Hediye ve Çekilişler Sürücü / Driver

Driver Easy Pro (Kampanya) Hediye 10 Lisans (1yıllık)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1. ozgur 2. emrahcan53 3. Sedatyild 4. mari9m 5. omid 6. bolulutarik 7. meryem 8. ReLaKx 9. cetinkolsg 10. Spacepixie

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Lisanslarınız gönderilmiştir 

http://www.drivereasy.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.drivereasy.com/ sponsorluğunda sizlere $29.95 değerinde 10 adet Driver Easy Pro 1 yıllık lisans hediye ediyoruz. Sitemize Üye olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir.  (Lütfen bu konuya tek yorum yazınız.)

Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 02.Nisan.2011 Saat: 15:00

İyi Şanslar..

Driver Easy Pro sürücülerdeki sorunlarını düzeltmek için pc nizdeki sürücülerin  güncelliklerini kontrol eder  ve sisteminiz için bulduğu en güncel sürücüleri indirip kolayca kurulmasını sağlar. Program ile sürücülerinizi otomatik yedekleyin, geri yükleyin, istediğiniz sürücüleri kaldırın yada indirin. Ayeıca sistem yöneticinizde bulunan bilinmeyen aygıtlarınızın ne olduklarını öğrenin..

DriverEasy PC’ nizdeki sürücülerin güncelliklerini kontrol eder ve sisteminiz için bulduğu en güncel sürücüleri indirip kolayca kurulmasını sağlar, ücretsiz sürümünde kısıtlama olarak sürücü yedekleme ve geri yükleme ile normalden daha yavaş olması söz konusu.

Özelikler:

1-Otomatik olarak Bilinmeyen Aygıt Sürücüleri Algılama.
2-sürücüleri güncel tutma
3-Veritabanında 1000000 Donanım Sürücüsü bulunması
4-Sürücü Yedekleme
5-Sürücüleri  Kaldırma ve  Geri Yükleme
6-Kişisel kullanım için ücretsiz
7-Çoklu Dil Arabirimi
8-Son derece kolay kullanım

Kolay ve hızlı biçimde bilinmeyen aygıt sürücüleri tespit etme ve en son sürüm sürücüyü koruma için özel tasarım, bir geri sürücüye dönme, sürücü yedekleme,sürücüleri güvenli ve emniyetli biçimde kaldırma özelliği,Bünyesindeki  akıllı özellik  ileri teknolojisi!  otomatik olarak sürücüsünü yüklemek için etkinletirmenize olanak verir, yükleme ve  analiz etmenize yardımcı olur,yapmanız gereken bir veya iki kez fare tuşuna basmaktır,Sürücüleri kolayca  sürücü motoru ile algılar, bu size sürücü sorunu çözmeye yardımcı olduğu gibi bilinmeyen aygıt sürücüsünü indirmek için yardımcı olur, 100.000.000 donanım aygıt sürücüsü üzerinde büyük bir online veritabanına sahiptir,Günlük güncelleştirmeler ile sistem performansını artırın, mavi ekran sorunu yaşamayın en son sürücüleri yükleme özelliğini kullanın,Sistemini yeniden kurduğunuzda endişe etmeyin, sürücü yedeklerinden bunları geri yükleyebilirsiniz ,yeni sürücü uyumlu değilse bile geri alma özelliği ile eski sürücüleri geri getirin ayrıca Sisteminizdeki eski  sürücüleri temizlemek için,güvenli kaldırma sağlar.

– Windows XP or Vista or 7 (both 32-bit & 64-bit)
– Pentium III or higher
– 128 MB of available RAM
– 25 MB of free Hard Disk space
– Internet Connection to Download Driver
– .NET Framework 2.0

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle