Antivirus Hediye ve Çekilişler

Eset Smart Security 5 (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Gelişmiş ThreatSense® teknolojisini kullanan ESET Smart Security 5 sizi yeni saldırılara karşı proaktif olarak korur, hatta diğer anti virüs üreticilerinin daha tehdidin varlığından dahi haberdar olmadıkları ilk saatlerde bile. ESET Smart Security 5 bilinen ve bilinmeyen virüs, trojan, worm, adware, spyware, rootkit ve diğer tüm internet kaynaklı tehditleri tespit edebilir.

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Jason 2-HASAN 3-alikonder 4-santo 5-savas senyurt 6-danisman 7-mcayvaz 8-ercan 9-mrtgezgin 10-wert

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız oluşturulmak üzere bilgileriniz Eset Türkiye‘ye gönderilmiştir.

Desteklerinden dolayı Eset Türkiye’ye teşekkür ederiz. Eset ile ilgili gelişmeleri Eset Türkiye Facebook ve Eset Türkiye Twitter adreslerinden takip edebilirsiniz.

http://www.eset.com.tr sponsorluğunda sizlere 114TL değerinde (10 adet) ESET Smart Security 5 1 Yıllık Lisans hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Bu mükemmel programı sakın kaçırmayın. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 04 Aralık 2011 Saat: 12:30

ESET SMART SECURITY 5 – Yeni Nesil İnternet Güvenliği

 ESET Smart Security 5 ayrıca diğer tüm Internet Security yazılımlarından daha hızlıdır, o kadar hızlı ki çalıştığını dahi fark etmezsiniz. Kullanımı kolay olduğu kadar ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilir.

 ESET Smart Security 5, size 7 gün 24 saat güvenebileceğiniz korumayı sağlar.

Ebeveyn Koruması YENİ
İstenmeyen türden veri içeren internet sitelerini engelleyebiliyorsunuz. Ebeveynler içeriğine göre 20 kategoriye ayrılmış web siteleri arasında seçim yapabiliyor.
Oyuncu Modu YENİ
Program tam ekran uygulamalar çalıştırıldığı anda otomatik olarak sessiz moda geçer. Tüm açılır pencereler, güncellemeler ve diğer tüm kaynak gerektiren uygulamalar ertelenerek  sistem kaynaklarının oyunlara ve tam ekran uygulamalara (video, sunum) ayrılması sağlanır.
Hızlı Sistem Açılışı YENİ
Aç. Kullan. Hemen.
Taşınabilir Bilgisayar Desteği YENİ
Halka açık bir Wi-Fi noktasından internete bağlandığınızda sizi uyarır ve daha sıkı koruma önerir. Sıkı korumayı seçerek ağdaki diğer bilgisayarlardan gizlenebilirsiniz.
Çıkarılabilir Aygıt Taraması
Takılan tüm çıkarılabilir medyaların (USB, SD) CD, DVD taranması için otomatik uyarı verilir. Bu şekilde sisteme sızmaya çalışan tehditler engellenir.
SysInspector
ESET Rekabet Avantajı – İşletim sisteminin çalışan işlemler, kayıt defteri girdileri, başlangıç programları, ağ bağlantıları gibi kapsamlı analizini veren güçlü bir tanımlama aracı.
Özet İstatistikler
Ağ trafiğini (indirme, yükleme), disk hareketlerini (yazma, okuma) gösteren grafikler ve virüs, antispam istatistiklerine grafik ara yüzden kolayca erişilebilir.
Geliştirilmiş Firewall
Yetkisiz kullanıcıların uzaktan bilgisayarınıza erişmesini engellemek için ağ trafiğinizi izler.
 SysRescueKurulu Antivirus programını içeren açılabilir bir CD oluşturmanızı sağlar. Bu CD ile bilgisayarınızı açarak, virüs taraması yaptırdıktan sonra tekrar normal şekilde açabilirsiniz. Kullanıcılar bir nedenden dolayı antivirus programını devre dışı bırakarak virüs bulaşmasına neden olduklarında yardımcı olabilecek bir araç.

 

Çıkarılabilir Aygıt Engelleme YENİ
Takılan tüm çıkarılabilir medyaların (USB, SD) CD, DVD taranması için otomatik uyarı verilir. Bu şekilde sisteme sızmaya çalışan tehditler engellenir.
ESET Live Grid YENİ
Kullanıcılar disklerindeki dosyaları bulut tabanlı sistemden kontrol ederek sonuçları hemen görebilirler. Tarama arka planda güvenli dosyaların beyaz listeye alınması ile yapılır. Bu özellik olası yanlış tespitleri en aza indirir.
HIPS YENİ
Teknoloji ile arası iyi kullanıcıların tüm sistemin davranışını özelleştirebilmesini sağlar. Sistem kayıt defteri, uygulamalar, dosyalar ve işlemler için kurallar tanımlamanızı sağlar. Rakiplerin çoğu sadece HIPS kapat/aç ya da sınırlı ayar imkanı sunuyor.
Az Kaynak Tüketimi
Efsanevi sistem kaynağı tüketim oranlarımıza sadık kalarak çok daha fazla işi daha az kaynakla yapabilen yeni bir ürün geliştirdik.
Güç Tasarrufu
Taşınabilir Bilgisayar Desteği, notebook’unuzun pil ile çalışıp çalışmadığını algılayarak zamanlanmış görevleri otomatik olarak erteler ve büyük güncellemeleri almadan önce sizi uyarır. Bu özellik pil ömrünüzü koruyarak daha uzun süre prize takılı kalmadan çalışabilmenizi sağlar.
Geliştirilmiş Antispam
Modül ESET Smart Security içerisine entegre edilerek daha yüksek tespit için optimizasyon sağlanmıştır
Akıllı Tespit
Yeni nesil zararlılara karşı geliştirilmiş, kapsamlı proaktif koruma

Sistem Gereksinimleri

İşlemci: i386 (Intel® 80386), amd64 (x86-64) İşletim Sistemi: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Home Server Boş Disk Alanı: 400 MB Bellek Tüketimi: 100 MB Ürün aktivasyonu için İnternet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

330 Yorumlar