Araçlar (Diğer) Hediye & Çekilişler

ExtremeCopy Professional (Hediye 10 Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-infinitedreamsxxx 2-airolko 3-NiqhT 4-haqy 5-ziro0 6-alixa11 7-farmer 8-necro06 9-exphoenix 10-LukeLover

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.easersoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. 

www.easersoft.com sponsorluğunda sizlere $19.95 değerinde 10 adet ExtremeCopy Professional lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 25 Temmuz 2011 Saat: 21:00

ExtremeCopy dosyaları ve klasörleri kopyalama ve taşıma işini son derece hızlı yapar.ExtremeCopy küçük boyutlu ve kolay kullanıma sahip bir dosya taşıma programıdır. Kesme, kopyalama ve yapıştırma işlemi yapıldığında Windows’un kendi dosya taşıma aracı yerine devreye giriyor ve dosyaları hedef klasöre taşıyor.

 

Dosyalar / klasörler her zamanki daha etkin ve daha güçlü olarak kopyalama veya taşıma

Hertürlü sabit disk yedekleme dosyaları veya USB sürücü veya bilgisayara kaydedebilirsiniz

Kolayca kopya görevi yönetin

 

ExtremeCopy küçük boyutlu ve kolay kullanıma sahip bir dosya taşıma programıdır. Kesme, kopyalama ve yapıştırma işlemi yapıldığında Windows’un kendi dosya taşıma aracı yerine devreye giriyor ve dosyaları hedef klasöre taşıyor. Bunu yaparken de Windows’tan daha hızlı bir şekilde yaptığını (%20 ile %120 daha hızlı) ifade ediyor.

Herhangi bir taşıma işlemi yaptığınızda kendini Windows’un varsayılan aracı yerine geçip taşıma işini daha hızlı yapabiliyor. Programa kaynak ve hedef klasör gösterilip bu doğrultuda taşıma işlemini de gerçekleştirebiliyor. Programın içinden dosya aktarımını durdurabilir ve devam ettirebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir zamanda duraklatılan kopyalama işlemi tekrar devam edebilir.

Program kopyalama işlemi sırasında hatayla karşılaştığında bunu aşmak için birkaç sefer deneme yapar. Eğer sorun çözülmezse tüm aktarımları sonlandırmadan sadece hatalı dosyayı atlayabilir.

Programın etkileşimli dosya listesi içinden yapılan dosya aktarımların tümünü (başarılı-başarısız) görebilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

91 Yorumlar