Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

SurveilStar Any Parental Control Home Edition (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız gönderilmiştir. Mail kutunuzun “spam, junk, gereksiz” bölümlerini kontrol etmeyi unutmayınız.!

www.surveilstar.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.surveilstar.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekilişsiz kurasız 29.95 USD değerinde SurveilStar Any Parental Control Home Edition lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adreslerinize gönderilecektir.

SurveilStar Any Parental Control Home Edition, çalışan ebeveynler için çocuklarının bilgisayar başında nasıl vakit geçirdiği hakkında komple bir çözüm sunan izleme ve kontrol etme programıdır. Güçlü bir bilgisayar gözetleme yazılımıdır. Görünmez ve otomatik olarak istediğiniz veriler kaydedilir ve sizde bunları kontrol edebilirsiniz. Çalışan anne ve babaların çocuklarının PC ve internet başındaki her anlarını takip etmesi için çok faydalıdır. 

SurveilStar, bir bilgisayar izleme yazılımıdır. Ekran kayıtları, e-postaları, anlık mesajlaşmaları, web siteleri, kullanılan programlar ve dosyaları da takip edebilir. Siz neyi izlemek istiyorsanız onu seçin ve gerisini ona bırakın. Ayrıca Web üzerinden kullanıcıların faaliyetlerini sınırlamaya da olanak tanıyabilir.

Özellikler:

Ekran görüntüleri alma.

E-posta İzleme.

Anlık İleti İzleme.

Web sitesi ziyaretlerini izleme.

Uygulama İzleme.

Doküman Kontrolü.

Baskı İzleme.

Ağ İzleme.

Bilgisayar Bakımı yapma.

Veri ve Kullanıcı Yönetimi.

SurveilStar izler ve her şeyi kaydeder

Ekran görüntüleri alır:  Onların ne yaptığını izlemek için gerçek zamanlı ekranı izler, çoklu ekran izleme kullanılabilir. Ekranı anlık kayıt edebilir ve ücretsiz her ekran geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

E-posta İzleme:  Gönderilen mailleri ve detayları, e-posta istemcileri, Lotus ve Exchange ile alınan tüm e-postaları takip edebilir. E-posta adresi, konu, alan, ek ve e-posta boyutu filtreleme ile giden e-postaları engelleyebilirsiniz.

Anlık İleti İzleme: MSN / Live Messenger, Yahoo Messenger, Skype, QQ, ICQ, vb. tarafından gönderilen ve alınan tüm anlık iletileri adıyla kayıt edebilir.

Web sitelerini izleme: HTML ve URL ile ziyaret edilen tüm web sitelerini izler ve kayırt eder. Belirtilen web siteleri ziyaret edilmek istendiğinde engeller. Veya istediğiniz herhangi bir web sitesini de engelleyebilirsiniz. IE, Firefox, Chrome, Safari, Opera ve daha birçok tarayıcı desteği sunar.

Uygulama İzleme:   Kayıt adı ve yolu ile tüm kullanılan uygulamalar ve programları takip eder. Grafikle 20 uygulama için kapsamlı istatistikler sağlar. Uygulamaları sınıflandırır. Uygulama kullanımını sınırlayabilirsiniz.

Belge İzleme:   Kayıt tipi, zamanı, kullanıcı adı, dosya adı, dosya boyutu, yolu, işletme uygulaması, disk tipi ve başlık ile kullanılan tüm belgeleri kayıt altına alabilir. Esnek doküman politikası ile doküman kullanımını sınırlayabilirsiniz.

Baskı İzleme:   Yazıcı tipi, zamanı, kullanıcısı, baskılı dosyalar, yazıcı adı, sayfa, başlık ve dosya uygulama ile tüm baskı günlüklerini kaydedebilir. Böylece döküm aldığı her şeyden haberdar olabilirsiniz.

Ağ İzleme: IP adresi, MAC, ağ trafiği, vb. gibi verileri kaydedebilir ve Ağ erişimi, bant genişliği, indirme hızı, IP ve port sınırlamasını uzaktan erişerek yapabilirsiniz.

Bilgisayar Bakımı: PC performansını kontrol edebilir ve hizmetleri başlatmak veya hizmetlerin veya paylaşılan dosyaları durdurabilirsiniz. Zamanlanmış görevler, kullanıcıları silmek ve yönetmek gibi işlemler yapabilirsiniz.  

Veri ve Kullanıcı Yönetimi: Kullanıcıların farklı erişim ayrıcalıklarına yetkilendirin. Tüm konsol hesaplarınızın parolalarını yönetin. Yedekleme ve yorum geçmiş verileri. Tüm veri türleri için günlük tutarak verileri ayarlayın.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

134 Yorumlar