Hediye & Çekilişler Veri Kurtarma

EaseRescue File Recovery (50 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Marina Boris 2-Ayhan 3-Shishegar 4-Erol 5-downlow 6-yasal62 7-RGG SOFT 8-Kadir 9-palcon 10-MrGiang 11-wufi 12-nishi 13-Asriel Rusdyawan 14-Positon 15-user05 16-0975614090 17-Styx 18-serdar 19-Chuck 20-Scott 21-kara 22-aseya66 23-mevlana_42 24-CrySTaLiSe 25-Mibe 26-osvaldo luz 27-kuva 28-Edin B. 29-allan 30-cemil 31-Cagdas 32-ferhat 33-Bejr Milos 34-cloud27 35-ypsgarch 36-QQ 37-ogzz 38-akin27 39-sangenxu 40-azad 41-Grr 42-ali 43-Nicola 44-afk01 45-acer 46-mr.prof72 47-hanlı 48-MSerif 49-va 50-SU GUIYOU

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmiştir.

www.easerescue.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.easerescue.com sponsorluğunda sizlere 99.00$ değerinde 50 adet EaseRescue File Recovery lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 21 Aralık 2012 Saat: 15.00

Dosyalarınız yanlışlıkla silindi veya kaybettiniz? Değerli verileriniz bir anda yok oldu? Hızla ve kolayca silinmiş veya kayıp dosyalarınızı artık EaseRescue File Recovery ile sorunsuzca kurtarabileceksiniz. EaseRescue File Recovery yazılımı ile hızla ve kolayca Windows Geri Dönüşüm Kutusu’ndaki yanlışlıkla silinmiş dosyaları kurtarabilir veya sabit diskinizdeki, virüs ya da trojan enfeksiyonu sebebiyle silinen verilerinizi geri getirebilirsiniz. Beklenmeyen sistem kapanması veya yazılım hatası yüzünden kaybettiğiniz tüm belgeleriniz ve verilerinizi artık kurtarabilirsiniz. 

EaseRescue File Recovery etkili olabilecek güçlü bir dosya kurtarma yazılımıdır. Program silinmiş dosyaları kurtarabilir. Kullanımı kolay ve etkilidir. EaseRescue File Recovery ustaca format sonrası silinen dosyalarınızı bile geri getirebilir.

EaseRescue File Recovery belgeler, fotoğraflar, MP3 ve ZIP dosyaları, hatta klasörleri ve hasarlı diskler de dâhil olmak üzere herhangi bir silinmiş verinizi kurtarabilir. Hard disklere ek olarak, program depolama medya aygıtlarının (müzik cihazları, kameralar, flash sürücüler, USB sürücüler, vb.) her türlüsüzü destekler.

Ürün özellikleri:                                                                                        

EaseRescue File Recovery Microsoft Windows 7 / XP / 2000-2008 altında çalışır.

exFAT / FAT / FAT32 / NTFS / HFS: NTFS tüm dosya sistemlerini destekler.

Benzersiz kurtarma teknolojisi ile flash kart’lardan silinen dosyaları kurtarabilir (FAT32).

Silinen sıkıştırılmış dosyaları kurtarır (NTFS, NTFS5).

UnErase özelliği ile herhangi bir depolama cihazındaki verileri kurtarabilir.

Hard Disk’ten Silinen Dosyaları Kurtarma

EaseRescue File Recovery programını yüklemeden de silinmiş dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Yazılımı sabit diskinize kurulum yapmadan bir disketten çalıştırabilirsiniz. FAT ve NTFS dosya sistemlerini destekler, EaseRescue File Recovery veri kayıplarınızı kurtarmayı destekleyen birçok akıllı sistem özelliği ile hızlı bir şekilde kayıp dosyalarınızı geri alır. Aynı zamanda sisteminizi taradıktan sonra, kayıp dosyaların bir listesini göstererek sizi bilgilendirir.

Dosya Kurtarmada Temel Özellikler:

C, D veya E: Sabit disklerden silinmiş dosyaları geri yükler.

A ve B: disket sürücülerden silinmiş dosyaları geri yükleme.

Dijital fotoğraf makineleri, MP3 çalarlar, USB bellekler vb: USB aygıtlarından silinen dosyaları kurtarma.

ZIP sürücülerden silinmiş dosyaları kurtarır. 

Kalem sürücüden dosya kurtarma

Kalem sürücü veri kurtarma yazılımı hasarlı, kayıp, eksik, silinmiş, biçimlendirilmiş veya bozuk veri ve dosya / klasörleri almak için kullanılan, kalem USB sürücüler veya diğer USB çıkarılabilir disk sürücüleri destekler. Pen drive dosya kurtarma özelliği başarıyla kolayca ve hızlı bir şekilde silinmiş, biçimlendirilmiş veya kayıp kalem sürücü dosyalarını geri alır. Kalem sürücü veri kurtarma yazılımı dosya, klasör, müzik, resim, video, dijital fotoğraf, görüntü veri dosyaları, gibi verileri dizin ve çıkarılabilir depolama USB kalem sürücülerden kurtarır. Pen Drive geri dosya kurtarma yazılımı yanlışlıkla silinme, İnsan hataları, virüs saldırıları, donanım arızaları ve sistem hatası gibi çeşitli tip nedenleriyle kayıp veri ve dosyaları kurtarabilir. Apacer, Kingmax, Lexar, PQI Ridata, Süper medya, Transcend, Kingston, Sony, Viking, ve daha birçok USB Pen Drive markalarını destekler.

Hafıza kartından dosya kurtarma

Memory Card Data Recovery yazılımı SD kart (mini SD, mikro sd, SDHC, microSD) dâhil olmak üzere USB bellek kartından yanlışlıkla silinen, fotoğraf dosyaları vb. gibi verileri kurtarır. Multimedia Card MMC, Compact flash kart, Memory Stick (MS, MS Pro, MS Pro DUO) bakmaksızın veri kayıplarını geri getirebilir.

Memory Stick PRO, Memory Stick Duo, Memory Stick Pro Duo, Memory Stick Micro, MultiMediaCard, MMCmobile, MMCmicro, PC Kartı, SD (Secure Digital) Hafıza Kartı miniSD kart, microSD kart, xD-Picture Card, CompactFlash, SmartMedia Kart, USB Flash Sürücü vb.

Sony, Panasonic, Samsung, Ricoh, HP, Toshiba, SanDisk, Olympus, Kingston, Lexar, Transcend, Pentax, Nikon, PQI, PNG, mevcut tüm boyutlarda Play Station 2, vs.

Metin dosyaları (doc, docx, msg, rtf, txt), Resim Dosyaları (jpg, jpeg, gif, bmp), ses dosyaları (AAC, aif, mid, midi, mp3, mpa, ra, wav), video dosyaları (mp4 , mpg, rm), Web Dosyaları (asp, htm, html) vb.

 

 

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

84 Yorumlar