CD Yazma Programı Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

WonderFox DVD Ripper Pro DVD Kopyalama Aracı (Giveaway)

blank
Yazar admin

WonderFox DVD Ripper Pro, içeriğindeki MP4, DVD, AVI DVD, MKV, DVD gibi birçok formattaki videolarınızı basit ve seri bir şekilde kopyalayabileceğiniz bir DVD kopyalama uygulamasıdır. Araç aynı zamanda Nokia Lumia, Samsung Galaxy, iPad, iPod, iPhone, HTC, DVD, BlackBerry Playbook, Sony, Microsoft Surface gibi içerikleri kopyalayarak yükler. DVD içeriklerini kopyalamak için kolay ve etkili bir yazılım.

WonderFox DVD Ripper Pro İle DVD Kopyalamak Çok Kolay

WonderFox DVD Ripper Pro’ yu tanıtmak gerekirse, kapsamlı DVD koleksiyonlarınızı hemen hemen tüm video, ses ve cihazlara aktarmanın (kopyalama) en sade ve kolay yolunu sizlere sunan Dünya’ nın bir numaralı DVD kopyalama yazılımı.

WonderFox DVD Ripper, gerek duyacağınız güçlü bir DVD kopyalama aracıdır. DVD içeriğindeki AVI, MP4, VOB, MKV, MPEG, MOV, FLV, WMV, 3GP gibi ana video formatlarını kopyalamak için en iyi çözümlerden biridir. Aynı zamanda iPhone, iPad, iPod, Samsung Galaxy, Nokia Lumia, BlackBerry Playbook, HTC, Sony, Microsoft Surface, vb. popüler taşınabilir cihazlar için DVD dönüştürmeyi destekler.

WonderFox DVD Ripper

Uygulama içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gelişmiş seçenekleri ve ayarlamaları bulabilirsiniz. İstediğiniz filmleri, videoları ve Mp3’leri kaliteden ödün vermeden kopyalayabilirsiniz. Üzerinde kopya koruması bulunan DVD’lerin kopya korumalarını kaldırarak, yine üzerlerinde çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz. WonderFox DVD Ripper ile bu kopyalama işlemlerini 5-10 dakika ve 150 dakikalık bir DVD riplemesi için sadece 20 dakika kadar az bir zaman zarfında gerçekleştirebilir. Netice olarak son derece kullanışlı ve ihtiyaç duyulabilecek kaliteli bir CD & DVD kopyalama ve sıkıştırma aracıdır.

Wonderfox DVD Ripper çok kullanılan video türlerini istediğiniz formata çevirmek için tasarlanmış profesyonel bir uygulamadır. Ayrıca program şifreli DVD dâhil tüm DVD’ lerin koruma duvarını kaldırarak, kopyalama özeliğine sahiptir. En sevdiğiniz DVD vidolarınızı dönüştürerek iPhone, Android Mobil Cihazlar, XBOX, PS3, PSP, Wii ve daha fazla taşınabilir medya cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Efsanevi DVD Kopyalama ve Şifreleme Teknolojisi

  • DVD CSS, Bölge Kodu, Çok Açılı, RCE, Sony ARccOS, UOP, Disney X-Project DRM ve Cinavia Korumasını kaldırma / atlama konusunda size destek sunar.
  • En son ve klasik DVD Filmler, TV şovları, Eğitim veya Fitness (P90X / T25 / …) gibi DVD Rip’ ler için devamlı destek sunar. Tüm şifreli DVD’leri destekler.
  • Bölge kodu sizin oynatıcınızla eşleşmiyorken yabancı bir DVD diski satın aldığınızda yeni bir DVD oynatıcı sipariş etmek yerine bölge kod korumasını kaldırın.
 • Çizik DVD’leri düzeltmek için eski ve hasar görmüş DVD’yi yedekleyin.

*DVD’den Video / Ses Formatlarına

 • MKV Video_TS, MKV, ISO, DivX DVD, DVD’den Rip video, AVI ISO, MP4 VIDEO_TS, MP4 ISO, DVD Audio Ripper, MPEG DVD, H264 DVD, VLC DVD Ripper

*Cihazların / Platformların DVD’si

 • IMovie DVD, Güçlü Netflix Ripper, iPhone 7 DVD, iPad Air DVD, Samsung Galaxy DVD, Bilgisayara DVD indir, Kopya DVD, Windows 10, PS4 DVD Oynayabilir.

*DVD Disklerini Ripleyin

 • DVD bir Frozen Kopyası oluştur. Rip DVD Despicable Me 2, DVD Rip Lone Ranger, Rip ve Yedek DVD Yerçekimi, Rip DVD Saat, DVD Rip Seyredilebilirlik, Rip INSANITY DVD

*DVD Yırtma Tekniği

 • Hack DVD Copy Protection, DVD Extractor, DVD Copy Protection Kaldırma.

İletişim: support@videoconverterfactory.com

 • Dosya Boyutu: 57,3 MB
 • Fiyatı: 29,95 $
 • Lisans: Ömürlük
 • Versiyon: 16.0 (2020)
 • Sistem Gereksinimleri: Windows NT4 / 2000 / 2003 / XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 ve 10

Not: Burayı adres çubuğuna yapıştırarak https://www.videoconverterfactory.com/dvd-ripper/ WonderFox üzerinden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımı ücretsiz edinebilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

WonderFox DVD Ripper Pro indir

KAMPANYA

Biten Hediye ve Çekilişler

Eski Kampanya
Aşağıdaki kampanya süresi dolan eski bir çekiliştir.

Kampanya Hakkında;

WonderFox DVD Ripper Pro lisansını almak için 5 temmuz 2017 Saat 00:00‘ dan 9 temmuz 2017 tarihinde kadar bir yorum göndermeniz yeterli. Bu takdirde lisans anahtarınız kısa süre içerisinde e-posta adresinize gönderilecek. Programı indirmek için ise aşağıdaki indirme butonunu veya ürün web sayfasını ziyaret edin.

Kampanya Sayfası: (Lisans Ömür Boyu)

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

15 Yorumlar

 • Birçok kampanyanın süresi kısıtlı.. Bu nedenle geçmiş olabilir. Ana sayfadan son kampanyaları takip etmelisiniz.

 • Ücretsiz olarak bizlere yasal program lisansına sahip olma şansı sunduğunuz için teşekkür ederim.

 • Lisanslar gönderilmiştir. İyi günlerde kullanın.

 • Doğum Günümde Güzel Bir Hediye Olacak Sanırım 🙂

 • Thanks for the giveaway. Sometimes you have to copy the old DVD to the new to extend the service life or safety copies. And the program WonderFox DVD Ripper Pro would help..

 • Ücretsiz olarak bizlere yasal program lisansına sahip olma şansı sunduğunuz için teşekkür ederim

 • Sayfa kullanımdan kaldırılmış, yada linkte hata var.

 • Yıllardır bilgisayarla ilgiliyim. Hiçbir kopyalama programı bunun gibi değil! Üstüne kopyalama programı tanımam. Yazık kaçıranlar ciddi ciddi üzüleceklerdir.