin otomasyonu sağlayarak, ikide bir uyarılarda bulunmaz.

Yetkisiz erişime karşı korur; veri sızıntılarını önler. Şüpheli bağlantıları ve paket uygulama katmanlarını bloklar.

Ağ arayüzleri üzerinden gönderilen ve gelen paketler hakkında ayrıntılı bilgileri günlüğünde saklar.

E-posta Koruması

E-postalar bilgisayarlara zararlı yazılımların en çok bulaşmasına sebep olan sorunların başında gelir. SpIDer Mail ® ‘siber-kötülüğe karşı sistemi korumak ve zararlı kod veya virüslü eklerin bulaşmasını önlemek için ücretsiz olarak “on the fly” posta trafiğini tarar.

Bu SMTP/POP3/NNTP/IMAP4 posta protokolleri destekler.

Anti-spam koruması

Gelen ve giden e-postaları gerçek zamanlı kontrol eder.

Spam, aldatmaca, phishing, pharming mesajları için özel dilden bağımsız algılama teknolojisi, güçlü bir algılama sağlar.

Kampanya Hakkında

Ulaşacağınız kampanya sayfasında e-posta adresinizi girin ve karakter kümesini kodlayarak doğrulayın. Daha sonra içerisinde bir link bulunan mail alacaksınız. Programın 3 aylık lisans anahtarı ve indirme bağlantısını almak için kayıt işlemlerini tamamlayın.

KAMPANYA

Program Detayları

Windows 10/8 / 8.1 / 7 ile 10/8/7 / Vista XP SP2’yi A.Ş. Vista (64-bit) ve Pencereler A.Ş. (32-bit)

Resimler

Dr.Web Security

Biten Çekilişler

Dr.Web Security Space Pro (Hediye 10 Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-silk 2-hakan 3-kamil80 4-sunil 5-ahoplar 6-Rocky 7-rsahin 8-Y.Jian 9-yz 10-evren

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.drweb.com sponsorluğunda sizlere €28.6 değerinde 10 adet Dr.Web Security Space Pro lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 05 Mart 2012 Saat:21:00

[Tab: END]
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

207 Yorumlar