Editör Seçimi Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

WinUtilities Profesyonel v15 PC Bakımında Lider (Kampanya)

Yazar admin

WinUtilities Profesyonel 15, çok fonksiyonlu ve kaliteli olan bu bakım ve onarım programını kaçırmayın deriz. Bilgisayarın yüksek performansa kavuşması, işlemlerinizi daha kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilmek için, WinUtilites‘i kurmanız önemle rica olunur.

WinUtilities Pro, sisteminizi optimize etmek ve bilgisayarınızın performansını artırmak için birçok sistem araçlarını bir araya toplayan, ödüllü bir bakım ve düzenleme programıdır. İçerisindeki araçlar ile sabit disk üzerindeki gereksiz kayıtları, geçici dosyaları, uygulamaların ve İnternet tarayıcınızın bıraktığı veya oluşturduğu artıkları, önbelleği ve çerezleri silebilirsiniz.

WinUtilities, kayıt defterini temizlemek, geçici dosyaları silmek, geçmişi silmek, otomatik olarak başlatılan programları yönetmek, hataları onarmak, istenmeyen yazılımları kaldırmak gibi gerekli tüm işlemleri yapmanızı sağlayan çeşitli araçlar içerir, sistemi optimize etmek ve hızlandırmak için başarılı bir programdır.

Bakım görevlerini planlayarak zamanlayabilirsiniz. Tek bir paketle her türlü sistem temizliğini ve bakımını yapmanız artık mümkün. Yazılımın Türkçe dil desteği vardır. Bilgisayar performansını ve istikrarını geliştirmek için disk sürücülerini ve kayıt defterini birleştirmeyi destekler. Başlangıç ​​Temizleyicisi ile başlangıçta sistem ile birlikte açılan gereksiz programları kapatmanıza ve bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz. Yinelenen dosyaları bulabilir, bozuk kısayolları düzeltebilir ve gereksiz yazılımları sistemden hiçbir kalıntı bırakmadan kaldırabilirsiniz. Başlangıçta açılan ​​programları kontrol etmenizi sağlar. Güvenli dosya silme ile sildiğiniz verilerin bir daha geri getirilmesini engelleyebilirsiniz. Yada yanlışlıkla sildiğiniz verilerinizi tekrar kurtarabilirsiniz.

WinUtilites ödüllü bir optimizasyon aracı olmakla birlikte başlangıç temizleme, bilgisayar donanımlarınızı konrol gibi işinize yarayacak birçok ayarı bünyesinde barındırmaktadır.

WinUtilities Profesyonel PC Temizleme Yazılımı Kullanımı

 • Microsoft Windows 10
 • Microsoft Windows 8
 • Microsoft Windows 7 (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate
 • Microsoft Windows Vista (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Business / Ultimate
 • SP2 / SP3 veya Home / Professional / Media Center ile Microsoft Windows XP (32-bit ve 64-bit)
 • Microsoft Windows 2000
 • Sürüm: 15.74
 • Fiyatı: 40 $

WinUtilities Profesyonel,WinUtilities Pro,WinUtilities,WinUtilities Pro key

WinUtilities İndir

Farklı bir kampanya

KAMPANYA

WinUtilities Pro lisans anahtarını yine aynı sayfada bulacaksınız.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

28 Yorumlar

 • blank erdogan okur dedi ki:

  supersiniz tesekkurler

 • blank Turhan dedi ki:

  güzel bir temizleme programı

 • blank Narvad dedi ki:

  Gerçekten çok güzel bir temizleme programı. İçinde her şey var ama bana göre tek eksiği Vivaldi browser’i desteklemiyor. Eğer Vivaldi kullanmıyorsanız sorun yok.