Antivirus Hediye & Çekilişler

Emsisoft Anti-Malware (Kampanya ) 5 Hediye Lisans

Yazar admin

Çekilişimize katılan, yorum yazan tüm üyelerimiz lisans kazanmıştır. (toplam yorum 115 dir)

Tüm lisanslar mail adreslerinize gönderilmiştir. Lisansınız mailinizde yok ise mailinizin  spam yada gereksiz klasörlerini de kontrol ediniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız bizlere [email protected] yada üstte bulunan iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu güzel jest için emsisoft.com a çok teşekkür ederiz.

http://www.emsisoft.com/sponsorluğunda sizlere 5 adet Emsisoft Anti-Malware lisans’ı hediye ediyoruz Sitemize Üye” olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir.  (Lütfen bu konuya tek yorum yazınız.)

Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat:21:30

İyi Şanslar..Emsisoft Anti-Malware Kampanya

Geleneksel koruma sistemlerinin aksine Emsisoft Anti- Malware sadece dosyaları kontrol etmez, aynı zamanda sürekli olarak tüm aktif programların davranışlarını izler ve en kısa zamanda kuşkulu bir şey gördüğünde alarm verir,Enfeksiyonun tipik yolları önceden devre dışı bırakılır, Trojan veya casus yazılım  çalıştığınızda veya Web siteleri aldatıcı içerik sörf koruma tarafından engellenir .

Bir Malware enfeksiyon tespit edildiğinde, karantina altına alır ya da sonunda onları siler,zor durumlarda  yardımcı Malware uzmanları ücretsiz olarak hizmetinizdedir, Onların adım adım tavsiyeleri ile, herhangi bir enfeksiyon, ne kadar dayanıklı olursa olsun garanti tasfiye edilebilir,Anti – Malware  tespit etmek ve Malwareleri elle silmek için gelişmiş seçenekler verir,  Bu amaçla entegre sistem analiz aracı HiJackFree dahildir ve sizin kontrolünüz altında bulunan bütün süreçler, hizmetler, otomatik çalışmalar, açık portlar, tarayıcı eklentileri ve host kayıtları hakkında yardımcı olur.

Windows XP, Vista (incl. x64) and 7 (incl. x64)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

137 Yorumlar