Anti-Malware Hediye & Çekilişler

Emsisoft Anti-Malware 8.1 (5 Hediye Lisans)

Emsisoft-Anti-Malware-8.1
Yazar admin

emsisoft.com sponsorluğunda sizlere her biri 47,93 TL değerinde olan 5 adet Emsisoft Anti-Malware lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 25 Mart 2013

www.emsisoft.com  a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

1-Xavier Torres 2-Bluer19 3-Serkan 4-murat1 5-kama

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple üye adı ve mail bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

Emsisoft Anti-Malware virüsleri ve kötü niyetli yazılımları temizleme programıdır. Bilgisayarınızı zararlılara karşı kapsamlı olarak korumanızı sağlar. Virüslere, Truva atlarına, casus yazılımlara, solucanlara,reklam yazılımlarına, klavye kaydedicilere ve rootkit’lere karşı tam koruma sağlar. Emsisoft Anti-Malware’de virüsten ve casus yazılımlardan koruma sağlayan iki ayrı tarama modülü bulunur. Sahip olduğu bu modüllerle iki ayrı tarama teknolojisi ile sisteminizi korumaktadır. Bu teknolojilerden birisi imza tabanlı tespit yapar. Olası zararlılara karşı veritabanındaki bilgilerle tespit ve temizleme işlemi yapmaktadır. Diğer tarama teknolojisi ise sezgisel tarama teknolojidir, bu teknoloji ile yazılım olası casus yazılımları sahip olduğu davranışsal hareketlerden zararlı olduğunu ayırt edebilir ve sistemden temizler.   

Genel  

Geleneksel koruma sistemlerinin aksine Emsisoft Anti- Malware sadece dosyaları kontrol etmez, aynı zamanda sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını izler ve en kısa zamanda kuşkulu bir şey gördüğünde alarm verir. Zararlıyı önceden devre dışı bırakılır. Trojan ve casus yazılımları veya Web sitelerindeki aldatıcı içerikleri bulaşmadan engeller. 

Emsisoft Anti-Malware 8.1′ in Koruma Gücünü Keşfedin

Önemli ölçüde geliştirilmiş tarama motoru: ikinci tarama motoru gelişmiş bir versiyonu ile değiştirilmiştir. Ayrıca, tarama performansı yeni seçenekler ile daha da kişiselleştirilebilir.

Geliştirilmiş temizleme ve sörf koruması: Malware tarafından manipüle edilmiş ve Windows’u başlatmak için gerekli kayıt defteri girdilerini sorunsuzca temizleyebilir. Sörf koruması kötü amaçlı yazılım ve phishing sitelerini algılar ve daha az yanlış uyarı ile yepyeni bir veritabanı kullanır.

Hızlı online güncelleme: Küçük imza veritabanı indirmeleri saatte en az bir kez gelir ve hemen kullanılabilir.

Bu güç ne anlama geliyor?

Emsisoft Anti-Malware 8.1 Özellikler

… daha çok zararlı bulur ve algılamada 1 numaradır.

… Yeni tarama motoru neredeyse hiç yanlış uyarı vermez.

… daha hızlı çalışır ve daha eski bilgisayarları yavaşlatmadan çalışır.

… davranış analizini kullanarak sıfır malware açığı oluşturur.

… daha çok malware enfeksiyonlarını kaldırabilir.

… tehlikeli web sitelerini ziyaret etmenizi engeller.

Tam sürümün avantajları nelerdir?

Teknoloji garantisi: Her zaman en son sürüm ve güçlü özellikler.

Premium müşteri desteği: uzmanlardan kişisel destek!

Sadakat indirimi: 1 yıl sonra % 25 indirim ve sonraki her yıl bir % 5 daha!

Olası en iyi gerçek zamanlı koruma: Bilgisayarınızın ne kadar iyi korunduğunu görmek için tıklayın.

ÜÇ KORUMA KATMANI ile tam güvende olun

SÖRF KORUMASI: Trojan veya casus yazılımlarla dolu bir web sitesine erişmeye çalışırsanız Emsisoft Anti-Malware anında size engel olacaktır. Bilinen tehlikeli ve dolandırıcı web sitelerinin listeleri Emsisoft Anti-Malware bulunmaktadır. Ve bu listeler otomatik olarak her saat güncellenir.

DOSYA KORUMASI: Bu koruma önlemi bilinen 10 milyondan fazla zararlı yazılımın veri imzalarından indirilen veya çalıştırılan tüm dosyaları denetler. Emsisoft Anti-Malware File Guard özelliği akıllıdır ve arka planda sürekli çalışır, böylece her saniye arka planda dosyaları tarar ve kendini size hissettirmez. Kendini devamlı optimize eder.

DAVRANIŞ ENGELLEYİCİSİ: Henüz imza veritabanı bulunmayan sıfır-gün tehditlerini yakalamak için, Emsisoft Anti-Malware sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını izler. Eğer şüpheli bir şey görürse en kısa sürede uyarı verir. Emsisoft Anti-Malware canlı ağ bulut doğrulama ile uzmanlaşmış ve gelişmiş malware saldırılarına karşı son silahtır. 

Kampanya Hakkında  

Program Detayları  

  • Sürüm 8.1.0.40
  • Desteklenen İşletim Sistemleri: Win XP, Vista, 7 ve 8
  • Çıkış Tarihi: 2014/02/15

[/tab]

Resimler

emsisof güvenlik

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

154 Yorumlar