Kampanyalar & Giveaways

EaseUS Todo PCTrans Pro 9.0 Aktarma Programı

Yazar admin

EaseUS Todo PCTrans Pro ile Windows 10 / 8.1 / 8 /7 / Vista / XP, Server 2003/2008/2012 işletim sistemindeki uygulamaları, müzikleri, resimleri, belgeleri vs. gibi tüm içeriklerinizi istediğiniz bilgisayara aktarabilirsiniz. Yazılım ile güvenli bir şekilde eski PC’nizdeki ayarları bozmadan ve yeni PC’ye zarar vermeden veri transferleri kolayca yapabilirsiniz.

Yeni bir bilgisayar aldınız ve eski ayarları ile birlikte tüm verileri ve uygulamaları aktarmanız mı gerekiyor? Todo PCTrans Pro bilgisayarınızı Windows XP’den  Vista, 7, ve 8’e yükseltirken, önemli belgeleri, dosyaları, klasörleri, fotoğrafları, müzikleri ve uygulamaları kolayca ve güvenli bir biçimde aktarmanızı sağlar. Hiçbir programı yeniden yüklemeniz gerekmez.

Verilerinizi ve programları kolayca başka bir sisteme aktarın…

Yeni bir bilgisayar aldınız ve eski bilgisayarınızdaki tüm verileri, uygulamaları ve eski ayarlarınızı yeni bir bilgisayara aktarmanız gerekebilir veya bilgisayarınızı Windows XP’den Windows 7’ye ya da Windows 10’a yükselterek tüm önemli dosyalarınızı bir bilgisayardan diğerine aktarmak isteyebilirsiniz. Hangi senaryo olursa olsun, tüm bu işlemleri kolayca ve güvenli bir şekilde EaseUS Todo PCTrans Pro ile yapabilirsiniz. Tüm önemli verilerinize zarar vermeden, kolayca ve hızlı bir şekilde istediğiniz tüm içeriklerinizi eski bilgisayarınızdan yeni bilgisayarınıza veya işletim sisteminize aktarabilirsiniz. Verilerinizi ve uygulamaları 32 bit Windows işletim sisteminden 64 bit Windows işletim sistemine geçirmek çok kolay.   

Windows XP, Vista, 7, 8 ve Windows 10 gibi işletim sistemleri için en iyi PC’ler arası transfer yazılımı olan EaseUS Todo PCTrans Pro, dokümanları, dosyaları, klasörleri, fotoğrafları, müziği, uygulamalar ve ayarları Windows tabanlı herhangi bir bilgisayardan kolayca ve güvenli bir şekilde aktarabilir. Tüm verilerinizi aynı sisteme veya daha yeni bir bilgisayara aktarabilir ya da eski kullandığınız işletim sisteminden yeni bir işletim sistemine yükseltme işleminden sonra transfer yapabilirsiniz.

EaseUS Todo PCTrans Pro 9.0’daki Yenilikler

Veri ve uygulamaları yerel bilgisayarlarınızdaki diğer bölümlere aktarın.

Daha anlaşılır arayüz tasarımı sayesinde geçiş işleminizi kolay ve sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Daha popüler programları destekler.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP

Güncel sürüm v6.5

İndirme boyutu 4.1 MB

EaseUS Todo PCTrans indir

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 2 Average: 4]

Yorum bırak