Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

Modiac Video Converter (Kampanya / Giveaway) 7Gün

Yazar admin

Modiac Video Converter günümüzün mevcut en güçlü ve yüksek hızda video dönüştürücü programdır. Tüm popüler video AVI, MP4, MKV, FLV, WMV gibi formatlı videoları dönüştürebilirsiniz. Gerektiğinde iPod, iPhone, iPad, PSP, Zune, NDS, Xbox 360, PS3, cep telefonları gibi yeni nesil konsollar ve birden çok mobil cihazlar tarafından desteklenen çeşitli biçimlerde PC’nizde videolardan, ses ayırmak için kullanabilirsiniz.

Kampanya sona erdi.Modiac.com Sponsorluğunda tüm Ziyaretçilerimize $69.95  değerinde Modiac Video Converter lisansı hediye ediyoruz. Kampanya 24-30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Lisans bilgilerini tanıtım yazımızın devamından alabilirsiniz.

Yüksek Hız

Modiac Video Converter patentli ileri düzey hızlandırıcı motoru ile  diğerler formatlara çevirme süresini yüzde 20,ye varan tasarruf sağlayarak şaşırtıcı bir hızda videoları aktarmanıza olanak sağlar.

Yüksek kaliteli video ve Dolby AC3 5.1 ses

Yaratıcı AV sıkıştırma motoru, 1080p yüksek çözünürlük desteklemenin yanı sıra dijital 5.1 kanallı ses çıkışı sunan yüksek kaliteli  görüntü ile tüm videoları dönüştürebilir. Modiac Video Converter ile,  orijinalliği korunmuş mükemmel dönüştürülmüş filmleriniz olacak!

Hemen hemen bütün popüler formatları destekler.

Modiac Video Converter ile, WMV, DVD, AVI, MKV, MP4 ve , AVI, MKV, WMV, MPEG, DVD gibi hemen hemen bütün popüler formatları dönüştürmek mümkündür. Aynı zamanda, iPod, iPhone, iPad, PSP, Zune, NDS, Xbox 360, PS3, cep telefonları,  gibi tüm ortak konsolları  destekler ve aralarında serbestçe  dosyaları dönüştürmenizi sağlar.

Sadece tek bir tıkla Dönüştürme

Modiac Video Converterin  arayüzü, herkes için kullanımı kolay hale getiren  basit ve kullanıcı dostudur. kullanıcı  menüye  tıkladığında önceden ayarlanmış tüm program seçeneklerine ulaşır . Tüm dönüşümleri kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir.  Modiac Video Converter aynı zamanda  profesyonel kullanıcılar için gelişmiş işlevlere sahiptir. Kıdemli kullanıcılar  gelişmiş kontrol panelinde  dönüştürme parametrelerini  diledikleri gibi özelleştirebilir.

Firmanın Diğer ürünleri Burada 

Modiac Video Converter İndir/Download

Modiac Video Converter Lisans/License Download

Kamapanya 24-30 Kasım arasında geçerlidir. Bu süre içinde lisansınızı aktive etmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

17 Yorumlar

  • bende demosunu yükledim. hem hızlı hemde dönüştürme aşamasında yarıda bırakmıyor hata mesajı verip çıkmıyor.

  • lisans girerken e-mail de hata var diyor. elle yazdım yine olmadı nedendir acaba?

  • programı şimdi yükleyip denediim.dönüştürme hızı mükemmel.ses kalitesi oldukça yüksek.

  • All the Modiac Products giveaway have this type of problem!!! In past I tested “Modiac DVD Ripper 1.7.0.4164”, Modiac Blu-ray ripper 1.0.0.4164, and to day i.e. on 24th November, 2011 “Modiac Video Converter 2.5.0.4164”. Though you activated it within the instructed time period. But once if you uninstall this so called giveaway software after the instructed time period, and then if you want to install and activate the software again you won’t be able!!! So, will you call it a giveaway???

  • Alle Modiac Produkte Werbegeschenk haben diese Art von Problem! In Vergangenheit habe ich getestet “Modiac DVD Ripper 1.7.0.4164”, Modiac Blu-ray-Ripper 1.0.0.4164 und heute also am 24. November 2011 “Modiac Video Converter 2.5.0.4164”. Obwohl Sie es innerhalb der Anweisung Zeitraum aktiviert. Aber einmal, wenn Sie diese so genannte Giveaway-Software zu deinstallieren, nachdem die beauftragte Zeitraum, und dann, wenn Sie installieren möchten und aktivieren Sie die Software wieder werden Sie nicht in der Lage sein! So werden Sie nennen es ein Werbegeschenk??

  • Todos los productos tienen Modiac regalo de este tipo de problema! En el pasado he probado “Modiac DVD Ripper 1.7.0.4164”, Modiac Blu-ray Ripper 1.0.0.4164, es decir, día y el 24 de noviembre de 2011 “Video Converter 2.5.0.4164 Modiac”. A pesar de que ha activado dentro del plazo indicado. Pero si usted desinstalar este software regalo llamado así por el período de tiempo indicado, y luego si quieres instalar y activar el software de nuevo no podrá! Así que, ¿usted lo llama un regalo??

  • Tüm Modiac Ürünleri eşantiyon Bu tür bir sorunu var! Geçmişte “Modiac DVD Ripper 1.7.0.4164”, Modiac Blu-ray Ripper 1.0.0.4164, ve gün yani 24 Kasım 2011 “Modiac Video Converter 2.5.0.4164” test.Talimat süre içinde aktif rağmen.Talimat süre sonra bu sözde yarışma yazılım kaldırma ve daha sonra yüklemek istiyorsanız ve yazılımı etkinleştirmek Ama bir kez tekrar mümkün olmaz! Yani, bunu bir hediye arayacak??

  • Dies kann nicht ein Werbegeschenk sein! Angenommen, ich installiert und “Modiac Video Converter” aktiviert innerhalb von 24 bis 30 November nach dem Unterricht. Und dann nach 30 November, wenn ich die Software zu deinstallieren, und in Zukunft, wenn ich wieder zu installieren, die Software, und versuchen, mit der für Aktivierungs-Code aktivieren dann wird es sagen: “Anmeldung fehlgeschlagen aufgrund ungültiger E-Mail-Adresse oder Registration Code”. So gibt es keinen Grund zur Freude mit dieser Art von so genannten “Giveaway-Angebot”! Werden! Dies kann nicht ein Werbegeschenk sein. Dies ist nur Zeitverschwendung. Das Werbegeschenk ist wie das Werbegeschenk von http://www.giveawayoftheday.com. Das heißt, nach 30 November, wenn ich mein Betriebssystem neu installieren und müssen dann, wenn ich auf “Modiac Video Converter” aktivieren wollen, dass es nicht aktiviert, obwohl ich in der Zeit angewiesen, dh 24 bis 30. November dieses aktiviert werden. So bin ich wieder sagen, dass dies nicht ein Werbegeschenk !!!!!!!!!

  • Bu bir hediye olamaz!! Ben talimat doğrultusunda 24-30 Kasım içinde “Modiac Video Converter” yüklü ve aktif varsayalım. Yazılımı kaldırmak ve gelecekte de yine bu yazılımı yüklerseniz ve koşuluyla aktivasyon kodu ile aktive etmek için çalışın ve ardından 30 Kasım ayından sonra sonra “Kayıt geçersiz e-posta adresi veya Kayıt Kodu nedeniyle başarısız oldu” diyecektir. Yani, “Giveaway teklif! Denilen bu türü olan mutluluk için hiçbir neden yoktur! Bu bir hediye olamaz. Bu sadece zaman kaybıdır. Bu yarışma http://www.giveawayoftheday.com, eşantiyon gibi. “Modiac Video Converter” 24 – 30 Kasım, yani talimat süre içinde etkinleştirmek istiyorsanız, o zaman benim işletim sistemini yeniden yüklemeniz gerekir ve eğer ben bu aktive rağmen Kasım 30 sonra onu aktif hale olmayacak anlamına gelir. Bu yüzden tekrar bir hediye olduğunu söylüyorum !!!!!!!!!

  • This cannot be a giveaway!!! Suppose I installed and activated “Modiac Video Converter” within 24 to 30 th November according to the instruction. And then after 30th November if I uninstall the software, and in future if I again install that software, and try to activate with that provided activation code then it will say “Registration failed due to invalid Email Address or Registration Code”. So, there is no reason to be delighted having this type of so called “Giveaway offer”!!! This cannot be a giveaway. This is just waste of time. This giveaway is like the giveaway of http://www.giveawayoftheday.com. That means after 30th November if I need to reinstall my operating system and then if I want to activate “Modiac Video Converter” it will not be activated though I activated this within the instructed period i.e. 24 to 30th November. So I am again saying that this is not a giveaway!!!!!!!!!