Hediye & Çekilişler Veri Kurtarma

Easeus Photo Recovery Pro (Hediye 10 Lisans)

Yazar admin

EASEUS Photo Recovery kullanımı kolay  profesyonel veri kurtarma yazılımıdır , taşınabilir yada yerel PC nizde kayıp  yanlışlıkla silinmiş dijital fotoğraf, resim, müzik ,video  multimedya dosyalarını, formatlanmış yada bozuk hafıza kartı  , veya bilinmeyen nedenlerle eksik ,hatalı medya dosyalarını, kolayca EASEUS Photo Recovery ile geri  alabilirsiniz . Desteklenen multimedya dosya türleri şunlardır: Resim: JPG, JPEG, GIF, BMP, TIFF, PNG Ses: MP3, WMA, WMV, MID, AIF ve Video: MOV, AVI, MPG, RM, 3GP, MP4

Güçlü ve kullanımı kolay bir fotoğraf kurtarma aracı. Fotoğrafları sildikten sonra, biçimlendirilmiş veya bilinmeyen nedenlerle kaybedilen bellek kartınızdan fotoğrafları tekrar kurtarabilirsiniz.

EASEUS Photo Recovery Özellikleri;

  • Fotoğrafları, silme, disk formatı ve disk bölümleme sonrası geri yükler.
  • Hemen hemen her türlü fotoğraf, film ve ses dosyalarını kurtarır.
  • Yerel PC ve çeşitli çıkarılabilir aygıtlara kurtarır.
  • FAT 12, FAT 16, FAT 32 ve NTFS dosya sistemini destekler.
  • Windows 2000/2003/XP/Vista/2008/Windows 7 destekler.
  • Hızlı ve Grafiksel Kullanıcı Arayüzü ile kullanımı kolaydır..
  • Tamamen güvenli bir yazılımdır..

EASEUS Fotoğraf Kurtarma yerel PC ve taşınabilir cihazlar, fotoğraf, müzik ve videoları kurtarmak için şirin bir veri kurtarma yazılımıdır. Multimedya dosyalarını kazara silinmiş, hafıza kartı biçimlendirilmiş veya bozuk, ya da bilinmeyen nedenlerle eksik medya dosyalarını kolaylıkla EASEUS Fotoğraf Kurtarma ile bu dosyaları geri alabilirsiniz.

EASEUS Fotoğraf Kurtarma aşağıdaki formatları ile çalışır:

Resim: JPG, JPEG, BMP, GIF, PNG, SWF, PSD, EPS, EMF, LWS, PSP, MAX, MIX, PPM, EPS, QXD, SDR, TIFF, WMF, XAR

Multimedya ve Oyunlar: MP3, MOV, RAM, WAV, WMA, AIF, AIFF, AVI, CWP, SC4, LSO, MPG, MID, WMV

Desteklediği Cihazlarlar: CompactFlash, Memory Stick Duo, Memory Stick Pro, Memory Stick Pro Duo, miniSD, MultiMediaCard MMC, SD Card, SmartMedia, xD Picture Card, Dijital Cep telefonları, PDA, Zip Disk, Sabit Disk, PCMCIA PC, Disket, Micro Drive, herhangi bir kompakt flaş, herhangi bir memory stick.

Desteklediği Markalar: Canon, Kodak, Nikon, Fuji, Konica, HP, Agfa, Fujifilm, Polaroid, Casio, Olympus, Sony, Samsung, Panasonic, NEC, Imation, Sanyo, Epson, IBM, Minolta, Goldstar, LG, Sharp, Lexar, Mitsubishi, Kyocera, JVC, Leica, Philips, Toshiba, SanDisk, Chinon, Ricoh, Hitachi, Pentax, Kinon, Verbatim, Vivitar, Yashica, Argus vb. resim ve en önemlisi fotoğraf makinesi üreticilerinin medya dosyalarını kurtarabilir.

EASEUS Photo Recovery bütün kurtarma süreci boyunca gerekli teknik beceri olmadan Grafiksel Kullanıcı Arayüzü ile, kullanımı kolay bir programdır. Tek yapmanız gereken, programı başlatmak için uygun bir modülü seçin, “İleri” düğmesine tıklayın, kurtarılabilir dosyaları önizleme ve kaydetme yolunu belirtin. Tek bir tıklama ile dosya kurtarabilirsiniz. Bu dosyaları kurtarmak istediğiniz sürücüyü seçin ve kurtarın.

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-avant52 2-HaZaR 3-özgür 4-amazon 5-Pistillino 6-florey 7-G Rajesh 8-ReLaKx 9-Remove 10-kurtumi

Kazananları Random.org da görmek için tıklayınız.

Tebrik ederiz. Lisanslarınız forum bölümümüzden özel mesaj şeklinde gönderilecektir.

http://www.easeus.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.easeus.com/ sponsorluğunda sizlere $ 29.95 değerinde 10 adet Easeus Photo Recovery lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz BURADAN konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 25 Temmuz 2011 Saat: 20:30

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak