Hediye ve Çekilişler Veri Kurtarma

EaseUS MobiSaver Pro (10 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir.

Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-rest 2-Haha 3-Trock61 4-mecnun3 5-hoda ball 6-kurt20 7-Webdesign Stuttgart 8-akifozkaya 9-axial 10-hakanurer

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.easeus.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.easeus.com sponsorluğunda sizlere her biri $69.95 değerinde olan 10 adet EaseUS MobiSaver Pro lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 10 Aralık 2013 Saat: 15.00

iPhone cihazınızdaki, kayıp, bozuk, kaza ile silinmiş dosyaları, sistem çökmesi ile kaybolmuş veya silinmiş verileri geri getirebilirsiniz. Hiç saydığımız bu kötü sonuçlardan biri başınıza geldi mi? Birkaç yıl öncesine kadar kayıp verilerinizi kurtarmak bu kadar kolay değildi. Ama şimdi merak etmeyin! Doğrudan iPhone’u, tarayarak notlar, metin mesajları, arama geçmişi, takvimin yanı sıra fotoğraf ve video gibi iPhone verilerini kurtarmak çok kolay. Bir iPhone, iPad veya iPod touch kullanıcısı olmanız fark etmez.  Verilerinizi kurtarmak için sadece üç basit adım yeter.

Çeşitli zor şartlar altında iPhone / iPad / iPod touch cihazlarınızdan veri kurtar:

iTunes üzerinden kazara silinen dosyaları da kurtarın.

iOS yükseltme veya fabrika ayarlarını geri yükleme nedeniyle oluşan hasar, kaza, kilitlenme, veri kaybetme gibi sorunları giderin.

İpuçlarını izleyerek en iyi veri kurtarma kalitesine sahip olun. Kayıp verilerinizi kurtarmak önce cihazınıza yeni veri ve senkronizasyon itunes bakup yapmayın. Tarama ve kurtarma sırasında, iki kurtarma modeli (Cihaz ve iTunes Yedekleme kurtarma) deneyin.

IPhone Kurtarma Yapmadan Önce Önizleme Yapın

Veriler kategoriler şeklinde tarama sonucunda liste olarak gösterilecektir. EASEUS MobiSaver ile aradığınız tüm kayıp iPhone dosyalarını geri alabilirsiniz. Ayrıca dosyaları seçici kurtarabilirsiniz.

VCF, CSV, HTML dosyaları dışar aktarmayı destekler.

Metin mesajı, iMessage ve resimli mesaj içeren mesajları kurtarın.

Fotoğraflar, kamera veya fotoğraf akışını tek tek olarak önizleme yapın.
Download the free trial version

34 Yorumlar

Yorum Yap