Güvenlik Programları Hediye & Çekilişler

Emsisoft Online Armor Premium Firewall (5 Hediye Lisans)

Yazar admin

Emsisoft Online Armor Premium Firewall

Çekilişimize katılan, yorum yazan tüm üyelerimiz lisans kazanmıştır. (toplam yorum 126 dır)

Tüm lisanslar mail adreslerinize gönderilmiştir. Lisansınız mailinizde yok ise mailinizin  spam yada gereksiz klasörlerini de kontrol ediniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız bizlere [email protected] yada üstte bulunan iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu güzel jest için http://www.emsisoft.com/ a çok teşekkür ederiz.

http://www.emsisoft.com/sponsorluğunda sizlere 5 adet Online Armor Premium Firewall lisans’ı hediye ediyoruz. Sitemize Üye” olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir.  (Lütfen bu konuya tek yorum yazınız.)

Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 19 Nisan 2011 Saat: 21:30

Not: Emsisoft’un isteği üzerine çekiliş  Emsisoft Anti-Malware çekilişi ile aynı gün yapılacaktır. Bu sebeple çekiliş tarihi değişmiştir.

İyi Şanslar..

Online güvenlik için biçilmiş kaftan!! Eğer online bankacılık kullanıyorsanız ya da diğer online işlemlermi yapıyorsunuz ,antivirüs Yazılımları tehlikelere hemen durdurmak için yetersiz kalabilir işte bu gibi durumlarda  Online Armor ‘s Personal Firewall devreye girer,Online Armor Premium Firewall  bir güvenlik duvarı yazılımıdır.

Online Armor Premium Firewall bilgisayarınızdaki  tüm giriş çıkışları izleyerek zararlı durumları engeller, Etkin olan tüm portların hangi yazılımlar tarafından hangi işlevle kullanıldığını gerçek zamanlı olarak izler ve durumu size bildirir,  siz de  izinsiz girişleri ve zararlı durumları görebilir ve bunları engelleyebilirsiniz.

Temel Özellikler
Korsanları Durdurur
Zararlı Programları Durdurur.
Bankacılık ve transacting Online durumlarda Kimliğinizi Korur.

Genell bakış

Kullanımı kolay
Online Armor kullanmak için fazla bilgisayar deneyimi  gerekmez.  Kurulum işlemi basittir ve yapılandırma bir defalık bir olaydır , ilk kurulum sürecinin bir parçasıdır.

Pop – up üzerinde Işık
Online Armor çok fazla mesaj ile rahatsızlık vermeden sizin düzenleyeceğiniz seçeneklerden  mesaj alımını ayarlamanıza müsade eder.

PC’niz yavaşlaması
Online Armor PC yavaşlatan bir program değildir.

Kişisel Güvenlik Duvarı
Online Armor yeni kişisel güvenlik duvarı, internet gelen tehditlere karşı müthiş koruma ve  tam kontrol sağlar.

Online Bankacılık Koruma
Asla online bankacılık işlemleri için endişelenmeyin  Online Armor ‘s Bankacılık modu sayesinde  online bankacılık işlemleri sırasında oturum kilitlenir bir çarpıcı özelliktir.

Kimlik Hırsızlığı Koruması
Muhtemelen bir numaralı tehdit çevrimiçi  kimlik hırsızlığı yaşamaktır,  Online Armor kimlik avı ve bu suçlular kullandıkları  keylogging tekniklerinden sizi korur.

Güvenli Tarama
Çevrimiçi Tarama sırasında oturumlar kilitlenir ve makinenizde Nasties yükleme zararlı web sitelerine karşı kendinizi korumak sağlar.

Spyware Önleme
Program Koruma  bilgisayarınızda çalışmasına izin verdiğinizi  kontrol eder,  Bilinen güvenli programlar pop-up ile rahatsızlık vermeden çalışır, sadece tehlikeli programları kırmızı bir uyarı popup verecektir.

Spyware Kaldırmak
Casus yazılımların yanlışlıkla istemeden bilgisayarınıza yüklediğiniz olur Eğer  izin verilen çünkü muhtemelen, Online Armor bunu kaldırmak için izin verir.  Internet Explorer Unwanted uzantıları bir fare tıklaması ile temizlenebilir.  Istenmeyen programlar, Program Guard ile bloke edilebilir veya tamamen kaldırılabilir.

DNS Checker
Sahte siteler sizi yanlış yönlendirmek için Windows ayarlarınızı değiştirmek ister bu gibi durumlarda koruma sağlar.

Hosts Denetleyici
DNS Check ile benzer şekilde, Online Armor HOSTS dosyasını kontrol eder ve herhangi bir değişiklik olursa sizi uyarır.

Autoruns Yönetimi
Bilgisayarınızda otomatik olarak başlayan Programları kontrolu sağlar.aynı zamanda bilgisayarınızın performansı için sizde ayarlama yapabilirsiniz.

Sabotaj koruması
Kötü niyetli programlar diğer programlara ( güvenlik programları dahil ) saldırıp onlarıda yönetmek ister,Online Armor  Guard zararlı kodlara karşı sadece kendisini değil  diğer programlarıda korur.

Keylogger Tespiti
Online Armor keylogger engelleme ile  parolalarınızı ve özel bilgilerinizin çalınmaya karşı korur,Online Armor davranışı tespiti ile keylogger’i önler.

Web Kalkanı
Birçok web sitesi bilgisayarınıza tehlikeli yazılım yüklemek için hileler kullanır bu tür popup reklam ve rahatsız edici görüntüler ile  bilgilerinizi çalmaya veya dolandırmaya çalışır ,Web shield sizi bu tehlikelerden korur.

Önerilen Sistem Gereksinimleri
Online Armor Windows XP SP3 ( 32bit ), Vista SP2 ( 32bit ) ve 7 ( 32bit & 64bit ) üzerinde çalışır.
Windows XP & Windows Vista & Windows 7
512 MB RAM
20 MB sabit disk alanı
Internet erişimi
Boyut: 20 mb

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle